W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kationek
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 754

    Napisał znowuzapilem
    <- ta emotikona sugerowała że post jest pisany pół żartem ale widze ze zrozumienie ogólnego zamysłu emotikon wykracza po za Twoją inteligencje.

    Ja ciągle się zastanawiam dlaczego takie jednostki jak Ty nie są usówane ze społeczeństwa przez strzał w tył głowy. Dostał by kulke jeden z drugim i by nikt nie miał tak posranych pytań.
    Zapity zlituj się...
    Jak jednostki nie potrafiące poszanować prawa polskiego mogą się nazywać patriotami? to hipokryzja czystej wody.
    Nie oczekuję, że to zrozumiesz, wszak sam byłeś/jesteś częścią tego świata - sam race paliłeś, po mordzie się tłukłeś w imię kretyńskiej kibolskiej subkultury, więc rozmowa na ten temat z Tobą nie ma najmniejszego sensu. Ty masz inną perspektywę i w zasadzie na tym moglibyśmy zakończyć ten temat, bo oboje się okopaliśmy w swoich przekonaniach i ni w te ni wewte.

    Osobiście nic do Ciebie nie mam. Różni nas w zasadzie podejście do tego tematu.
    Ja, dzięki temu, że mój brat w Niemczech mieszka, miałem możliwość pójścia na mecz Borussi w Dortmundzie. I widząc jak wygląda tam kultura kibicowania mówię z całą odpowiedzialnością - oni bez rac potrafią zrobić taką oprawę, że Legia, Korona, Śląsk i każda inna grupa kibiców w Polsce językiem nawet do jajek im nie jest w stanie sięgnąć. Więc jednak się da - kulturalnie i bez łamania prawa.

    I tak, jestem zwolennikiem drastycznych sposobów rozwiązywania problemów ze zdegenerowanymi grupami/jednostkami/związkami etc. I nie tyczy się to tylko pseudokibiców, ale też każdej innej grupy. Podejście do prawa w ostatnich latach się mocno zdewaluowało. Trzeba nam kogoś takiego kim w Anglii była Margaret Thacher. Tylko, że od czasów Piłsudskiego nie dorobiliśmy się osoby o takiej charyzmie i jajach. Może kiedyś...


    Abstra***ąc od powyższego wywodu:

    1.) Wilder - Powietkin odwołane, bo ruski wpierdzielał meldonium. Szkoda słów na to.

    2.) Hamilton-Rosberg się rozbijają. Moim zdaniem bezczelne zachowanie Rosberga, który widząc, że jest wolniejszy zbyt agresywnie zamykał zakręt i spowodował kolizję. Szkoda, bo mógł być ciekawy wyścig z wewnętrznym pojedynkiem kierowców Mercedesa.

    3.) Leicester remisuje z Chelsea... Kurcze Lisy w tym sezonie naprawdę się kapitalnie oglądało. Mimo, że ich gra była prosta jak konstrukcja cepa, to jednak jako drużyna potrafili porwać. Fajnie, że taka niespodzianka wydarzyła się w najbardziej zabetonowanej arabskimi i rosyjskimi dolarami lidze.

    4.) Już w środę finał LE... Trzymam kciuki za Liverpool. Jakoś ta energia Kloppa przyciąga i strasznie lubię patrzeć na grę jego drużyn.
    Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

    Skomentuj

    • Falanga JONS
      Banned
      • Feb 2012
      • 1156

      Jak jednostki nie potrafiące poszanować prawa polskiego mogą się nazywać patriotami? to hipokryzja czystej wody.
      Mogą. Żołnierze Wyklęci na przykład nie szanowali "polskiego" prawa a jednocześnie patriotami byli jak najbardziej.
      Tak więc, Twoja dziwaczna teoria obalona.

