W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Klapsy, Lanie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mathley

    Napisał Loca
    w Oko to z penisa hihi
    pomyliły mi się tematy ;P

    Skomentuj

    • michal_mm
      Świętoszek
      • Sep 2014
      • 1

      Witam. To moj pierwsz post na tym forum.

      Czy to normalne, ze kobiete podniecaja, a niekiedy nawet tylko wtedy przezywa orgazm, gdy dostanie kilka mocnych klapsow w cipke?
      Nie pisalbym gdyby chodzilo o jakies klepniecia czy pacniecia. Tak sie bawilismy na poczatku.
      Oboje lubimy ostrzejszy seks, ale nie codziennie kochamy sie w ten sposob. Natomiast gdy tylko mamy okazje byc w domu sami, bez dzieci wtedy jest naprawde ostra jazda.
      ostatnim razem w kiedy naprawde mocno ja posuwalem , wyskoczyla spode mnie i kazala mi uderzyc sie w cipe, Zrobilem to raz, drugi a ona domagala sie mocniej. Ja juz czulem, ze mocniej nie moge, nie moglem sie przemoc. Ale tak sie na mnie wydarla, ze dostala go i wtedy dopiero mogla dojsc do konca.
      Pytam sie czy to jest normalne, bo pzeciez to musial byc dla niej straszny bol. martwie sie, ze moze jest cos z jej cipka nie tak i ze nie w nie dobrego czucia.
      Czy sa jakies kobiety, ktore cos takiego lubia. A moze to wlasnie jest tak wzwana wscieklizna cipy?
      Pozdrawiam

      Skomentuj

      • DSD
        Perwers
        • Jan 2010
        • 1275

        Nowa świecka tradycja andrzejkowa - zamiast lania wosku, lanie po pupie.
        'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

        Skomentuj

        • przyjaciel40
          Perwers
          • Jul 2010
          • 1116

          i po cipie też znam Panie, kilka, które to uwielbiają
          Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

          Skomentuj

          • mała_84
            Świętoszek
            • Sep 2014
            • 23

            lubię ostry seks, więc kręcą mnie mocne klapsy w tyłek nie tylko ręką, ale też pasem, pejczem czy kutaskiem ogólnie nie lubię przemocy, ale podnieca mnie myśl, że podczas ostrego seksu partner uderza mnie w twarz oczywiście nie za mocno

            Skomentuj

            • DSD
              Perwers
              • Jan 2010
              • 1275

              Napisał przyjaciel40
              i po cipie też znam Panie, kilka, które to uwielbiają
              o przepraszam, to ja byłem bity!
              'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

              Skomentuj

              • Wuefista
                Seksualnie Niewyżyty
                • Apr 2014
                • 316

                I like it!

                Skomentuj

                • lubie.placki
                  Świętoszek
                  • Nov 2014
                  • 6

                  ja uwielbiam kiedy moj partner daje mi mocne klapsy w tylek. takie, zeby skora sie zaczerwienila. lubie jeszcze przed stosunkiem, jak stoje tylem do niego, a on siedzi na lozku i zajmuje sie moja pupa albo w trakcie, kiedy z pozycji on stoi/ja wisze w powietrzu oplatajac go nogami, przerzuca mnie przez ramie i zaczyna lac. ojjj uwielbiam to. lubie tez dostawac twarz, ale oczywiscie lekko.
                  sama czasem poklepie go po pupie, kiedy robie mu loda, albo gdy jest we mnie i chce go zmotywowac ale generalnie w tym temacie wole byc strona bierna.

                  Skomentuj

                  • kowalsky
                    Świętoszek
                    • Nov 2014
                    • 6

                    Ja nie jestem zwolennikiem, ale nie mam też nic przeciwko. Jak przechodzę koło partnerki gdy ona np. krząta się po kuchni, no to aż się prosi o "psztyczka". Jak dobrze trafię, to mam w odpowiedzi "mydlane spojrzenie" i zadarty tyłek

                    Skomentuj

                    • lejcyn01
                      Świntuszek
                      • Sep 2013
                      • 72

                      Dziewczyna nie lubi bolu wiec moge pozwolic sobie tylko na lekkie klapsy w pupe. Kiedy nie sa mocne to bardzo jej sie to podoba. Czasem mam ochote ostrzej ja potraktowac jednak powoduje to tylko oslabniecie podniecenia z jej strony wiec mija sie to z celem.

                      Napisał kowalsky
                      Jak przechodzę koło partnerki gdy ona np. krząta się po kuchni, no to aż się prosi o "psztyczka". Jak dobrze trafię, to mam w odpowiedzi "mydlane spojrzenie" i zadarty tyłek
                      U nas takie "psztyczki" sa na porzadku dziennym

                      Skomentuj

                      • Cicho_sza
                        Erotoman
                        • Apr 2012
                        • 668

                        Noo lubię, lubię
                        Tak mocno, boleśnie, a na koniec ściśnięcie i przyciągnięcie do siebie, działa zawsze

                        Często nowi faceci dosyć szybko próbują, nie wiem dlaczego. Widać to jakoś? Ale moja buzia jest z tych słodkich, niewinnych i kochanych, więc skąd u nich odwaga do klapsa?
                        Jestem śliczna, higieniczna, przy tym silna niczym tur
                        Rozkoc***ę w sobie chłopców, za mną poszliby pod mur
                        Bo jestem sprytna i wybitna
                        Romantyczna także jesteś jak chłopięcy chór.

                        Skomentuj

                        • AC-DC
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Dec 2010
                          • 251

                          Po prostu Suką Ci z oczu patrzy Jak to było? Cicha woda brzegi rwie, pies co dużo szczeka mało gryzie, a największe "dziunie" są najgorsze w łóżku?
                          Sex is not enaugh

                          Skomentuj

                          • Cicho_sza
                            Erotoman
                            • Apr 2012
                            • 668

                            No właśnie to też nie!
                            Mam takie kochane, miękkie spojrzenie, podobno moje oczy wyglądają jakby mnie ktoś skrzywdził... często to słyszę. I "ojeju" i wyciągnięte łapy do utulenia, fuj.

                            Buźkę też mam łagodną, delikatne rysy, jasne brwi, różowe usta. Żadna tam sucz.


                            Z drugiej strony mam wiele takich niewinnych koleżanek z wyglądu, może nawet bardziej niż ja i jakoś żadna klapsów nie dostaje.

                            Jedyne co wiem to, że tyłek mam do bicia ekstra Juhu!
                            Jestem śliczna, higieniczna, przy tym silna niczym tur
                            Rozkoc***ę w sobie chłopców, za mną poszliby pod mur
                            Bo jestem sprytna i wybitna
                            Romantyczna także jesteś jak chłopięcy chór.

                            Skomentuj

                            • kolyst
                              Świętoszek
                              • Feb 2009
                              • 18

                              Lubię klapsy dawać swojej dziewczynie... Ale czasem lubię też jak ona mnie zdzieli po tyłku

                              Skomentuj

                              • Gandalf71
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Dec 2014
                                • 208

                                Ja lubię delikatne szczypanie po tyłku na początku a potem coraz mocniejsze a czasem jak mnie za mocno uszczypie to za szybo kończę
                                Nikt nie jest idealny. Ideały są nudne.
                                Każdy ma swoje małe, większe lub nawet ogromne tajemnice.

                                Skomentuj

                                Working...