W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kiedy zaczeliscie sie onanizowac?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sinusoida
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2013
    • 241

    ja też bardzo wcześnie. pierwsze zabawy w doktora pamiętam z kuzynami i dziećmi z zerówki, czyli musiało to być w okolicach 6 urodzin. potem był etap oglądania z lusterkiem i głaskania się, w wieku miej więcej 11 lat odkryłam zalety słuchawki prysznicowej jak miałam 13 lat to już pamiętam, że regularnie się zaspokajałam.

    Skomentuj

    • BrownEyes
      Świntuszek
      • May 2012
      • 88

      Nie pamiętam dokładnie, ale jakoś około 13-14 lat. Na początku robiłem to rzadko, regularne klepanie zaczęło się dopiero około 16 roku życia.

      Skomentuj

      • scaryguy
        Świętoszek
        • Sep 2013
        • 13

        Hahaha! Pamiętam jak dziś - zostałem sam w domu w Sylwestra. Miałem 14 lat i telewizor do swojej dyspozycji. Wcześnie spać nie poszedłem, a jak się kładłem to zasnąć nie mogłem z bólu i ogólnego rozwalenia emocjonalnego.

        Skomentuj

        • alice25
          Świntuszek
          • Jul 2013
          • 94

          Ja zaczęłam jak miałam ok. 5 lat, w każdym razie przed pójściem do przedszkola. Leżałam w łóżku przed snem i dotykałam się wszędzie, aż trafiając na odpowiednie miejsce zrobiło mi się bardzo dziwnie. Nie pamiętam, a chciałabym bo jest to ciekawe jakim cudem skojarzyłam tę czynność ze zdjęciem przedstawiajacym przytulonych, całujących się kobietę, i mężczyznę, i właśnie onanizując się myslałam o nich. Moja ciocia przywiozła jakieś Harlekiny, a na okładkach jak wiadomo jest wiele takich zdjęć. Nie wiedziałam wtedy na czym polega seks, a już wyobrażenie, niejasna sytuacja, te zdjęcia wywoływały u mnie dreszcz podniecenia. Wyobrażałam sobie że to jest raj, plaża, trawy, i dwoje ludzi - kobieta, i mężczyzna w skąpych ubraniach, przytuleni do siebie, i obdarowujący się pocałunkami. Czułam że musi być coś więcej. Nie rozumiałam co się ze mna dzieje kiedy o tym myśle, ale intrygowało mnie to uczucie, uwielbiałam się masturbowac. Przez kilka lat myślałam że robię coś strasznie dziwnego, jedyna na świecie, dopiero jak miałam ok. 9 lat dowiedziałam się w jakims kobiecym piśmie że to co robię nazywa się masturbacja. W ogóle te kobiece pisemka przeglądałam tylko, i wyłącznie z powodu dosyć odważnych zdjęć erotycznych, i artykułów na temat seksu. Podkradałam je cioci, uciekałam w odludne miejsce, i onanizowałam do woli.
          0statnio edytowany przez alice25; 30-09-13, 13:50.

          Skomentuj

          • Outlaws13
            Perwers
            • Oct 2011
            • 1332

            jak mialem 13 lat i tak do czasow seminarium. Zartuje oczywiscie, ukradli mi sutanne w pociagu i musialem zone znalezc.
            "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

            sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

            Skomentuj

            • gringo20
              Świętoszek
              • Jun 2013
              • 1

              mialem z 12 lat, zaczelem sie ocierac o łozko i jakos samo poszlo ;P

              Skomentuj

              • Socki
                Świętoszek
                • Nov 2013
                • 9

                Nie pamiętam dokładnie ile miałem ale z tego co świta mi w glowie to jeszcze wytrysku nie miałem az w koncu nadeszla ta chwila i musiało sie to stać... Na poczatku nie wiedziałem co to jest i jak sie nazywa ale troche sie wtedy zdziwiłem jak tak sobie leżało na podłodze póki nie poscieralem :-D

                Skomentuj

                • Hank_Moody
                  Świętoszek
                  • Nov 2013
                  • 8

                  w czasach Jaruzelskiego jeszcze i walę do dziś praktycznie codziennie

                  Skomentuj

                  • makaveli7
                    Świętoszek
                    • Nov 2013
                    • 15

                    Hehe chyba 11 lat albo i 10

                    Skomentuj

                    • campgej
                      Świętoszek
                      • Jan 2013
                      • 13

                      Jakoś koło 12 lat

                      Skomentuj

                      • Beckbie
                        Świętoszek
                        • Nov 2013
                        • 4

                        Pierwszy raz w wieku 11 lat - byłem bardziej przestraszony efektem niż odczułem z tego przyjemność. Na stałe od 12 i pół roku życia.

                        Skomentuj

                        • dwqwer
                          Świętoszek
                          • Oct 2013
                          • 8

                          pierwszy raz w wieku 12 lat, przez przypadek zauważyłem, że sprawia mi to przyjemność, a wytrysk miałem ledwo co dotknąłem penisa

                          Skomentuj

                          • liczi87
                            Świętoszek
                            • Dec 2013
                            • 20

                            9-10 latek jakoś tak

                            Skomentuj

                            • RaJCeL
                              Świętoszek
                              • Jan 2010
                              • 5

                              chyba 11 roczek życia

                              Skomentuj

                              • Aslana

                                Z 8 lat miałam z tego co pamiętam

                                Skomentuj

                                Working...