W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • upocone jajka
    Banned
    • May 2009
    • 5151

    a jak teraz losują pary? zwykłe losowanie czy UEFA zadecydowała przy zielonym stoliku?

    Skomentuj

    • ktos69
      Erotoman
      • May 2007
      • 757

      Mam nadzieję, że w finale zagra Inter z Barceloną i katalończycy dostaną sromotne lanie. Ew. finał, który baaardzo by mi odpowiadał na ten moment to Inter - Arsenal te dwa kluby zawsze najbardziej ceniłem w danych ligach

      Skomentuj

      • paffcio
        Banned
        • Mar 2006
        • 2286

        Ja bym widział MU-Barca lub Arsenal-Barca albo Lyon-Inter.

        Skomentuj

        • ktos69
          Erotoman
          • May 2007
          • 757

          MU - Barca: było
          Arsenal - Barca: było
          Inter - Lyon: to byłby ciekawy finał

          Skomentuj

          • upocone jajka
            Banned
            • May 2009
            • 5151

            Inter na pewno nabierze powietrza w płuca, na papierze kadre mają świetną, środek pomocy praktycznie na równi z Barcą i atak a jeszcze lepszą obrone, póki co czekam na pary w ćwierćfinale

            dobrze by było co by trafili na MU

            Skomentuj

            • Jeronimo_
              Erotoman
              • Feb 2010
              • 393

              Losowanie z tego co wiem będzie w piątek. Masz racje mają skład nawet na grę z Barcą, ale nie chciał bym by na nich trafili teraz. Para którą bym chciał zobaczyć teraz to Arsenal - Barca i ktoś łatwy dla Interu .
              "purposelessness is my purpose"

              Skomentuj

              • upocone jajka
                Banned
                • May 2009
                • 5151

                właśnie nie, teraz o niebo lepiej bedzie grać z równie wymagającym przeciwnikiem, idealny były by MU, bo w chwili obecnej mają tylko jedno żądło (Roney) które Lucio i Samuel spokojnie by poskromili, najważniejsze to wyłączyć srodek pola MU tak jak zrobili to z Chelsea

                Skomentuj

                • Jeronimo_
                  Erotoman
                  • Feb 2010
                  • 393

                  Tylko problem dla mnie jest taki, ManU nawet z tym składem pojechało u siebie Milan 4-0. Ja nie mówię że Inter nie dał by dzisiaj rady, ale to byłby bardzo trudny rywal. A dlaczego nie lepiej trafić na Lyon, Bordeaux( bo coś w ten Olympiakos nie wierzę) czy CSKA. A dopiero na półfinał ciężki mecz?
                  "purposelessness is my purpose"

                  Skomentuj

                  • upocone jajka
                    Banned
                    • May 2009
                    • 5151

                    pojechało Milan bez Pato i Nesty hehe a to juz nie taki Milan, druga sprawa, Milan odpadł w pierwszym meczu przy 1-1 ryży strzelił inaczej niż umiał i stało sie


                    jesli sir malinowy nos rozmontuje obrone Interu, poskromi Milito Eto Pandeva i Balotelliego wyeliminuje środek Interu to na prawde bedzie kosmos, póki co na dzien dzisiejszy MU to tylko Rooney a taki zespół najłatwiej powstrzymać

                    Skomentuj

                    • Xenon
                      Perwers
                      • Feb 2009
                      • 1112

                      To wejdź do szatni Interu i powiedz im jak to zrobić.
                      Jak sobie Nesta radził z Rooneyem było widać. Pato też niczego wielkiego nie pokazał podobnie jak Ronaldinho w rewanżu. Gdyby oni zagrali, to może nie byłoby takiego pogromu.
                      Wielu rywali mówi o powstrzymaniu Rooneya, ale w tym roku to jest mission impossible. Po prostu nie ma na niego teraz bata. Ma duże szanse strzelić tyle goli, ile Ronaldo w najlepszym sezonie.
                      MU także mają mocną linię pomocy i to ich trzeba wyłączyć, bo to oni głównie dogrywają mu piłkę, a ten wali jak poj***** gola za golem. Poza tym potrafią strzelać z dystansu.
                      United mają bardzo mocny i doświadczony skład z genialnym Rooneyem na czele.

