W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kiedy zaczeliscie sie onanizowac?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • takanijaka
    Świętoszek
    • Jun 2014
    • 4

    jak miałam 14 lat

    Skomentuj

    • Wuefista
      Seksualnie Niewyżyty
      • Apr 2014
      • 316

      Napisał J.S. Junior
      Ja to jakoś bardzo wcześnie, nie wiem czy sprawiało mi to frajde, nabrzmiewał więc się nim bawiłem Raz przy mamie to zrobiłem i zwróciła mi uwage a potem jakoś regularnie zaczłęm...
      fajną masz mamę

      Skomentuj

      • womenintie
        Świętoszek
        • May 2014
        • 43

        Chyba 12.

        Skomentuj

        • <<plebloo>>
          Świętoszek
          • Aug 2014
          • 36

          Jakieś 3-4 latka,pamiętam to jak przez mgłe.Pokazał mi to jakiś starszy spotkany na w czasach z mamą kolega.Pamiętam jak staliśmy naprzeciwko siebie w ogródku i dotykaliśmy naszych członków.Orgazmu chyba wtedy nie miałem ale jakoś tak nie długo zacząłem robić to sam i było już bardzo fajnieGdzieś tak do 14-15 roku życia robiłem to prawie wszędzie i bardzo często....teraz 1 max 2 razy dziennie chyba że moja partnerka zaplanuje jakiś seksik no to wtedy to mi wystarcza

          Skomentuj

          • kamil_96
            Banned
            • Sep 2014
            • 1

            ja zaczynalem jakos w 14 roku zycia

            Skomentuj

            • nienastolatek
              Seksualnie Niewyżyty
              • Mar 2013
              • 337

              nie pamietam kiedy, ale jeszcze nie mialem wtedy spermy i wlosow na jajkach

              Skomentuj

              • _acdc_
                Świętoszek
                • Sep 2014
                • 45

                Ja też gdzieś około 12 roku życia. Też nie miałem jeszcze włosów i nie mogłem doczekać się pierwszego wytrysku

                Skomentuj

                • lowiczaki
                  Ocieracz
                  • Aug 2013
                  • 158

                  ja miałem jakieś 11 lat a żona 20-21 lat

                  Skomentuj

                  • alienik
                    Ocieracz
                    • Jan 2014
                    • 132

                    jakieś 11-12 lat

                    Skomentuj

                    • Cichy96
                      Świętoszek
                      • Jan 2014
                      • 36

                      Miałem jakieś 13 lat jak znalazłem Playboya ojca... A może 12... Od kiedy robiłem to "stale" szczerze mówiąc nie pamiętam ale chyba jakiś rok po pierwszym razie...

                      Skomentuj

                      • Gandalf71
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Dec 2014
                        • 208

                        Też taj jak i wy koło 11 - 12 roku życia. Pamiętam, ze nie miałem owłosienia jeszcze i chowałem małego między nogami, żeby zobaczyć jak wygląda cipka oglądałem się w lustrze. Jakież moje zdziwienie było jak poczułem przyjemne skurcze... bez wytrysku oczywiście. Taki był mój pierwszy orgazm. Zupełne zaskoczenie
                        Nikt nie jest idealny. Ideały są nudne.
                        Każdy ma swoje małe, większe lub nawet ogromne tajemnice.

                        Skomentuj

                        • dusia
                          Świętoszek
                          • Dec 2014
                          • 17

                          Niedawno

                          Skomentuj

                          • tototko
                            Banned
                            • Dec 2014
                            • 2

                            ja nie pamiętam bardzo dawno, teraz gdy ręka już nie wystarcza kupuje różne masturbatory i próbuje nowych rzeczy. (automatyczne są najlepsze)
                            0statnio edytowany przez iceberg; 19-12-14, 12:30. Powód: ciach, reklamom mówimy nie

                            Skomentuj

                            • Dawid12
                              Świętoszek
                              • Dec 2014
                              • 10

                              Jak miałem około 10 lat bawiłem się prysznicem i skierowałem mocny strumień na główkę członka, zaczełem nią mocno naprężać, zaczęło mię to bardzo boleć a jednocześnie być przyjemne tak jakby mi się chciało sikać, nie mogłem przestać jakby coś mi podpowiadało że to jeszcze nie koniec i po pewnym czasie tej jakby męczarni pojawiło się bardzo przyjemne łaskotanie i poleciało mi parę kropel wydzieliny, byłem zmęczony a jednocześnie szczęśliwy bo tak przyjemnego uczucia jeszcze w życiu nie doznałem. To się pamięta na całe życie.

                              Skomentuj

                              • PowiemCiZe

                                12

                                Skomentuj

                                Working...