      Ja, dzięki temu, że mój brat w Niemczech mieszka, miałem możliwość pójścia na mecz Borussi w Dortmundzie. I widząc jak wygląda tam kultura kibicowania mówię z całą odpowiedzialnością - oni bez rac potrafią zrobić taką oprawę, że Legia, Korona, Śląsk i każda inna grupa kibiców w Polsce językiem nawet do jajek im nie jest w stanie sięgnąć.
      To prawda, że poziom Bundesligi podniósł się w ostatnich latach i trochę dorównał lidze polskiej, ale bez przesady. Na razie to oni wciąż gonią nas a nie odwrotnie.
      O kulturze kibicowanie nawalonych jak messerschmitty stadionowych Detlefów nie będę się wypowiadał, niech sobie podadzą łapy z Jankami od Małysza.
      Polskie ekipy mają na koncie mnóstwo świetnych opraw bez użycia piro.
      A jakby ktoś nie wiedział, to tak - na Bundeslidze też są race. Oczywiście, jak na gorszą ligę przystało, w dużo mniejszej ilości.

      Skomentuj

      • znowuzapilem
        SeksMistrz
        • Nov 2010
        • 3555

        Napisał Kationek
        I tak, jestem zwolennikiem drastycznych sposobów rozwiązywania problemów ze zdegenerowanymi grupami/jednostkami/związkami etc.
        To uważaj bo kiedyś do władzy dojdzie ktoś dla kogo Twój kretyński pomysł strzelania z ostrej amunicji za wyrwanie krzesełka wartego 50zł bedzie pretekstem do usunięcia ze społeczeństwa.

        Jestes za wprowadzeniem jakiegoś chorego ustroju opartego na strzelaniu do ludzi. Więc niewiem kto ma gorzej pod sufitem, Ty czy kibic który wyrwie krzesełko.


        Co do przestrzegania prawa to zgasił Cie wyżej Falanga.

        A co do samego meczu Górnika to prócz wyrwaniu kilkunastu krzesełek i marnotrawienia publicznych pieniędzy w postaci działań służb kryminalnych nic się tam nie działo więc nie kłam że ktoś rozwalił połowe stadionu.
        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

        Skomentuj

        • Kationek
          Erotoman
          • Feb 2009
          • 754

          Napisał Falanga JONS
          Mogą. Żołnierze Wyklęci na przykład nie szanowali "polskiego" prawa a jednocześnie patriotami byli jak najbardziej.
          Tak więc, Twoja dziwaczna teoria obalona.



          To prawda, że poziom Bundesligi podniósł się w ostatnich latach i trochę dorównał lidze polskiej, ale bez przesady. Na razie to oni wciąż gonią nas a nie odwrotnie.
          O kulturze kibicowanie nawalonych jak messerschmitty stadionowych Detlefów nie będę się wypowiadał, niech sobie podadzą łapy z Jankami od Małysza.
          Polskie ekipy mają na koncie mnóstwo świetnych opraw bez użycia piro.
          A jakby ktoś nie wiedział, to tak - na Bundeslidze też są race. Oczywiście, jak na gorszą ligę przystało, w dużo mniejszej ilości.
          Ad. 1
          Głupszego argumentu jeszcze nie słyszałem.
          Nie wiem czy zauważyłeś, ale II wojna światowa za nami, zimna wojna również, czasy komuny i marionetkowego rządu również.
          Od blisko 30 lat jesteśmy niezależnym państwem, sami wybieramy rząd i prezydenta. To my - Naród - zgodnie z konstytucją jesteśmy suwerenem.
          Więc ****a mać niech banda niedorozwojów nie mówi mi, że jest patriotami, jeśli w obecnej sytuacji polityczno-gospodarczej nie potrafi poszanować polskiego prawa. POLSKIEGO ****a, nie żadnego innego.
          Zostaw Żołnierzy Wyklętych. Niech spoczywają w spokoju, bo właśnie o taką wolność jaką mamy dzisiaj walczyli i umierali w radzieckich katowniach.
          Ostatnimi czasy w nawyk niektórym weszło wywoływanie ich do tablicy w każdej możliwej tematyce. Świadczy to jedynie o niezrozumieniu ich historii - tej pozytywnej i negatywnej (bo jak wszyscy ludzie mieli też epizody, które nie przynosiły im chwały).


