W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pocałunek po seksie oralnym.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ormus
    Świętoszek
    • May 2010
    • 13

    Nie wyobrażam sobie nie podziękować mojej kochanej za lodzika. Sam do Niej lgnę jak tylko skończy. Na miejscu kobiety czułbym się upokorzony, gdyby Jej partner czuł do tego jakąś odrazę. Wychodzę osobiście z założenia, że jeżeli się na coś decydujemy, to powinniśmy oboje być na to gotowi, dlatego mogę całować się z nią, kiedy ma spermę w ustach, na ustach. I uwielbiam to robić.

    Skomentuj

    • XxBabyGirlxX
      Świętoszek
      • Feb 2010
      • 21

      Napisał ormus
      Nie wyobrażam sobie nie podziękować mojej kochanej za lodzika. Sam do Niej lgnę jak tylko skończy. Na miejscu kobiety czułbym się upokorzony, gdyby Jej partner czuł do tego jakąś odrazę. Wychodzę osobiście z założenia, że jeżeli się na coś decydujemy, to powinniśmy oboje być na to gotowi, dlatego mogę całować się z nią, kiedy ma spermę w ustach, na ustach. I uwielbiam to robić.
      O i takich facetow ze swieca szukac!!!!! ja na szczescie swojego juz znalazlam

      Skomentuj

      • wygolony_ptak
        Świętoszek
        • Feb 2009
        • 19

        Nie mam z tym problemów, że partnerka ma w ustach "mój smak" nie przeszkadza mi to ze nawet mi go przekazuje, nie mam problemu jesli czuje "siebie" pieszcząc kobiete językiem po ciele gdzie akurat wtarło sie moje nasienie

        Skomentuj

        • Kasiek87
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 26

          Mój potrafi przerwać pieszczoty oralne w trakcie, żeby mnie pocałować i powiedzieć kilka miłych słów. Już po tym, jak dojdzie, również przyciąga mnie i całuje, obejmuje mnie. Z tym, że on w ogóle jest bardzo kontaktowy i potrzebuje dużej dozy dotyku w różnych postaciach

          Skomentuj

          • kukuka
            Świętoszek
            • Mar 2010
            • 48

            pamiętam że kiedyś facet przede mną uciekal korytarzem po lodziku, bo chcialam mu dac buzi, hehe wspomnienia z internatu, bez zadnych podtekstow ci, co byli na korytarzu zczaili o co chodzi ;p akurat on mial opory, co rozumiem i nie uwazam tego za odrzucanie mnie. jak facet ma problem ze swoją spermą to niech ma. wolę jednak gdy takich problemow bylo brak, by wszystko w lozeczku szlo swobodnie. na marginesie nie przepadam gdy facet caluje mnie po minetce calymi wilgotnymi ustami, jakos to mi nie smakuje.

            Skomentuj

            • toyo_man
              Świętoszek
              • May 2010
              • 8

              Napisał ormus
              Wychodzę osobiście z założenia, że jeżeli się na coś decydujemy, to powinniśmy oboje być na to gotowi, dlatego mogę całować się z nią, kiedy ma spermę w ustach, na ustach. I uwielbiam to robić.
              Bardzo dobre podejście :] sam tak robię i nie czuję "jakiegoś dyskomfortu". Zresztą moja druga połówka sama lubi dostać soczystego buziaka po minetce i w najmniejszym stopniu jej to nie przeszkadza

              Skomentuj

              • Arjens
                Świętoszek
                • Oct 2009
                • 49

                Ja też nie czuje dyskomfortu podczas calowania po seksie oralnym. To taki dotatkowy smaczek... Poza tym, całujemy miejsca intymne.. a a całowanie tuż po nim ma być obrzydliwe ?

                Skomentuj

                • (nie)przecietny
                  Świntuszek
                  • May 2009
                  • 50

                  Dla mnie również nie ma w tym nic obrzydliwego, wręcz przeciwnie.
                  Powiedziałbym nawet, że to potęguje uczucie bliskości, wzajemnej akceptacji...
                  Aby być wielkim mistrzem, musisz uwierzyć, że jesteś najlepszy. Jeżeli nie jesteś, udawaj że jesteś.

                  Skomentuj

                  • kurczakwa
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jul 2010
                    • 256

                    Mi nie przeszadza zupełnie, w sumie od jakiegoś czasu nawet jak skończe w jej cipce to bywało że poprosiła mnie bym na koniec zrobił jej minetkę - jak to określiła wylizał do czysta dla mnie żaden problem a dziewczyna ma kolejny orgazm gratis
                    gg 24183013 pisz śmiało

                    Skomentuj

                    • Adonnis
                      Banned
                      • Feb 2009
                      • 234

                      Napisał kurczakwa
                      Mi nie przeszadza zupełnie, w sumie od jakiegoś czasu nawet jak skończe w jej cipce to bywało że poprosiła mnie bym na koniec zrobił jej minetkę - jak to określiła wylizał do czysta dla mnie żaden problem a dziewczyna ma kolejny orgazm gratis
                      brawo! ja też lubię zrobić porządną minetę mojej kobitce - i z tego co wiem - jest b. zadowolona! jej **** wygląda super!

                      Skomentuj

                      • PBM

                        Może na początku mnie to trochę odrzucało, gdy po zrobionym lodziku całowałem się z moją dziewczyną, jednak z czasem przeszło. Teraz już nie mam z tym w ogóle problemów.

                        Skomentuj

                        • SeeAndBelieve
                          Świętoszek
                          • May 2009
                          • 10

                          Niemamy zadnych oporow to chyba takie naturalne... poprostu cieszymy sie soba... cieszymy sie chwila

                          Skomentuj

                          • Przelotne
                            Świętoszek
                            • Apr 2010
                            • 26

                            Miałbym opory gdybym nie kochał swojej dziewczyny,wtedy na pewno tak. Ale pocałunek po seksie oralnym to żadna zbrodnia,a nawet coś wskazanego.
                            Ogłoszenia towarzyskie, przelotne spotkania, znajomości...

                            Skomentuj

                            • tim85
                              Świętoszek
                              • Jul 2010
                              • 25

                              Nie mamy oporów, przecież jesteśmy sobie najbliżsi.

                              Skomentuj

                              • havran
                                Świętoszek
                                • Mar 2009
                                • 33

                                mi rowniez nie przeszkadza pocalunek. po oralu w moja strone i pozniejszym pocalunku czuje jeszcze tę podniesioną temperature w ustach...

                                Skomentuj

                                Working...