W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Piss Sex

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ***Mlody17***
    Seksualnie Niewyżyty
    • May 2009
    • 235

    Pissing jest moją fantazją erotyczną, ale nie w tak perwersyjny sposób... wolałbym łagodną wersję.

    1. Chciałbym to zrobić pod prysznicem, lub w wanie, w żądnym innym miejscu.
    2. Partnerka musiałaby wypić butelkę wody, aby mocz był przeźroczysty, a nie żółty.
    3. Chciałbym mieć tylko kontakt z moczem, nie chciałbym tego połykać.

    No to tyle ode mnie
    Taki tam, ciekawski człowiek

    Uważajcie co piszecie, bo niektórzy sugerują się waszymi wypowiedziami...

    Skomentuj

    • WyruchamJakSuke
      Świętoszek
      • Dec 2009
      • 29

      Mam wielką ochotę spróbować wreszcie pissingu z moją partnerką. Rozmawialiśmy o tym wiele razy, ale jeszcze do niczego nie doszło. Najchętniej myślę zrobilibyśmy tak, że pod prysznicem oboje na siebie wypuszczaliśmy złoty deszczyk... chciałbym też żeby moja panienka zsiusiała się w majteczki, żeby jej siusiu po nózkach spływało.. bardzo mnie to podnieca, taka wizje ;>

      no i chciałbym też nasikać mojej kochanej do buzi.... a ona mi... nie wiem jak z konsumpcją, ale to kwestia dogadania

      Skomentuj

      • cukierkowadama
        Świętoszek
        • Dec 2009
        • 12

        ja bardzo chcę to zrobić, zsikac się na mojego partnera. Wiem, ż eon tez tego chce ;] ale jjakos nam to nie wychodiz ;pp
        Bo ta Kobieta wiele przeszła, a mimo to od Ciebie nie odeszła ! :*

        Skomentuj

        • hihi
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 14

          a czy na imprezach gdy zdarza się wam iść z koleżanką do toalety na siusiu to macie ochote jej pomóc? ja nie raz chciałam zrobić to z moją ale chyba odwagi zabrakło - choć po takiej wspólnej wizycie majtki mam mokre

          Skomentuj

          • Partner
            Świntuszek
            • Nov 2009
            • 84

            Ja bardzo lubie piss.

            Skomentuj

            • czarnulka_22
              Seksualnie Niewyżyty
              • Nov 2009
              • 212

              mój partner wiele razy sam chciał żebym to zrobiła(chodzi mi o siusianie) więc nie odmówiłam i siusiałam na niego a szczegółowiej mu do buzi.

              Skomentuj

              • Sexy_man
                Perwers
                • Feb 2007
                • 1163

                Napisał czarnulka_22
                i siusiałam na niego a szczegółowiej mu do buzi.
                Hmm, a on to później połykał czy wypluwał?
                Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

                Skomentuj

                • czarnulka_22
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Nov 2009
                  • 212

                  raz tak raz tak..

                  Skomentuj

                  • Sexy_man
                    Perwers
                    • Feb 2007
                    • 1163

                    To jak połyka, to ja mówię "ble". Zabawa moczem do użytku wewnętrznego jeszcze mogłaby u mnie przejść (chociaż na razie nie czuję pociągu do tego). Jednak piss sex do użytku wewnętrznego - to już absolutnie nie dla mnie.
                    Wolę zdecydowanie napić się soków dziewczyny przy minetce
                    Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

                    Skomentuj

                    • czarnulka_22
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Nov 2009
                      • 212

                      każdemu podoba się coś innego ja osobiście bym się na coś takiego nie zgodziła aby ktoś na mnie nasikał

                      Skomentuj

                      • _piotr_
                        Świntuszek
                        • Dec 2006
                        • 60

                        ******lka_22 a kręci Cię siusianie do ust swojemu facetowi, czy robisz to po prostu dlatego, że on Cię namawia i że to lubi? Odczuwasz z tego jakąś satysfakcję, podniecenie, czy lubisz gdy pije Twoje siuśki?
                        0statnio edytowany przez _piotr_; 10-01-10, 21:59.

                        Skomentuj

                        • czarnulka_22
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Nov 2009
                          • 212

                          czy ja wiem czy mnie kręci chyba raczej nie.To bardziej on mnie do tego namawiał za każdym razem.A czy on to lubi?tego nie wiem,nie pytałamAle sądze że jeśli sam chce do tego doprowadzać to możliwe że coś go w tym jara
                          0statnio edytowany przez czarnulka_22; 11-01-10, 10:01.

                          Skomentuj

                          • Banderas
                            Banned
                            • Jan 2010
                            • 115

                            Z ukochaną osobą jak najbardziej lubię i nie odmawiam :-))

                            Skomentuj

                            • _piotr_
                              Świntuszek
                              • Dec 2006
                              • 60

                              Napisał czarnulka_22
                              czy ja wiem czy mnie kręci chyba raczej nie.To bardziej on mnie do tego namawiał za każdym razem.A czy on to lubi?tego nie wiem,nie pytałamAle sądze że jeśli sam chce do tego doprowadzać to możliwe że coś go w tym jara
                              No szkoda, myślałem że może też odczuwasz z tego jakąś przyjemność, z tej waładzy... dominacji

                              Skomentuj

                              • czarnulka_22
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Nov 2009
                                • 212

                                władza i dominacja akurat w samym kulminacyjnym momencie może w jakimś tam stopniu jest odczuwalna przeze mnie,ale po prostu nie mam z tego przyjemności aż takiej.

                                Skomentuj

                                Working...