          Ad. 2
          W każdym razie sam powiedziałeś - Polskie ekipy mają na koncie mnóstwo świetnych opraw bez użycia piro.
          Czyli jednak można. Nie widzę w takim razie argumentów, aby bronić cymbałów, którzy piro używają. Wszak są prawnie zabronione.
          I tak swoją drogą. Od małego mnie ojciec zabierał na stadion. Nie piłkarski - bo tam się po mordach lali i przez przypadek jako dzieciak mogłem dostać ławką. Zabierał mnie na mecze żużlowe Sparty Wrocław - wiesz czemu? Bo tam nie dość, że była fantastyczna atmosfera, to było najnormalniej w świecie bezpiecznie.
          Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

          Skomentuj

          • paffcio
            Banned
            • Mar 2006
            • 2286

            Żołnierze wyklęci w temacie o debilach?
            hahaha, smierdzi mi tutaj kibicem z Wronek, typowym pseudopolaczyną i napinaczem.
            Jaka żenada

            Skomentuj

            • znowuzapilem
              SeksMistrz
              • Nov 2010
              • 3555

              Uwaga. Mamy tu pana doskonałego!! Który nigdy w życiu nie złamał prawa. Jeździ pewnie przepisowo 50 km na godzine bo inaczej był by hipokrytą.
              Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

              Skomentuj

              • paffcio
                Banned
                • Mar 2006
                • 2286

                I nie jest smoluchem, złodziejem i dresiwem.

                Karty NBA, no tak

                Skomentuj

                • Kationek
                  Erotoman
                  • Feb 2009
                  • 754

                  Napisał znowuzapilem
                  Uwaga. Mamy tu pana doskonałego!! Który nigdy w życiu nie złamał prawa. Jeździ pewnie przepisowo 50 km na godzine bo inaczej był by hipokrytą.
                  Zapity *******isz teraz.
                  Hipokrytą jesteś ty.

                  edit: zbyt daleka wycieczka osobista
                  0statnio edytowany przez Kationek; 21-08-16, 14:16.
                  Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

                  Skomentuj

                  • Falanga JONS
                    Banned
                    • Feb 2012
                    • 1156

                    Napisał Kationek
                    Ad. 1
                    Głupszego argumentu jeszcze nie słyszałem.
                    Nie wiem czy zauważyłeś, ale II wojna światowa za nami, zimna wojna również, czasy komuny i marionetkowego rządu również.
                    Od blisko 30 lat jesteśmy niezależnym państwem, sami wybieramy rząd i prezydenta. To my - Naród - zgodnie z konstytucją jesteśmy suwerenem.
                    Więc ****a mać niech banda niedorozwojów nie mówi mi, że jest patriotami, jeśli w obecnej sytuacji polityczno-gospodarczej nie potrafi poszanować polskiego prawa. POLSKIEGO ****a, nie żadnego innego.
                    Wtręt o 2WW zbyteczny, rzuciłeś tezę, obaliłem ją i to wszystko. Okoliczności są nieistotne.
                    Tak z ciekawości - co ma obecna sytuacja polityczno-gospodarcza i brak szacunku do ustawy BIM, z ultrasowaniem?

