W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Mistrzostwa świata 2010 w RPA

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Xenon
    Perwers
    • Feb 2009
    • 1112

    To się nazywa "ręka Boga", a nie u jakiegoś tam Djego. Z Holandią będzie im bardzo ciężko bez Suareza.
    A może po prostu będę... lamusę!

    Skomentuj

    • Sexy_man
      Perwers
      • Feb 2007
      • 1163

      Kurde, co za straszne przepisy FIFA. Znowu.
      Przecież sędzia powinien zaliczyć bramkę dla Ghany przy zagraniu ręką przez Urugwajczyka. Gdyby nie zagrał ręką to byłaby bramka, koniec meczu i po ptokach. Dla mnie to wielka niesprawiedliwość że przepisy nie nakazują w takich przypadkach by zaliczyć bramkę. Przecież tamten zawodnik zagrał z premedytacją (bo już był koniec meczu). Dla mnie to jest wypaczanie wyniku przez przepisy.
      I mi się to nie podoba.
      Ale nic - FIFA sra sobie do własnego gniazda.

      Jestem w dobrym humorze, ale nie rób tego więcej - R.
      0statnio edytowany przez Raine; 03-07-10, 05:15. Powód: Omijanie cenzury.
      Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

      Skomentuj

      • Xenon
        Perwers
        • Feb 2009
        • 1112

        Wszystko w majestacie przepisów było, czyli rzut karny i czerwona kartka. Sędzia nie może uznać bramki, która nie padła.
        Ghana sama sobie jest winna.
        A może po prostu będę... lamusę!

        Skomentuj

        • Sexy_man
          Perwers
          • Feb 2007
          • 1163

          Xenon - znowu muszę tłumaczyć Ci przekaz mojej wypowiedzi.
          Chodziło mi o to, że... przepisy są upiornie złe!
          0statnio edytowany przez Raine; 03-07-10, 05:15.
          Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

          Skomentuj

          • Xenon
            Perwers
            • Feb 2009
            • 1112

            Moim akurat ten przepis jest właściwy. Granie w przewadze, rzut karny i najczęściej gol (70% szansy) są dobrym rozwiązaniem takiej sytuacji.
            A może po prostu będę... lamusę!

            Skomentuj

            • gagatka
              Banned
              • Mar 2010
              • 329

              Napisał Sexy_man
              Kurde, co za poje*ane przepisy FIFA. Znowu.
              Przecież sędzia powinien zaliczyć bramkę dla Ghany przy zagraniu ręką przez Urugwajczyka. Gdyby nie zagrał ręką to byłaby bramka, koniec meczu i po ptokach. Dla mnie to wielka niesprawiedliwość że przepisy nie nakazują w takich przypadkach by zaliczyć bramkę. Przecież tamten zawodnik zagrał z premedytacją (bo już był koniec meczu). Dla mnie to jest wypaczanie wyniku przez przepisy.
              I mi się to nie podoba.
              Ale nic - FIFA sra sobie do własnego gniazda.
              Piłka nie była za linią, więc karny był jedyną właściwą decyzją. Nudny jesteś Sexy z tym Twoim "co by było gdyby".

              Skomentuj

              • Sexy_man
                Perwers
                • Feb 2007
                • 1163

                Xenon - naprawdę uważasz za właściwe, że nieetyczne, niesportowe zachowanie może przyczyniać się, za zgodą przepisów, do wygrania meczu?
                Analogicznie: w pamiętnej sytuacji Zidane - Materazzi - popierałem Zidane'a bo to ten drugi zachował się z premedytacją nieetycznie, a wg przepisów to Zizou wyleciał z boiska.
                Po prostu oszustwo na boisku popłaca.
                Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

                Skomentuj

                • Xenon
                  Perwers
                  • Feb 2009
                  • 1112

                  Za niesportowe zachowanie zawodnik został ukarany i jego drużyna też. To, że Ghana nie umiała wykorzystać bonusów dających ogromną szanse na zwycięstwo to inna sprawa.
                  Czyli idąc tym tokiem rozumowania przeciw każdej drużynie, której zawodnik dostanie czerwoną kartkę powinien być walkower?

                  A co do sytuacji Zidane vs Materazzi:
                  Zidane wtedy to nie był pierwszy, lepszy junior i dobrze wiedział jaki jest włoski styl, bo przecież 5 lat grał w Juventusie. Założę się, że w co drugim meczu ligowym był poddawany takim prowokacjom. Moim zdaniem wyleciał słusznie.
                  A może po prostu będę... lamusę!

