W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Przyłapani na masturbacji?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fusion89
    Banned
    • Jul 2011
    • 8

    Jeszcze nigdy nikt mnie nie przylapal

    Skomentuj

    • Gorący P
      Świętoszek
      • Jun 2009
      • 1

      Poki co nikt mnie nie przylapal na waleniu ...... i mam nadzieje ze to sie niegdy nie wydarzy

      Skomentuj

      • ted28
        Świętoszek
        • Jun 2009
        • 16

        Myślałem o tym i w pierwszej chwili byłem pewien, że mimo mojej dwudziestoletniej przeszło praktyki nie zostałem przyłapany... A jednak... kilkanaście lat temu moja ówczesna dziewczyna mnie przyłapała... nie była zadowolona z tego i długo musiałem jej tłumaczyć, że to nie oznacza, że jej nie pragę i nie jest dla mnie atrakcyjna.

        Skomentuj

        • ted28
          Świętoszek
          • Jun 2009
          • 16

          missxnothing, młody byłem wtedy i głupi. a raczej oboje byliśmy wtedy młodzi i głupi i nie mieliśmy bladego pojęcia o seksie :-)

          Skomentuj

          • Semia
            Świntuszek
            • Aug 2011
            • 85

            missxnothing - dobra rada, ja też się trochę nieswojo czułam kiedy mój były mówił mi lub wiedziałam, że się masturbował do póki pewnego dnia nie powiedział mi, że zawsze gdy robi sobie dobrze to myśli o mnie

            Skomentuj

            • Semia
              Świntuszek
              • Aug 2011
              • 85

              Maxi.Kaz - a mam powód żeby nie wierzyć? Jeżeli sugerujesz, że mnie okłamywał to jego sprawa, tak czy siak miło było to usłyszeć

              Skomentuj

              • Semia
                Świntuszek
                • Aug 2011
                • 85

                Cóż ja przy swoim byłym sama komentowałam, że jakaś laska mi się podoba co wielokrotnie rozpoczynało dyskusje. I zdaję sobie sprawę, że mój facet mógł fantazjować o innych kobietach (stąd bardzo miło się poczułam po jego słowach). Jednak jestem strasznie zazdrosną babą i wolę nie myśleć o tym, że mój facet ma ochotę na inną zwłaszcza po akcji gdy zbyt namiętnie tańczył z jedną koleżanką i jego penis zbyt wyraźnie zarysował się pod spodniami

                Skomentuj

                • Greedo
                  Banned
                  • Dec 2006
                  • 1657

                  Napisał Semia
                  Jednak jestem strasznie zazdrosną babą i wolę nie myśleć o tym, że mój facet ma ochotę na inną zwłaszcza po akcji gdy zbyt namiętnie tańczył z jedną koleżanką i jego penis zbyt wyraźnie zarysował się pod spodniami
                  Zazdrosna i naiwna skoro uwierzyłaś w taki frazes

                  Skomentuj

                  • DrDusz
                    Banned
                    • Mar 2012
                    • 136

                    Napisał Nyan-Cat
                    Mogę wam opowiedzieć moją historię
                    Wieczorem oglądałem sobie strony " dla dorosłych " na telefonie. Zapomniałem usunąć historii, a telefon otwiera ostatnio zamkniętą kartę. Rano tata chciał wynik meczu sprawdzić i... pierwsza strona wyskoczyła właśnie ta :/ Masakra
                    ee tam masakra stry pewnie tez to robił, albo robi nadal ;p

                    Skomentuj

                    • Kalilah
                      Administrator
                      • Mar 2012
                      • 2723

                      Napisał Nyan-Cat
                      Mogę wam opowiedzieć moją historię
                      Wieczorem oglądałem sobie strony " dla dorosłych " na telefonie. Zapomniałem usunąć historii, a telefon otwiera ostatnio zamkniętą kartę. Rano tata chciał wynik meczu sprawdzić i... pierwsza strona wyskoczyła właśnie ta :/ Masakra
                      Ciesz się, że to ojciec a nie matka. Wtedy byłoby gorzej
                      My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                      Regulamin forum

                      Skomentuj

                      • DrDusz
                        Banned
                        • Mar 2012
                        • 136

                        Tja kiedyś matka znalazła pozostałości po trzepanku. Czyli żeby nie walić spermy w majty prześcieradło czy gdzie tam popadnie zawsze miałem pod ręką paczkę chusteczek higienicznych. Wycierałem penisa i kitrałem pod poduszkę rano, gdy wstawałem brałem to, co wcześniej skitrałem i idąc się myć wywalałem w kibel i szło w kanał. No i oczywiście raz zapomniałem było to chyba z piątku na sobotę, bo ledwo, co zabrałem tyłem w wyra matka wpadła i zaczęła zbierać pościel żeby ją wywalić na dwór, bo ładna pogoda była. Znalazła chusteczkę z zaschniętą spermą i coś tam zaczęła płakać, że ładnie się zabawiam. Generalnie do dziś nie wiem, co się jej stało raczej była wyrozumiała, ale wtedy tego dnia się czepiała cholera wie, czemu.

                        myślicie że ojciec bardziej na miękko by wzioł temat?

                        Skomentuj

                        • YouLoose
                          Świętoszek
                          • Jul 2012
                          • 4

                          Mnie jeszcze nikt i oby tak zostało

                          Skomentuj

                          • MaxPen
                            Świętoszek
                            • Nov 2011
                            • 14

                            I wlasnie zostalem przed chwila zlapany (mam nadzieje ze sie nie domysleli) A wiec tak jak to zwykle leze sobei na lozku i z myslalem gdzies wale sobie kaszalota. A wiec tak jade jade juz prawie dochodze a tu nagle slysze jak sie dzwi otwieraja... Moja mamuska wchodzi pytac sie o cos... A moj mlody miedzy czasie poniewaz juz szczytowalem. TRYSK! I chlapnelo mi po rekach. Powiedzialem ze to krem do rak i wtarlem moj kremi w rece... Oh god why...

                            Skomentuj

                            • mlody1994
                              Świętoszek
                              • Jul 2012
                              • 1

                              Praktycznie to kilka razy moja mama mnie przyłapała xd ale żadnej awantury nie było xd

                              Skomentuj

                              • radek_k

                                Napisał mlody1994
                                Praktycznie to kilka razy moja mama mnie przyłapała xd ale żadnej awantury nie było xd
                                napisz w jakich sytuacjach cie matka zlapala

                                Skomentuj

                                Working...