                    Zostaw Żołnierzy Wyklętych. Niech spoczywają w spokoju, bo właśnie o taką wolność jaką mamy dzisiaj walczyli i umierali w radzieckich katowniach.
                    Dokładnie, pewnie o taką wolność. Nie wiem tylko, co to ma do pirotechniki na stadionach. Nie wiem także ilu z nich, żyjąc dzisiaj byłoby aktywnymi stadionowymi pirotechnikami

                    Ad. 2
                    W każdym razie sam powiedziałeś - Polskie ekipy mają na koncie mnóstwo świetnych opraw bez użycia piro.
                    Czyli jednak można. Nie widzę w takim razie argumentów, aby bronić cymbałów, którzy piro używają. Wszak są prawnie zabronione.
                    Można. Przecież nie pisałem, że nie można.
                    Można robić oprawy bez piro, można i z piro, co kto woli, do wyboru, do koloru, wolność, demokracja, itp, itd...

                    I tak swoją drogą. Od małego mnie ojciec zabierał na stadion. Nie piłkarski - bo tam się po mordach lali i przez przypadek jako dzieciak mogłem dostać ławką. Zabierał mnie na mecze żużlowe Sparty Wrocław - wiesz czemu? Bo tam nie dość, że była fantastyczna atmosfera, to było najnormalniej w świecie bezpiecznie.
                    Fantastyczna atmosfera na Sparcie to niezły żarcik. Chyba, że - za małego - jak my tam pojechaliśmy w kilka samochodów, żuków i nys, bo to wystarczyło, by stanowić większość na stadionie, na którym wtedy bywało tyle publiki, ile dzisiaj w Rawiczu na Kolejarzu.

                    Skomentuj

                    • Kationek
                      Erotoman
                      • Feb 2009
                      • 754

                      Napisał Falanga JONS
                      Wtręt o 2WW zbyteczny, rzuciłeś tezę, obaliłem ją i to wszystko. Okoliczności są nieistotne.
                      Tak z ciekawości - co ma obecna sytuacja polityczno-gospodarcza i brak szacunku do ustawy BIM, z ultrasowaniem?

                      Dokładnie, pewnie o taką wolność. Nie wiem tylko, co to ma do pirotechniki na stadionach. Nie wiem także ilu z nich, żyjąc dzisiaj byłoby aktywnymi stadionowymi pirotechnikami

                      Można. Przecież nie pisałem, że nie można.
                      Można robić oprawy bez piro, można i z piro, co kto woli, do wyboru, do koloru, wolność, demokracja, itp, itd...

                      Fantastyczna atmosfera na Sparcie to niezły żarcik. Chyba, że - za małego - jak my tam pojechaliśmy w kilka samochodów, żuków i nys, bo to wystarczyło, by stanowić większość na stadionie, na którym wtedy bywało tyle publiki, ile dzisiaj w Rawiczu na Kolejarzu.
                      Ad. 1
                      Nie obaliłeś, bo niby w jaki sposób?
                      Okoliczności są tutaj bazą. Bez okoliczności nie byłoby Żołnierzy Wyklętych. Bez okoliczności nie byłoby historii
                      Wtrąciłem tu II WŚ, bo to ona była zalążkiem późniejszych wydarzeń - Jałta, komuna, Okrągły Stół ...

                      Ad. 2
                      Jeśli prawnie masz zakazane to nie jest już wolność i demokracja. To o czym piszesz to już anarchia. A taki ustrój prowadzi do degrengolady i finalnie upadku.

                      Ad. 3
                      Może po prostu jestem za młody, bo ja Spartę pamiętam jak na mecze przychodziło po 10-15 tys widzów i impreza była na całego.
                      Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

                      Skomentuj

                      • Falanga JONS
                        Banned
                        • Feb 2012
                        • 1156

                        Napisał Kationek
                        Ad. 1
                        Nie obaliłeś, bo niby w jaki sposób?
                        Okoliczności są tutaj bazą. Bez okoliczności nie byłoby Żołnierzy Wyklętych. Bez okoliczności nie byłoby historii
                        Wtrąciłem tu II WŚ, bo to ona była zalążkiem późniejszych wydarzeń - Jałta, komuna, Okrągły Stół ...
                        Obaliłem. Chciałeś przykład, podałem.