                  Skomentuj

                  • ktos69
                    Erotoman
                    • May 2007
                    • 757

                    A moim zdaniem sexy ma rację. Co dała ta czerwona kartka? Nic. Jedyną karą był karny. Owszem, Ghana sama sobie winna, że nie strzeliła, ale wg. mnie tak jak sexy wspomniał, takie zachowanie jakie zaprezentował Suarez nie powinno być przyczyną zwycięstwa. Powinien być jakiś przepis, który mówiłby o tym, że zespół, którego zawodnik tak perfidnie zagrywa ręką na linii bramkowej jakiś określony czas przed końcem traci bramkę automatycznie... Powiedzmy 5 min przed końcem. Ponieważ ta przewaga w ostatniej minucie meczu nie była żadną karą dla Urugwaju. Żal mi Ghany.

                    Swoją drogą ten mecz (a w zasadzie końcówka dogrywki) zostanie w mojej głowie do końca życia. I dobrze ktoś napisał... to dziś była prawdziwa ręka Boga. Suarez został bohaterem Urugwaju.

                    Skomentuj

                    • Sexy_man
                      Perwers
                      • Feb 2007
                      • 1163

                      Xenon, z całym szacunkiem, ale odnoszę wrażenie, że Ty ni czorta ni ponimaju mojego toku rozumowania. Więc już (przynajmniej na razie) produkować się nie będę.

                      Napisał ktos69
                      to dziś była prawdziwa ręka Boga. Suarez został bohaterem Urugwaju.
                      I oby tylko Urugwaju. Amen.

                      Dobra, dość tego. Masz 10 pkt na koncie, chcesz je wypłacić? - R.
                      0statnio edytowany przez Raine; 03-07-10, 05:17.
                      Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

                      Skomentuj

                      • Xenon
                        Perwers
                        • Feb 2009
                        • 1112

                        Napisał ktos69
                        Powiedzmy 5 min przed końcem. Ponieważ ta przewaga w ostatniej minucie meczu nie była żadną karą dla Urugwaju. Żal mi Ghany.
                        Idiotyzm. Czemu 5, a nie 4 albo 10? I jeszcze sędzia może doliczać. Patrząc chociażby na grę np. Turków podczas ostatniego Euro, to strzelić gola można w każdej chwili, nawet gdy rywal obejmuje prowadzenie w 121 minucie.
                        Ciekawe czy jak nie dyktują słusznego karnego dla Realu to też uważasz, że to "tylko" karny i nie okradają mojego zespołu ze zwycięstwa?
                        Zawodników wyklucza się nie po to, aby przeciwnik wygrał, tylko żeby ukarać za grę niezgodną z przepisami.
                        Suarez nie mógł strzelać potem rzutu karnego. To dobry strzelec, więc z pewnością to było jakieś osłabienie.

                        Też liczyłem na Ghanę i żal mi ich. Jednak odpadli głównie przez nieumiejętność strzelania karnych, a nie przez rękę Suareza.
                        Napisał Sexy_man
                        Xenon, z całym szacunkiem, ale odnoszę wrażenie, że Ty ni chu*a ni ponimaju mojego toku rozumowania. Więc już (przynajmniej na razie) produkować się nie będę.
                        Rozumiem, ale się nie zgadzam.
                        0statnio edytowany przez Xenon; 03-07-10, 00:25.
                        A może po prostu będę... lamusę!

                        Skomentuj

                        • anduk
                          Koci administrator
                          • Jan 2007
                          • 3902

                          Słaba ta dogrywka była. Przysnąłem sobie, obudziłem się jak Ghana nie strzeliła karnego pod koniec. Potem w rzutach karnych co drugi się budziłem
                          If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                          Skomentuj

                          • upocone jajka
                            Banned
                            • May 2009
                            • 5151

                            Napisał Xenon
                            To się nazywa "ręka Boga", a nie u jakiegoś tam Djego. Z Holandią będzie im bardzo ciężko bez Suareza.

                            zamilcz pasterzu z tego wiesniackiego manczesteru junajted, dzisiaj Tevez i spółka pokaże w czym tkwi istota futbolu

                            Skomentuj

                            • Raine
                              Administrator
                              • Feb 2005
                              • 5260

                              Mam jakieś takie złe przeczucie, że prasa Mertensackera po dzisiejszym dniu ochrzci "Sachenpacker".

                              Ale kij z tym, to jakieś głupie, durne myśli. Produkty niemcopodobne (fakt, jak spojrzeć na skład i wygląd to Hitler musowo przekręca się w grobie) pojadą z bandą siwego hultaja. I już

                              To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                              Regulamin Forum.

                              Skomentuj

                              • Adalbert27
                                Świntuszek
                                • Dec 2009
                                • 88

                                No to dziś Argentyna i Hiszpania. Jak zawsze, przy każdej okazji jestem CAŁYM SERCEM przeciwko niemcom ! ! ! jak ja ich nienawidzę ...

                                Skomentuj

                                Working...