                      Jako zwolennik MU nie chciałbym spotkać się w 1/4 z tak dobrze grającym jak wczoraj Interem, chociaż zagraliby wtedy bez Lucio i Motty pauzujących za kartki. I tak zresztą bez nich zagrają, niezależnie na kogo trafią.
                      Wolałbym teraz jakiegoś mniej klasowego rywala, bo w środku tego dwumeczu wypada ligowy hit z Chelsea.
                      0statnio edytowany przez Xenon; 17-03-10, 18:50.
                      A może po prostu będę... lamusę!

                      Skomentuj

                      • upocone jajka
                        Banned
                        • May 2009
                        • 5151

                        no własnie to teraz Rooney w szczytowym momencie swojej kariery bedzie (fajnie by było) mial okazje trafić na obrone doskonalą (za Lucio Materazzi) weź pod uwage że wystarczy Rooneya odciąć od podań i to juz nie ten sam zawodnik, nie oszukujmy sie ale nie jest to drybler który sam sobie zmontuje okazje, on (raczej) wykancza, o ile Anelka i Dorgba wczoraj ******* grali o tyle trza wziąść pod uwage ze nie mieli granych pilek od Lamparta Ballacka, jesli Mourinho identycznie ustawi pomoc w destrukcji, cofnie napastników na swoją połowe to właśnie tym jak sie mówi 'brzydkim' futbolem pojedzie MU, Milito czy Eto na szpicy obydwaj są świetni i o wynik jestem spokojny

                        Skomentuj

                        • Xenon
                          Perwers
                          • Feb 2009
                          • 1112

                          Lampard i Ballack mają już ponad 30 lat i jak cała Chelsea nie są w najwyższej formie. Skrzydłowi MU grają teraz o niebo lepiej od nich. Fletcher zapier**** jak perpetum mobile, a Giggs czy Scholes też jeszcze potrafią błysnąć.
                          Interowi jeden mecz od niepamiętnych czasów wyszedł i już mega podnieta. Nie zdziwię się, jeśli odpadną z kimś dużo słabszym od United. Taki już urok Ligi Mistrzów.
                          A może po prostu będę... lamusę!

                          Skomentuj

                          • upocone jajka
                            Banned
                            • May 2009
                            • 5151

                            ale co tu ma wiek do rzeczy? Milito 31, Cambaisso 30, Eto 29, Maicon 29


                            widziałeś wczoraj jakieś zmęczenie? bo za bardzo nie wiem do czego nawiązujesz ze Lampart i Ballack to 'starcy' cała sprawa opiera sie na taktyce i oczywiście odpowiednich ludziach do jej realizacji, angielska mentalność a pojęcie współczesnego futbolu gdzie sukces opiera sie na wykorzystywaniu słabych punktów przeciwnika to zupełnie różne sprawy, okej wyszedł Interowi mecz ale wyszedł mu też pierwszy gdy przy stanie 1-1 Chelsea biło głową w mur a od stany 2-1 napór był jeszcze wiekszy mimo to obrona nie zrobiła błędu

                            dobra dośc tych teorii


                            w ćwierćfinale jak bedzie Inter MU to normalnie usmarkam sie ze szczescia

                            Skomentuj

                            • Xenon
                              Perwers
                              • Feb 2009
                              • 1112

                              Weź jeszcze na wszelki wypadek chusteczki, najlepiej dwie, żeby było w co płakać po ewentualnej porażce.

                              Im starszy zawodnik, tym trudniej ustabilizować formę. Zawodnicy Chelsea akurat są w gorszej dyspozycji. W meczach między najlepszymi to się liczy. Inter zagrał wczoraj bardzo dobrze i to wykorzystał. Tak grając mają szanse z każdym, kwestia czy będą potrafili to powtórzyć.
                              A może po prostu będę... lamusę!

                              Skomentuj

                              • Jeronimo_
                                Erotoman
                                • Feb 2010
                                • 393

                                Spokojnie nie bądź taki pewny tego zwycięstwa bo sam możesz po tym meczu szukać chusteczek . Ja nie jestem taki pewien że Inter by wygrał i dlatego bym nie chciał takiego meczu teraz.
                                "purposelessness is my purpose"

                                Skomentuj

                                Working...