                        Ad. 2
                        Jeśli prawnie masz zakazane to nie jest już wolność i demokracja. To o czym piszesz to już anarchia. A taki ustrój prowadzi do degrengolady i finalnie upadku.
                        To się nazywa wolność wyboru.
                        Poza tym chodzi o rzecz prozaiczną a przede wszystkim rzecz, której nie da się potraktować dogmatycznie.

                        Skomentuj

                        • znowuzapilem
                          SeksMistrz
                          • Nov 2010
                          • 3555

                          Napisał Kationek
                          Zapity *******isz teraz.
                          Hipokrytą jesteś ty.
                          To ty jesteś złodziejem tłumaczącym się, że ten którego o****łeś był bogaty, taki śmaki i owaki. Byłeś ćpunem, złodziejem i miałeś wiele innych wyskoków, co do których się nie kryjesz.
                          Ja nie palę głupa i nie pieprzę żałosnych frazesów, że daję na instytucje charytatywne i mam nadzieję, że Bóg mi wybaczy.
                          No i gdzie tu moja hipokryzja? Byłem jaki byłem i nigdy się z tym nie kryłem, ch.j wbijam w przeszłość. Ale cokolwiek bym nie robił, kogokolwiek nienawidził to nigdy nie miałem tak posranych pomysłów żeby strzelać do Polaków. Nawet do tych z marszów szKODników którzy robią dużo więcej złego dla Polski niż kibole.
                          Napisał Kationek
                          Nie jestem ideałem, ale mnie jednak rodzice znakomicie lepiej wychowali niż Ciebie... i taka jest dla Ciebie smutna prawda.
                          Ty jesteś definicją młodzieżowego patolstwa, a ja osoby, której kazdy by chciał być rodzicem.
                          No i do tego jesteś skromny Brawo Ty
                          Od rodziców wara, co jak co ale patologie wyniosłem z ulicy a nie z domu.
                          Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                          Skomentuj

                          • Kationek
                            Erotoman
                            • Feb 2009
                            • 754

                            Napisał Falanga JONS
                            Obaliłem. Chciałeś przykład, podałem.
                            Tylko, że podanie przykładu bez uwzględnienia kontekstu historycznego i politycznego nie ma jakiegokolwiek sensu.
                            Jak zestawić tych na stadionach w wolnym i demokratycznym kraju z Żołnierzami Wyklętymi, którzy odmówili podporzadkowania się władzy i prawu marionetkowego rządu sterowanego z Moskwy? W ich przypadku to było niepodporzadkowanie zaborcy, a nie Polsce
                            Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

                            Skomentuj

                            • znowuzapilem
                              SeksMistrz
                              • Nov 2010
                              • 3555

                              Kationek a Ty uważasz się za patriote? Robisz coś w kierunku żeby świętować w odpowiednie dni?
                              Czy tylko potrafisz wytykać innym "pseudopatriotyzm"?
                              Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                              Skomentuj

                              • paffcio
                                Banned
                                • Mar 2006
                                • 2286

                                Napisał Kationek
                                Zostaw Żołnierzy Wyklętych. Niech spoczywają w spokoju, bo właśnie o taką wolność jaką mamy dzisiaj walczyli i umierali w radzieckich katowniach.
                                Ostatnimi czasy w nawyk niektórym weszło wywoływanie ich do tablicy w każdej możliwej tematyce.
                                Dziwisz się? Zwykły pseudopatriotyczny drelich zszarga największą świętość, oni postępują w ten właśnie sposób, odniesienia "z dupy" nie mające związku z tematem właściwym. Jakiś koleś bez matury pojedzie frazesem o Żołnierzach Wyklętych w temacie o s*******inach społecznych które lecząc swoje frustracje robią trzodę na stadionach a reszta idiotów, jemu podobnych, klaszcze.
                                Dla Żołnierzy Wyklętych temat byłby prosty i treściwy. Kula w łeb dla stadionowego frajera i po sprawie.

                                Skomentuj

                                Working...