W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Suknia dla laski

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rimmingator
    Perwers
    • Apr 2009
    • 967

    #31
    Czyli jak powiesz do dupy, ze chcesz kupic frak albo smoking albo bokserki czy slipy to pewnie ni **** twoja dupa nie ogarnia o czym ty do niej mowisz, bo na *** jej wiedziec co to skoro nie nosi. Ale z ciebie ignorant
    Celowe ogranjczanie swojej wiedzy jak mozna cos wiedziec wybitnie swiadczy o szerokich hiryzontach i ich poszerzaniu tak trzymaj!

    Na czyimś tle trzeba blyszczec, chociaz nie wiem czy cos przebije blask ortalionu

    Skomentuj

    • znowuzapilem
      SeksMistrz
      • Nov 2010
      • 3555

      #32
      Napisał rimmingator
      Czyli jak powiesz do dupy, ze chcesz kupic frak albo smoking albo bokserki czy slipy to pewnie ni **** twoja dupa nie ogarnia o czym ty do niej mowisz, bo na *** jej wiedziec co to skoro nie nosi.
      Jak chce sobie kupić jakiś ciuch to nie konsultuje się z drugą połową Kupuje i po fakcie.

      Po co mam poszerzać horyzonty w nie męskim dziale który w żaden sposób mi się nie przyda w życiu czy żeby zabłyszczeć wiedzą w towarzystwie Za 5 lat jak bede kończył mój dom i robił gładzie to może poszerze horyzonty i naucze się czym się różni kolor kwiat pustyni od dyniowych piasków jak będe malował ściany
      Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

      Skomentuj

      Working...