W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Dla wkurzonych v. 2.0

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Millie Walky
    Ocieracz
    • Apr 2024
    • 107

    Powiadam Wam, to jest niesamowite w wieku ponad 40 lat, pamiętać, a jeszcze bardziej kosmologicznie niepojęte - rozpamiętywać jakieś typowe szkolne zdarzenia. Ja nawet nie pamiętam tych ludzi, a co dopiero jakieś historie w stylu komu kiedyś w czymś pomogłam. Czy to był referat z filozofii Arthura Schopenhauera ze szczególnym uwzględnieniem analizy i interpretacji pojęcia woli w kontekście fundamentalnych ludzkich popędów? bo tylko taki gabaryt mogę ogarnąć umysłowo jako powód do pielęgnowania w sobie urazy przez kilkadziesiąt lat i uzewnętrzniana swojej goryczy w co drugim wątku na jakimś forum

    Skomentuj

    • Millie Walky
      Ocieracz
      • Apr 2024
      • 107

      Co do nadmiernego owłosienia u mężczyzn, to jest to objaw nadmiernego poziomu testosteronu. Ponieważ żyjemy w czasach, gdy mężczyźni nie muszą walczyć między sobą na oszczepy, albo brać udziału w polowaniach na mamuty, to tak wysoki, nierozładowany poziom testosteronu może skutkować u takich osobników zwiększonym poziomem agresji. Sugeruję wobec tego najzdrowsze, możliwe rozwiązanie - treningi na siłowni lub zajęcia bokserskie/zapaśnicze do wyboru. No i zaprzestanie kolegowania się z mało kulturalnymi koleżankami

      Skomentuj

      • Scaramanga
        Perwers
        • Dec 2010
        • 909

        Ale wiesz, że trening podnosi testosteron

        Skomentuj

        • Kajko13
          Ocieracz
          • Apr 2024
          • 105

          Chyba chodziło o rozładowanie agresji nie zmienjszenie testosteronu, tak obstawiam.

          Skomentuj

          • Tommie
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jun 2016
            • 220

            Napisał Millie Walky
            Powiadam Wam, to jest niesamowite w wieku ponad 40 lat, pamiętać, a jeszcze bardziej kosmologicznie niepojęte - rozpamiętywać jakieś typowe szkolne zdarzenia. Ja nawet nie pamiętam tych ludzi, a co dopiero jakieś historie w stylu komu kiedyś w czymś pomogłam. Czy to był referat z filozofii Arthura Schopenhauera ze szczególnym uwzględnieniem analizy i interpretacji pojęcia woli w kontekście fundamentalnych ludzkich popędów? bo tylko taki gabaryt mogę ogarnąć umysłowo jako powód do pielęgnowania w sobie urazy przez kilkadziesiąt lat i uzewnętrzniana swojej goryczy w co drugim wątku na jakimś forum
            Chyba, że kolega jest świeżo po maturze
            Cyferka w nicku niekoniecznie musi oznaczać rocznik.
            "Odchyleniem seksualnym można nazwać jedynie całkowity brak seksu. Cała reszta to kwestia gustu" Zygmunt Freud

            Skomentuj

            • Tommie
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jun 2016
              • 220

              Dżizas ale jestem w****iony. Dostałem jakiejś cholernej anginy.
              Nie dość, że się przez to w pracy nie wyrobiłem z robotą, bo pół dnia przespałem to jeszcze ochota na seks spadła do zera. Nie mam siły na nic
              "Odchyleniem seksualnym można nazwać jedynie całkowity brak seksu. Cała reszta to kwestia gustu" Zygmunt Freud

              Skomentuj

              • Millie Walky
                Ocieracz
                • Apr 2024
                • 107

                Najgorzej, chorować w upał.
                A taka czasowa abstynencja dobrze robi, bo jak już człowiek wyzdrowieje i się dorwie to... ja czasem specjalnie wydłużam, myślę sobie "może by dziś sex jakiś?", ale zaraz przychodzi nowa myśl: "eee, lepiej jeszcze trochę poczekam..."

                Skomentuj

                • Kajko13
                  Ocieracz
                  • Apr 2024
                  • 105

                  A powiadają co masz zrobić jutro zrób dziś!

                  Skomentuj

                  • Scaramanga
                    Perwers
                    • Dec 2010
                    • 909

                    Albo co masz zrobić dziś zrób pojutrze, będziesz miał dwa dni wolnego

                    Skomentuj

                    • Tommie
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Jun 2016
                      • 220

                      Wy się tutaj śmiejecie a mnie tymczasem taka rezerwacja przepadła (tylko w innych okolicznościach przyrody):
                      You do not have permission to view this gallery.
                      This gallery has 1 photos.
                      "Odchyleniem seksualnym można nazwać jedynie całkowity brak seksu. Cała reszta to kwestia gustu" Zygmunt Freud

                      Skomentuj

                      • Kinrepok
                        Ocieracz
                        • Jun 2013
                        • 192

                        Napisał Tommie
                        Dżizas ale jestem w****iony. Dostałem jakiejś cholernej anginy.
                        Nie dość, że się przez to w pracy nie wyrobiłem z robotą, bo pół dnia przespałem to jeszcze ochota na seks spadła do zera. Nie mam siły na nic
                        Też to dziadostwo przechodziłem kilka tygodni temu...z robot powoli się wygrzebuję przez to. W poprzednim roku trzy razy. Wściekły, bo bujanie się ze szczepionkami wzmacniającymi przez najbliższe lata, badania, kontrole itd.. Ale migdałki raczej oszczędzone, nie trzeba będzie wycinać, taki plus.
                        I przyjdzie taki dzień!
                        Ten ukochany dzień!
                        Gdzie mistrza Polski będzie mieć!
                        Konwiktorska numer 6!

                        Skomentuj

                        Working...