W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Codzienne picie piwa :>

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Beerek
    Ocieracz
    • May 2006
    • 114

    #16
    Napisał Maoam
    Beerek, tak tylko powiem, że jeśli nie potrafisz zrobić sobie przerwy od piwa i po prostu musisz pić codziennie, to masz problem, a nie "problem".
    Chyba źle nazwałem temat Mogę pić 3 dni pod rząd po 2 piwa dziennie, a mogę nie pić przez tydzień w ogóle także spoko Chodziło mi raczej o nie picie dla czystego wypicia tylko konsumpcje dla smaku ps.
    dzisiaj nie wypiłem ;p

    Skomentuj

    • Junona
      Erotoman
      • Aug 2007
      • 468

      #17
      Niemieckie są zdecydowanie lepsze.
      A które? Piłeś wszystkie belgijskie i bretońskie, że twierdzisz, że są lepsze?
      Te niemieckie, które ja piłam to siuśki w porównaniu z tymi, które jeszcze szczęśliwie mam w lodówce, ale może coś mi umknęło..
      Kilka dni temu w małym pubie w Bretanii piłam piwo bananowe :O oraz takie, które nazywa się "levrette" - znaczenie tylko jedno : "Od tyłu" :] wśród wielu innych lokalnych do tego stopnia, że można je dostac tylko w konkretnym mieście i ani kilometra dalej.
      Pain is an unavoidable side-effect of life.

      Skomentuj

      • makster
        Świętoszek
        • Jun 2010
        • 1

        #18
        Pije praktycznie co dziennie. W granicach 60-70 piw miesięcznie a gdy kilka imprez się jeszcze trafi to do 100 sztuk dochodzę. Oczywiście tylko Żubr ewentualnie Lech Pils.

        Skomentuj

        • yelloneK
          Świętoszek
          • Aug 2010
          • 7

          #19
          Ja tak średnio 1 pifko raz w tyg. w weekend lub wieczorem przed TV jak leci jakiś dobry film czy przed PC, czasem w weekend jak się nadarzy jakaś okazja to 2 pifka, zwykle jest to raz więcej raz mniej ale nigdy więcej niż to 1 pifko w tyg. a nawet potrafię sobie odpuścić i nie piję pifka przez miesiąc a nawet dwa, vódki praktycznie nie piję w ogóle, nigdy też się nie upijam. Z pifek to jakoś najbardziej smakuje mi Warka i to jak już piję najczęściej.

          Skomentuj

          Working...