W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pocałunek po seksie oralnym.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Duke

    Napisał Brzoskwiniowa
    Całe szczescie sytuacja sie zmienila teraz oboje jestesmy szczesliwi.
    Pewna co do tego szczęścia?

    Skomentuj

    • marzenka5
      Banned
      • Jan 2011
      • 239

      Po lodzie sobie nie wyobrażam, żeby nie było namiętnego całowania, tym bardziej, że ja chcę, żeby on był zaraz znowu gotowy...

      Skomentuj

      • Piczerqs
        Świętoszek
        • Dec 2010
        • 27

        popieram tutaj rimmingatora, czerwone i nabrzmiale usta po obciaganiu - nie widze problemu w calowaniu takich szczegolnie ze partnerka ciagnela mojego bez podtekstow (nie podobaja mi sie faceci) ale nawet jakby pociagnela innego to chyba bym nie mial oporow zeby ja pocalowac, mowie chyba bo nigdy nie mialem takiej sytuacji, niestety...

        Skomentuj

        • Malinka_a
          Perwers
          • Feb 2011
          • 1219

          nie wyobrażam sobie sytuacji, w której powiedziałabym chłopakowi po minetce, że jak chce mnie pocałować, to ma iść umyć zęby. skoro on może to robić bez narzekania, że to niehigieniczne, czy coś, to ja mogę go po wszystkim pocałować. w drugą stronę jeszcze nie próbowaliśmy, ale jestem pewna, że nie będzie i z tym problemów.
          widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
          jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
          bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

          Skomentuj

          • walid68
            Świętoszek
            • Jul 2010
            • 43

            Napisał Malinka_a
            nie wyobrażam sobie sytuacji, w której powiedziałabym chłopakowi po minetce, że jak chce mnie pocałować, to ma iść umyć zęby. skoro on może to robić bez narzekania, że to niehigieniczne, czy coś, to ja mogę go po wszystkim pocałować. w drugą stronę jeszcze nie próbowaliśmy, ale jestem pewna, że nie będzie i z tym problemów.
            masz rację Malinka!!
            trzeba akceptować swojego partnera w całości

            Skomentuj

            • Malinka_a
              Perwers
              • Feb 2011
              • 1219

              swojego partnera i siebie też, bo przecież jeżli on mi 'robi dobrze' ustami, to co mogłoby mnie obrzydzać w całowaniu się z nim? mój własny smak (którego zresztą w czasie całowania wcale nie czuję) ? no bez przesady.
              zresztą myślę, że seks nie ma być jakoś nie wiadomo jak higieniczny, ma być po prostu przyjemny, nie?
              widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
              jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
              bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

              Skomentuj

              • walid68
                Świętoszek
                • Jul 2010
                • 43

                nigdy inaczej nie myślałem.
                uwielbiam jak nasze wydzieliny się mieszają, moja ukochana potrafi mi pieścić penisa zaraz po penetracji pochwy, także smak jej pochwy nie dla niej czymś niedobrym, ja uwielbiam jej mocz

                Skomentuj

                • herber82
                  Świętoszek
                  • Sep 2010
                  • 7

                  Dla mnie to normalne po oralu że się całujemy z partnerką czy ja jej robię dobrze czy ona mi.Uwielbiam jej wilgoć

                  Skomentuj

                  • Zwiąż
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Nov 2010
                    • 239

                    Nie widzę w nich nic dziwnego
                    Kaczko-królik

                    Skomentuj

                    • elokwent
                      Świętoszek
                      • Apr 2010
                      • 13

                      Też, nie widzę w tym nic dziwnego jak najbardziej tak

                      Skomentuj

                      • hakerben
                        Świętoszek
                        • Feb 2009
                        • 20

                        Sam nie widzę w tym czegoś nie fajnego. Zresztą to samo wynika w trakcie czy mamy ochotę na pocałunek.
                        Znam kilka dziewczyn, które lubią robić przerwy w fellatio na namiętne wbicie się w usta partnera.

                        Skomentuj

                        • Dyktator
                          Ocieracz
                          • Dec 2009
                          • 184

                          mi nie robi różnicy czy sie całuję z kobietą po/w czasie/ przed oralem, no moze troche inaczej sprawa wygląda po rimmingu...


                          ...nie jednak nie, rimming zdecydowanie też jakoś nie przeszkadza



                          piszecie tez o tym (mowie do facetów) ze nie lubicie/lubicie smak wlasnej spermy, kiedy kobieta sie ze mna całuje po oralu to nawet nie zwracam uwagi czy smakuje moja sperma czy tez nie, podniecenie i żądza 'wyłącza' moje kubki smakowe
                          tam gdzie kończy się zabawa zaczyna się gra
                          tam gdzie kończy się seks zaczyna się orgazm

                          Skomentuj

                          • Ammo
                            Świętoszek
                            • Feb 2011
                            • 1

                            JeSli Ci na kimś zależy, kogoś naprawde kochasz to nie myślisz o tym czy Cie pocałunek w takiej sytuacji obrzydzi...

                            Skomentuj

                            • PACMAC
                              Świętoszek
                              • Feb 2011
                              • 3

                              pocałunek

                              jesli kobieta brzydziła by sie pocałowac mnie po minetce nigdy wiecej bym tego nie zrobił bo skoro ona sie brzydzi to czemu ja miałbym to robic
                              pozatym przeciez to est nasze ciało i ja sie swojego ciała nie brzydze tym bardziej smaku w ustach mojej partnerki

                              Skomentuj

                              • dzolero26
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Jan 2011
                                • 265

                                ja nie mam nic przeciwko calowaniu sie po oralu. Nie mam tez nic przeciwko calowaniu sie po finale w jej ustach

                                Skomentuj

                                Working...