W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Sporty wszelakie bez piłki nożnej (f1, tenis, bilard ... )

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anduk
    Koci administrator
    • Jan 2007
    • 3901

    W******* to pół biedy, oby go murzyn nie zabił
    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

    Skomentuj

    • Kationek
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 754

      Coś w tym jest.
      Przeglądałem na youtube walki wildera. Nieciekawie jego przeciwnicy kończyli.
      Kilku po obudzeniu się na drugi dzień w szpitalu mogli walki nawet nie pamiętać

      edit:
      Artur "go down" Szpilka też już pewnie nie pamięta, że walczył.
      0statnio edytowany przez Kationek; 17-01-16, 06:23.
      Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

      Skomentuj

      • znowuzapilem
        SeksMistrz
        • Nov 2010
        • 3555

        No cóż. Każde inne zakończenie było by sporą sensacją.
        Tak czy siak Artur wpisał się w leksykon Polskiego boksu.
        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

        Skomentuj

        • coco jumbo
          Ocieracz
          • Sep 2015
          • 105

          Ja uważam że walka wyglądała dobrze i Szpilka niczym nie ustępował ale jeden cios zadecydował. Szkoda ze ma manierę cwaniaka i nie trzyma gardy. Efekt nokaut. Ale bardzo dobrej formie do 9 ej rundy nawet zmęczenia nie widziałem. Pomimo gratulacje za chęć i nie uciekanie przed rywalem.
          Zapraszam do rozmów...

          Skomentuj

          • Kationek
            Erotoman
            • Feb 2009
            • 754

            Napisał coco jumbo
            Ja uważam że walka wyglądała dobrze i Szpilka niczym nie ustępował ale jeden cios zadecydował. Szkoda ze ma manierę cwaniaka i nie trzyma gardy. Efekt nokaut. Ale bardzo dobrej formie do 9 ej rundy nawet zmęczenia nie widziałem. Pomimo gratulacje za chęć i nie uciekanie przed rywalem.
            Ja uważam całkowicie przeciwnie. Szpilka ustępował Wilderowi w zasadzie pod każdym względem. Przez całą walkę zadał mniej ciosów, mnie ciosów trafił, na punkty wyraźnie przegrywał.
            Wilder walczył standardowo dla siebie jak we wszystkich wcześniejszych walkach - ustawiał rywala po czym walił potężny prawy. No i w 9 rundzie wszedł mu wreszcie czysto w szczękę.

            Szpilka jest głupi, a jego menedżer jeszcze głupszy. Przegrał walkę z Jenningsem i zamiast wyciągnąć z tego wnioski dał się prawie zabić następnemu murzynowi.
            Jesli faktycznie jest utalentowanym bokserem (choć moim zdaniem tak nie jest - w polskim boksie wśród ciężkich utalentowany był jedynie Gołota i on jako jedyny miał predyspozycja do bycia mistrzem) to takiego zawodnika się prowadzi mądrze, powoli, dobiera mu stopniowo przeciwników.
            A u Szpilki wglądało to tak, że po Jenningsie rzucono go na emeryta -Adamka, który jest już cieniem zawodnika sprzed 7-8 lat, później dano mu do ringu trzech bokserskich kelnerów i rzucono na gladiatora Wildera.
            Najgłupiej prowadzony zawodnik w polskim boksie od lat.

            A swoją drogą - Szpilka to burak jakich mało. Już pomijam jego prostackie zachowanie przed walką, ale wejście na ring z napisem PDW i godłem na mordzie, to brak szacunku dla godła.
            0statnio edytowany przez Kationek; 21-08-16, 14:21.
            Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

            Skomentuj

            • znowuzapilem
              SeksMistrz
              • Nov 2010
              • 3555

              Oboje macie racje. Szpilka był bardzo dobrze przygotowany do walki ale ustępował Wilderowi.
              A mistrzem raczej nigdy nie będzie ponieważ nie ma warunków, jest dosyć niski.
              Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

              Skomentuj

              • Kationek
                Erotoman
                • Feb 2009
                • 754

                Napisał znowuzapilem
                Oboje macie racje. Szpilka był bardzo dobrze przygotowany do walki ale ustępował Wilderowi.
                A mistrzem raczej nigdy nie będzie ponieważ nie ma warunków, jest dosyć niski.
                Też prawda. Treningi z Shieldsem dały mu bardzo dużo.

                Aż mi szkoda, że Adamek po pierwszych dwóch swoich walkach w ciężkiej odszedł od Shieldsa do Bloodwortha. Ten niestety go zepsuł.
                Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

                Skomentuj

                • coco jumbo
                  Ocieracz
                  • Sep 2015
                  • 105

                  Natomiast włączyłem skoki. Po raz chyba 2gi. Nie oglądam w ogóle pucharu w tym roku. Ja juz tak mam odszedł Malysz olałem i teraz dyspozycja Stocha mnie odpędziła od telewizora podobnie jak i Kowalczyk. Niestety ale to chyba jest koniec jej kariery. Natomiast Malysz wcale w moim mniemaniu nie musiał wtedy odejść.
                  Zapraszam do rozmów...

                  Skomentuj

                  • anduk
                    Koci administrator
                    • Jan 2007
                    • 3901

                    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                    Skomentuj

                    • znowuzapilem
                      SeksMistrz
                      • Nov 2010
                      • 3555

                      Karolina Kowalkiewicz wygrywa drugi pojedynek w organizacji UFC.
                      Gratulacje!!
                      Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                      Skomentuj

                      • Kationek
                        Erotoman
                        • Feb 2009
                        • 754

                        Się nasze dziewczyny wyrobiły nic tylko gratulacje pozostają.

                        Ciekawie też w tym roku zapowiada się seria MotoGP. Napięcie między Lorenzo, a Rossim sięga zenitu, a jeszcze mamy nieobliczalnego Marqueza.
                        Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

                        Skomentuj

                        • znowuzapilem
                          SeksMistrz
                          • Nov 2010
                          • 3555

                          Ali to turbo dzik i ciesze się że wygrał. Natomiast sama walka nic szczególnego - plątanina do pierwszej bomby.
                          Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                          Skomentuj

                          • paffcio
                            Banned
                            • Mar 2006
                            • 2286

                            Skomentuj

                            • wiarus
                              SeksMistrz
                              • Jan 2014
                              • 3264


                              Z wyjątkiem, gdyby Martinez chciała, żeby ją przelecieć na stojąco.
                              Trama do końca życia
                              "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                              James Jones - Cienka czerwona linia

                              Skomentuj

                              • Kationek
                                Erotoman
                                • Feb 2009
                                • 754



                                Ale wstyd... i jeszcze te bełkotliwe tłumaczenia.
                                Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

                                Skomentuj

                                Working...