W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pocałunek po seksie oralnym.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Malibu_Lady.25

    Mi również to nie przeszkadza Nie rozumiem czemu miałabym tego nie robić Nie wyobrażam sobie tego, bo u mnie sex zaczyna się od zrobienie dobrego loda, wiec co?? przez cały stosunek potem mielibyśmy sie nie całować? Albo może mała przerwa na przepłukanie jamy ustnej ? hahahha

    Skomentuj

    • EmilyWeed
      Świętoszek
      • Oct 2012
      • 23

      Skoro partnerzy decydują się na wzajemne, oralne pieszczenie swoich genitaliów to na prawdę nie wiem czemu nie chcą się potem całować. Może mam zbyt ostre poglądy, ale wydaje mi się, że takie osoby nie zdecydowały by się na samo-pieszczenie się oralne (oczywiście gdyby była taka fizyczna możliwość (niektórzy podobno mają)) a to chyba znaczy, że coś przed nami ukrywają. Chociaż nie chcę wrzucać wszystkich do jednego worka.

      Skomentuj

      • imbroken
        Świntuszek
        • Feb 2012
        • 72

        mnie by to tam w ogóle nie przeszkadzało, ale odnoszę wrażenie że to raczej moja kobieta nie lubi się ze mną całować. Ostatnio był program w TV o prawiczkach, którzy zaczynają się całować dopiero po ślubie i wyglądało to przekomicznie. może ja też tak całuję i stąd ta awersja, bo cipki nie liżę wcześniej, więc to raczej nie jest kwestia własnych "soków".

        Skomentuj

        • fully-alive
          Świętoszek
          • Oct 2012
          • 38

          Na szczęście żaden z moich facetów nie miał takiego problemu. Gdyby dla któregoś to byłoby problemem, to bardzo bym się zdziwiła.

          Skomentuj

          • Mascot

            Mnie to w ogóle nie obrzydza, jak mój facet po skończonej minetce zaczyna mnie całowac. Jak dla mnie wszystko wtedy jest ok. Podobnie jest też wtedy, kiedy ja ledwo co połknę spermę mojego facet i zaczynam go całować. W tym przypadku tez nie ma jakiś problemów.

            Skomentuj

            • fully-alive
              Świętoszek
              • Oct 2012
              • 38

              Aczkolwiek mina faceta, gdy poczuje smak swojej spermy, jest bezcenna

              Skomentuj

              • Mascot

                Napisał fully-alive
                Aczkolwiek mina faceta, gdy poczuje smak swojej spermy, jest bezcenna
                Heh, no mój facet żadnej miny nie stroi

                Skomentuj

                • bueh
                  Świntuszek
                  • May 2007
                  • 63

                  Już nie przesadzajmy, tak strasznie tego smaku nie czuć, zwłaszcza jak dziewczyna dokładnie wszystko połknie. Wtedy zostaje tylko "posmak"
                  Trochę niepokornie

                  Skomentuj

                  • Skaradan

                    No problem

                    Ja i moja luba również nie mamy z tym żadnych oporów... może tylko na początku ona była trochę zdziwiona, że chcę ją całować tuż po zrobieniu lodzika .

                    Skomentuj

                    • StalyBywalec
                      Ocieracz
                      • Oct 2010
                      • 127

                      Jak najbardziej nie mam nic przeciwko pocalunkom po sexie oralnym... wrecz lubie w trakcie na chwile przerwac i namietnie dossac sie do ust mojej partnerki
                      Pojawiam się i znikam

                      Skomentuj

                      • barszczyk_84
                        Świętoszek
                        • Nov 2012
                        • 5

                        Napisał Hoook
                        Mi to nie przeszkadza.. wręcz przeciwnie pocałunkiem mogę w najlepszy sposób podziękowac. :o)
                        Mnie tez to zupelnie nie przeszkadza. Pozatym Kocham ja i nic mnie chyba nie przerazi ani odrzuci.

                        Skomentuj

                        • badacz
                          Ocieracz
                          • Oct 2009
                          • 156

                          mi tam nie przeszkadza się całować po lodziku lubie swojego małego i jego smak jaki czuje podczas całowania więc mnie to nie odraża wręcz podnieca najlepiej jak jeszcze troszkę mojej spermy da się wyczuć
                          --->>>DaNgEruSe<<<---
                          ...Ja Nie Jestem Dziwny...Ja Jestem Z Edycji Limitowanej...

                          Skomentuj

                          • anal-lover
                            Świętoszek
                            • Jun 2007
                            • 20

                            A ja lubię zlizywać spermę z kącików ust mojej żonki

                            Skomentuj

                            • Loca
                              Ocieracz
                              • Jan 2010
                              • 187

                              Mnie Mój zawsze całuje w usta po tym jak zrobię mu dobrze

                              Skomentuj

                              • basior

                                Jak najbardziej całuję się z partnerką, w sumie uważam że nie ma przy tym nic co mogło by obrzydzac

                                Skomentuj

                                Working...