W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pocałunek po seksie oralnym.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JustAManOfPeace
    Świętoszek
    • Jan 2012
    • 36

    Ja nie mam żadnych oporów w tym klimacie, jest to dla mnie najnormalniejsze w świecie
    "You shook me all night long!" - AC/DC
    "Nie warto ścinać włosów, bo skracane rosną w głąb głowy i utrudniają pracę mózgu" - John Lennon

    Skomentuj

    • ninaaa

      Mnie pocałunki po oralu nakręcają jak mało co. W jedną i w drugą stronę. Jeśli spotkałabym faceta, ktory by się brzydził, więcej bym się w nim nie umowila. Nie lubię lapsów.

      Skomentuj

      • benny912
        Świętoszek
        • Jun 2009
        • 4

        Mnie też to kręci.

        Skomentuj

        • lotik098
          Banned
          • Feb 2009
          • 20

          Dopóki nie spróbowałem miałem opory,jednak gdy moja żonka ''zmusiła'' mnie do pocałunku mając moją sperme w ustach po prostu odjechałem,super odlot,polecam.

          Skomentuj

          • Lwica
            Świętoszek
            • Jun 2012
            • 25

            Z moim facetem nie mamy żadnego problemu z całowaniem się po seksie oralnym, niezależnie od tego, kto jest dawcą, kto biorcą. Najlepiej po obopólnym orgazmie na "69"

            Skomentuj

            • polizmnielize
              Świętoszek
              • May 2011
              • 16

              Gdyby moj mezczyzna brzydzil sie mnie po sexie oralnym, to bym nie robila mu dobrze. Po co mam robić cos czego sie brzydzi? Trudno mi to sobie wyobrazić, to przykre. Skoro dwoje ludzi decyduje się na to, musi do tego dojrzeć. Brzydzenie sie jest egoistyczne, na szczescie nie mialam takiego problemu ani z mojej strony, anie ze strony mojego faceta....

              Skomentuj

              • Lwica
                Świętoszek
                • Jun 2012
                • 25

                Napisał polizmnielize
                Gdyby moj mezczyzna brzydzil sie mnie po sexie oralnym, to bym nie robila mu dobrze. Po co mam robić cos czego sie brzydzi? Trudno mi to sobie wyobrazić, to przykre. Skoro dwoje ludzi decyduje się na to, musi do tego dojrzeć. Brzydzenie sie jest egoistyczne, na szczescie nie mialam takiego problemu ani z mojej strony, anie ze strony mojego faceta....
                Wiesz, znam całą masę facetów, którzy brzydzą się swojej spermy na zasadzie "nigdy nie wziąłbym tego do buzi, to obrzydliwe". Mój zawsze to powtarzał, że obrzydza go myśl o tym, że mógłby spróbować swoich "soków", ale nie ma nic przeciwko, bym robiła to ja

                Dlatego zawsze całuję go po oralu dopiero wówczas, kiedy wszystko połknę, ale raz zrobiłam mu psikusa... i myślałam ,że mnie zabije

                Skomentuj

                • Lex31
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Nov 2009
                  • 395

                  Niektóre Panie mają trochę złe podejście. Nie każdy facet chce próbować swojej spermy i nie widzę w tym niczego dziwnego.

                  Padają stwierdzenia w stylu "skoro ja się nie brzydzę jego spermy, dlaczego on miałby się jej brzydzić...?". Ok, więc zapytam - ile z Was podpisze się pod takim zdaniem: "skoro ja się nie brzydzę mu obciągać, dlaczego miałby się brzydzić sam sobie obciągnąć?" (jak jest giętki oczywiście... )

                  Dla wyjaśnienia - ja tam nie mam oporów - przed całowaniem oczywiście...
                  friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

                  Skomentuj

                  • Lwica
                    Świętoszek
                    • Jun 2012
                    • 25

                    Napisał Lex31
                    Niektóre Panie mają trochę złe podejście. Nie każdy facet chce próbować swojej spermy i nie widzę w tym niczego dziwnego.

                    Padają stwierdzenia w stylu "skoro ja się nie brzydzę jego spermy, dlaczego on miałby się jej brzydzić...?". Ok, więc zapytam - ile z Was podpisze się pod takim zdaniem: "skoro ja się nie brzydzę mu obciągać, dlaczego miałby się brzydzić sam sobie obciągnąć?" (jak jest giętki oczywiście... )

                    Dla wyjaśnienia - ja tam nie mam oporów - przed całowaniem oczywiście...
                    To jak najbardziej zrozumiałe, iż mężczyźni nie mają ochoty próbować swojego nasienia.
                    Ale jakoś nie wyobrażam sobie, by mój facet brzydził się pocałować mnie po oralu, kiedy już połknęłam jego spermę. Bo co, mam odczekać godzinę albo iść umyć zęby?

                    Skomentuj

                    • Lex31
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Nov 2009
                      • 395

                      Napisał Lwica
                      (...)
                      Ale jakoś nie wyobrażam sobie, by mój facet brzydził się pocałować mnie po oralu, kiedy już połknęłam jego spermę. Bo co, mam odczekać godzinę albo iść umyć zęby?
                      No widzisz - Ty sobie nie wyobrażasz, a ja przeciwnie - za cholerę bym Cię nie pocałował, wiedząc że właśnie połknęłaś jego spermę! I mycie zębów niewiele tu zmienia...
                      friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

                      Skomentuj

                      • Kalilah
                        Administrator
                        • Mar 2012
                        • 2723

                        Co do pocałunku po minetce - uwielbiam i bardzo mnie to nakręca, tak jak oblizywanie jego palców tuż po.
                        W drugą stronę nigdy do tego nikogo nie zmuszałam, ale jeśli sam chciał to czemu nie
                        My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                        Regulamin forum

                        Skomentuj

                        • Lwica
                          Świętoszek
                          • Jun 2012
                          • 25

                          Napisał Lex31
                          za cholerę bym Cię nie pocałował, wiedząc że właśnie połknęłaś jego spermę! I mycie zębów niewiele tu zmienia...
                          Myślę, że mój facet także nie chciałby mnie całować, mając świadomość, iż połknęłam nie jego spermę

                          Skomentuj

                          • robsonick77
                            Świętoszek
                            • May 2012
                            • 24

                            Cool
                            Robson

                            Skomentuj

                            • Maryja_dziewica
                              Perwers
                              • Nov 2011
                              • 902

                              Chyba byłabym lekko skonsternowana, gdybym dowiedziała się, że mój partner brzydzi się tego. To dla mnie niezrozumiałe.
                              "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                              Skomentuj

                              • NickTestowy
                                Świętoszek
                                • Mar 2009
                                • 3

                                Tak z innej podobnej beczki, moja była po spuście np na jej brzuszek chwytała mnie i przytulała mówiąc że ja też muszę brzuchem się w tym polepić

                                Skomentuj

                                Working...