W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kiedy zaczeliscie sie onanizowac?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • drx
    Świętoszek
    • May 2012
    • 24

    Pamiętam że nie miałem jeszcze wtedy wytrysku, więc odkryłem to chyba dość wcześnie.

    Skomentuj

    • troll98
      Ocieracz
      • Apr 2015
      • 101

      Ja tak samo jak drx, nie pamiętam ile miałem lat ale wytrysku nie było

      Skomentuj

      • Kasiulka_22
        Świętoszek
        • May 2015
        • 5

        Nie pamiętam, miałam ok 15 lat.

        Skomentuj

        • lejcyn01
          Świntuszek
          • Sep 2013
          • 72

          a ja pamietam to dobrze... 13 lat. Ot tak zacząłem odkrywac swoje ciało i bawić sie ptaszkiem. Jakie było zdziwienie kiedy zaczęło robić się tak przyjemnie

          Skomentuj

          • men_anonim
            Erotoman
            • Oct 2014
            • 426

            Dawno dawno temu, w odległej galaktyce... tak dawno, ze cholera nie pamiętam, a przecież nie jestem taki stary

            Skomentuj

            • w tyłeczek
              Świętoszek
              • Mar 2015
              • 47

              Chyba wtedy miałam 8 - 9 lat. Poszłyśmy ze starszą o 4 lata kuzynką opalać się na łączkę, ona zdjęła majtki i zaczęła sobie masować łechtaczkę. Potem kazała mi ślinić palet i jej ruszać, trochę się wystraszyłam, jak dostała orgazmu, bo wiła się i jęczała . Ja też spróbowałam na swojej łechtaczce w domu - było całkiem przyjemnie i pierwszy w życiu orgazm. I tak mi zostało, lubię się masturbować .

              Skomentuj

              • wthep
                Świętoszek
                • Jun 2015
                • 17

                Ja jak byłem w 1 gimnazjum w przerwie między świętami a nowym rokiem.

                Skomentuj

                • brunecia

                  miałam ok 13-14 lat.

                  Skomentuj

                  • Ilona_
                    Świętoszek
                    • Jul 2011
                    • 11

                    15lat jakos tak

                    Skomentuj

                    • avicci69
                      Świętoszek
                      • Apr 2012
                      • 33

                      Nie pamiętam ile miałem lat ale było to dość wcześnie, nie miałem jeszcze spermy. Nie wiedziałem nawet jak się to robi, poprostu pewnego razy w łazience zacząłem poruszać napletkiem. Odsłaniałem i zasłaniałem żołądz. Robiło mi sie dziwnie przyjemnie aż dostałem orgazmu, wystraszyłem sie bo nie wiedziałem co to. Pamiętam że te orgazmy wtedy były bardzo mocne i przyjemniejsze niż te teraz. Spermy też nie miałem tylko czase pojawiała się kropla przeźroczystego śluzu

                      Skomentuj

                      • <<plebloo>>
                        Świętoszek
                        • Aug 2014
                        • 36

                        Napisał Nanna
                        9 lat Brałam prysznic i tak przypadkiem strumień skierował się w pewne miejsce i towarzyszyło temu jakieś takie fajne uczucie. Nie wiedziałam co robię, ale od tego dnia robiłam do często
                        Prysznic fajna sprawa i zauważyłem u siebie ciekawą rzecz że po masturbacji prysznicem przez cały dzień miałem spokój a kiedy zaspokajałem się tradycyjnie mogłem robić to nawet kilka razy dziennie a mam w tym doświadczenie bo pierwszy raz masturbacje odkryłem w wieku 2 albo 3 lat i tak zostało do dziś

                        Skomentuj

                        • RokSanKaxxD
                          Świntuszek
                          • Jan 2016
                          • 60

                          Miałam 14 lat i czytałam opowiadanie erotyczne w jednym z kobiecych magazynów Było podniecające i zaczełam sie pocierać ręką miedzy udami, aż zrobiło sie wilgotnie i przyjemnie.
                          Życie jest za krótkie, by wstydzić sie z niego korzystać mrrr
                          -----------------------------------------------
                          Chętnie pomogę i pogadam !

                          Skomentuj

                          • DrugiODlewej
                            Świętoszek
                            • Feb 2016
                            • 8

                            Dokładnie juz nie pamietam kiedy pierwszy raz sie masturbowalem ale z pewnoscia bylo to jak milem ok.14-15 lat, pamietam ze tak jak niektorzy wyzej pisali nie mialem wtedy jeszcze wytrysku ale bylo swietnie.

                            Skomentuj

                            • Okrąglutka
                              Świętoszek
                              • Mar 2016
                              • 30

                              Ja miałam może z 11, 12 lat, nie mogłam usnąć i przypadkiem odkryłam że dotykanie i masowanie tych miejsc może być całkiem przyjemne

                              Skomentuj

                              • Robert_b

                                Jeszcze mi sperma nie leciała, mialem tzw suchary czyli suche orgazmy, bardzo przyjemne to było. Ciarki po nogach szły. Mogłem mieć z 11 lat.

                                Skomentuj

                                Working...