W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jaki alkohol preferujecie??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gesio
    Świętoszek
    • May 2006
    • 28

    #91
    Piwo (dębowe mocne, lech mocny), wódka (każda), szampanem nie pogardzę, wina słodkie, ewentualnie półsłodkie

    Skomentuj

    • monia:P
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2007
      • 287

      #92
      Baileysa tez lubie dodatkowo Bacardi
      'Nie ważne ile jest się razem...
      Ważne jak piękne są to chwile...'

      szczęśliwa z moim Kochanym

      Skomentuj

      • Enea
        Perwers
        • Dec 2005
        • 1010

        #93
        Moje ulubione drinki?
        -whisky i tu: Johny Walker (black label), Jack Daniels, Bullet, Talisker(pierwsze dwie z cola dwa ostatnie na lodzie )
        -rum z cola i tu: Woods, Navy Rum, Morgan Spiced, Sailor Jerry
        -rozowe wino
        - piwko: Guiness, Cider (ja tam nazywam to piwem jest wysoko gazowane zrobione z jablek) i tu: Strongbow, Blackthorn
        - inne: Campari z sokiem pomaranczowym, Passoa z sokiem pomaranczowym i sokiem z czerwonego grejfruta, Zubrowka z sokiem jablk. i cynamonem(mniaamm)

        Skomentuj

        • logimen

          #94
          Piwko: Lech, Carlsberg, Heineken
          Wodka: Finlandia, Berentzen

          A pozatym to pije doslownie prawie tylko w swieta, bo na codzien nie mam z kim

          Skomentuj

          • KSU
            Ocieracz
            • Aug 2006
            • 99

            #95
            Piwo: Warka Strong, Lech, Żywiec
            Wino: Nie piję posiadam od pewnego czasu blokadę(czyt. zatrucie)
            Wódka: Bardzo żadko nie lubie (jak juz to FINLANDIA) no chyba że ukraińska hehe (żart) A tak na marginesie to znam kolesia który do mocnego piwa ukraińskiego (kto pił ten wie do czego jest zdolne) dolewa spiryt
            ...:::ruch to zdrowie więc sie ruchajmy:::...

            Skomentuj

            • www.DAWID
              Świntuszek
              • May 2007
              • 73

              #96
              Piwo, miód pitny, wódkę, wino, nalewkę. nie bardzo lubię drinki ....

              Piwo - ŻYWIEC dalej Żubr ..... długo długo nic .... i może Carlsberg
              ...stary niedźwiedź podobno śpi...

              Skomentuj

              • krisu
                Świętoszek
                • May 2007
                • 3

                #97
                jestem strasznym amatorem gorzkiej zoladkowej z coca cola

                ballantine's z pepsi tez daje rade

                no i oczywiscie dobrze jest posiedziec przy zubrze
                Był księżyc. Cisza i noc. Ona i On. On: Tak? Ona: nie. Minęły lata. Był księżyc. Cisza i noc. Ona i On. On: Tak? Ona: Tak. Ale lata już były nie te. Wypijmy za to, żebyśmy wszystko w życiu robili w porę...

                Skomentuj

                • elmo666
                  Świętoszek
                  • May 2007
                  • 1

                  #98
                  hmmm
                  piwo duze Tyskie albo duży Lech albo Corona
                  z wódek to żubrówka
                  a z innych wynalazków świata alkoholu to malibu

                  Skomentuj

                  • Pitekk
                    Świętoszek
                    • May 2007
                    • 13

                    #99
                    ja to lubie spirytus za 6 zł ćwiarteczka...moze byc winko z colą...a piwko kasztelan

                    Skomentuj

                    • Grinch
                      Świętoszek
                      • May 2007
                      • 10

                      Ja wrecz mogłbym cały czas piwko pic ale niestety nadmierna ilosc powoduje u mnie impotencje,odwrotnie jest przy whisky i to tez moglbym pic na okraglo ale to juz alkoholizm. Wódke pije okazjonalnie na rodzinnych imprezach.

                      Skomentuj

                      • brzydki27

                        prawdziwi mężczyźni piją wódke a piwem co najwyżej przepijają


                        -piwska wogóle nie pije, a te z zielonych butelek to śmierdzą (pachną) taką niepodmytą cipką


                        -wino chlałem w zasadzie tylko wojsku i to tylko te proste


                        -wódke owszem ale najcześniej, Żołądkową Gorzką, Żubrówka, Wyborową, Żytnią, Czystą.... generalnie unikam alkoholu i wszelakich takich przyziemnych używek ale jeśli coś to jestem zwolenniekiem tradycyjnego Polmosu

                        Skomentuj

                        • szerkan
                          Świętoszek
                          • Sep 2006
                          • 31

                          A ja tam lubie osuszuć żubra (od czasu do czasu ) a przy szczególnych okazjach posiedzieć z orłami przy mocniejszym piwku.
                          Co do hard alkoholu to raczej nie gustuje ale jak coś to tu też trzymam z królową puszczy kampinowskiej a najlepiej w połączeniu ze smakiem 100% polskiego jabłka oczywiście 1:1
                          Wszystko co robisz wykonuj, tak jakby miało być ostatnią czynnością w życiu .

                          Skomentuj

                          • Ygreko
                            Erotoman
                            • Sep 2006
                            • 557

                            Żaden. Nie pije, nie chcę. Widok nawalonych kolesi wzbudza we mnie agresję. Woń alkoholi powoduje u mnie niesmak i wstręt.

                            nei nie, nie miałem problemu alkoholowego w domu. Mam alkofobie.

                            Skomentuj

                            • yyaarroo
                              Świętoszek
                              • Apr 2007
                              • 7

                              alkohole??
                              wypije dwa piwa i mnie zamuli i juz wiecej nie wejdzie tak wiec piwo odpada
                              wodka to jest to!! tylko porządna a nie jakis tam balsam czy żołądkowa :/
                              a winko to tylko na imprezach rodzinnych, mój śp. dziadek robił najlepsze na swiecie!!
                              a i nigdy nie pije zeby sie upić!!
                              smack my bitch up

                              Skomentuj

                              • paffcio
                                Banned
                                • Mar 2006
                                • 2286

                                Kupiłem dwie butelczyny(zielone szkło) piwa Łomża ,bardzo dobre.

                                Skomentuj

                                Working...