W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Piss Sex

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Synonimowy
    Świętoszek
    • Jul 2009
    • 26

    Czasem to w fantazjach pojawia mi się myśl o piss... Zarówno w formie biernej, jak i czynnej...;-)
    Ale moja partnerka jest zdecydowanie na nie w tym temacie - sondowałem niebezpośrednio;-) A zatem, pozostaje niespełniona fantazja..

    Skomentuj

    • Biolog
      Świętoszek
      • Jun 2009
      • 13

      Wiesz... sondowanie, to zawsze co innego jak otwarta propozycja... Zresztą, jeśli powiesz jej żeby była czynną stroną, to sądzę, że się zgodzi

      Skomentuj

      • blackangel

        Nie lubię żadnych zabaw związanych z moczem i odchodami typu Scat i Piss sex nie kręci mnie to

        Skomentuj

        • massimo
          Świętoszek
          • May 2009
          • 26

          A ja swojej pani nie nakłaniałem do tego jeszcze, zresztą nawet o to nie pytałem choć nie przeczę że bym chciał i chętnie bym spróbował

          Skomentuj

          • magellann
            Świętoszek
            • Aug 2009
            • 1

            Hmm.. Ja też chętnie bym spróbował ale narazie pozostaje to w mojej sferze marzeń erotycznych. Nie wyobrażam sobie w jaki sposób mam to zakomunikować małżonce. Ciekawe co by sobie pomyślała?

            Skomentuj

            • Andrzej012
              Świętoszek
              • Sep 2009
              • 19

              Piss jest ok.Uwielbiam patrzyc jak moja kobieta robi siusiu.

              Skomentuj

              • riccardo
                Świętoszek
                • Sep 2009
                • 3

                Do tego trzeba być "nagrzanym" - ale jak się akurat jest to odlot...

                No i fajnie jeżeli partnerka się przygotuje i dużo wypije wtedy to czym obdarowuje partnera jest delikatne w barwie, zapachu i... smaku :-P

                Skomentuj

                • Andrzej012
                  Świętoszek
                  • Sep 2009
                  • 19

                  Jesli sie jest "nagrzanym" to nie ma zadnej powtarzam zadnej przyjemnosni z sexu

                  Skomentuj

                  • riccardo
                    Świętoszek
                    • Sep 2009
                    • 3

                    Zależy jak kto rozumie pojęcie "nagrzany" - ja miałem na mysli "napalony na maxa", "podniecony"... (a nie pod wpływem alkoholu czy prochów czy trawki).

                    Skomentuj

                    • Andrzej012
                      Świętoszek
                      • Sep 2009
                      • 19

                      A to przepraszam zle skojarzylem a co do "nagrzania" to piss jeszcze moze to podgrzac lub ostudzic

                      Skomentuj

                      • rangi
                        Świętoszek
                        • Oct 2009
                        • 3

                        kiedyś w wannie z moja dziewczyna odważyła się na taką zabawę. Było super.

                        Skomentuj

                        • alexw
                          Świętoszek
                          • Oct 2009
                          • 5

                          To bardzo fajne urozmaicenie dla "perwersyjnej" pary. Najlepiej jak piss jest po wypiciu szampana - wtedy jest w miarę biały i z nikłym zapachem. A jak szampana było sporo, to penis tak nie stoi ostro i łatwiej coś zrobić. Oczywiście najlepiej jak zabawa jest pod prysznicem, gdzie można się szybko i łatwo spłukać. Mój poziom akceptacji sięgałby nie wyżej niż klatka piersiowa i plecy (dotyczy faceta i kobiety).

                          Skomentuj

                          • Darkussan73
                            Świętoszek
                            • Aug 2009
                            • 1

                            moim zdaniem moze byc milo. nikomu to nieszkodzi jak ktos to preferuje i lubi. zadne to zagrozenie dla spoleczenstwa ze kogos to jara i podnieca, jest to bardziej bezpieczne niz szybka jazda samochodem po miescie gdzie moze byc mokra plama ale nie po pissie tylko po jakims czlowieku niewinnym.

                            Skomentuj

                            • paulcia21
                              Świętoszek
                              • Nov 2009
                              • 2

                              mojego partnera to bardzo podnieca jak na niego siusiam, więc czemu nie

                              Skomentuj

                              • reznor_1978
                                Świętoszek
                                • Nov 2009
                                • 15

                                Moja przygoda z pissem miała miejsce jakieś 4.5 roku temu i skończyło się na jednym razie. Wtedy już praktycznie moja eks i ja siedzieliśmy sobie na łączce, kiedy ona powiedziała żebym nasikał jej do ust. Byłem w szoku, nie bardzo wiedziałem czy żartuje czy co ? Ale zrobiłem to. Robiliście to kiedyś bezpośrednio w usta ? A jeszcze lepiej że ona miała usta zamknięte i wszystko połykała. Do dzis dzień nie mogę wpaść na to, co ją podkusiło do tego

                                Skomentuj

                                Working...