W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Piss Sex

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mpv
    Świętoszek
    • Apr 2009
    • 6

    Ja bym chętnie spróbował Pissingu. Osobbiście nieźle mnie nakręca myśl o tym jak spadłby na mnie złoty deszcz.. Tylko znajdź tu jeszcze tak otwartą kobietę

    Skomentuj

    • Szarotka
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2009
      • 236

      Moja fantazja spełniona!
      Wreszcie doczekałam się pissingu!
      Najpierw jako strona czynna (średnio dobrze się z tym czułam, ale udało mi sie przemóc), a następnie jako bierna (było bosko !!!).

      Skomentuj

      • malaPerversjaON
        Świętoszek
        • Feb 2009
        • 25

        Ehh ja też bym chętnie spróbował piss, zarówno jako strona czynna jak i bierna. Trzeba sobie seks urozmaicać Może jest chętna do spróbowania takich zabaw

        Skomentuj

        • mleczna
          Świntuszek
          • May 2009
          • 85

          propozycje takie to nie tutaj.! Mnie wcale nie ciągnie, nie chciałabym, i w tym przypadku mówię "NIGDY".

          Skomentuj

          • malaPerversjaON
            Świętoszek
            • Feb 2009
            • 25

            propozycje jak propozycje, zwykły tekst przemycony między zdaniami. to chyba nic złego
            Rozumiem mleczna, że Cię to nie kręci. Każdy lubi co innego i dobrze bo inaczej było by nudno. Ważne żeby człowiekowi było miło i żeby się spełniał

            Skomentuj

            • mleczna
              Świntuszek
              • May 2009
              • 85

              dokładnie tak mimo wszysto to mi zalatuje małym anonsem. pozdrawiam!

              Skomentuj

              • Nilieth

                Hm. Czerpać przyjemności z tego, że ktoś na Ciebie nasika, albo ty na niego - specyficzna forma zabawy, nie ma co. Mnie tam osobiście nie wzrusza, ani nie pociąga taka atrakcja w seksie.

                Skomentuj

                • Anka85
                  Ocieracz
                  • Feb 2009
                  • 151

                  Nawet nie wiedziałam że mi się to podoba, póki mój facet nie zwierzył mi się z tej swojej fantazji erotycznej, a ja, jako kochająca kobieta, postanowiłam ją urzeczywistnić Tzn wcześniej jeszcze, będąc z moim byłym lubiłam trzymać go za penisa kiedy sikał (fajnie się macha na boki, hehe) ale nie kojarzyłam tego w żaden sposób erotycznie, taka fikuśna zabawa... Zrobiłam to też z moim obecnym facetem, wtedy mi się przyznał do tej fantazji. Powolutku, najpierw na rękę, później pod prysznicem, kiedyś odleciał jak mu zrobiłam lodzika siedząc na sedesie i sikając
                  Wiem, że chciałby abym się na niego zsikała, na twarz. Myślę, że byłoby to bardzo podniecające, ale jakoś nie mogę. Nawet kiedy po prostu sikam do sedesu a on jest w łazience, to zamykam oczy i wyobrażam sobie, że go tam nie ma. Później się jakoś rozluźniam. A szkoda, wydaje mi się to fajną zabawą, nie wiem jak się pozbyć tych oporów, są jakoś bardzo głęboko zakorzenione.
                  Ale to jedyna tego typu fantazja, jaka mi się podoba. Na scat w życiu się nie zgodzę.

                  Skomentuj

                  • Tizio
                    Erotoman
                    • Aug 2006
                    • 555

                    Jakoś mnie to nie podnieca, nawet nie pojawila sie myśl, aby spróbować.
                    Jeśli dla kogoś jest to przyjemne to prosze bardzo, ja nie lubie być "olewany"
                    Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.Woody Allen
                    Kobieta pozwoli ze sobą zrobić, co zechcesz, bylebyś jej o tym nie mówił.Stefan Żeromski

                    Skomentuj

                    • Solohell
                      Świętoszek
                      • Jul 2009
                      • 6

                      ja mam zamiar sprobowac z moja zonka juz rozmawialismy na ten temat jestem dobrych mysli ze bedzie fajnie

                      Skomentuj

                      • qwadriceps
                        Świętoszek
                        • Jul 2009
                        • 40

                        Bardzo długo musiałem namawiać moją Piękność do tego ale w końcu mi sie udało i .... było po prostu BOSKO dokładając do tego fakt, iż były to "zajęcia w terenie" naprawde super. Od tego czasu odnosze wrażenie że coraz bardziej skłania się ku temu Niestety jako strona czynna nie miałem okazji i z moją partnerką to raczej mi nie wyjdzie

                        Skomentuj

                        • Biolog
                          Świętoszek
                          • Jun 2009
                          • 13

                          W terenie? To jak się umyłeś po tym? Zawsze to jednak... woda. I to pachnąca woda

                          Skomentuj

                          • qwadriceps
                            Świętoszek
                            • Jul 2009
                            • 40

                            Z tym nie było większego problemu bo akcja miała miejsce nad jeziorem, a 100 metrów dalej mam działke także poradziłem sobie z ta pachnąca wodą jak to ładnie określiłeś

                            Skomentuj

                            • Biolog
                              Świętoszek
                              • Jun 2009
                              • 13

                              no tak, to zupełnie inna, fajniejsza sprawa

                              Skomentuj

                              • Hermanus
                                Świętoszek
                                • Jul 2009
                                • 43

                                Kiedyś mnie to kręciło ale to było dawno i jakos przeminęło
                                Taki tam zwyczajny o! ;]

                                Skomentuj

                                Working...