W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • paffcio
    Banned
    • Mar 2006
    • 2286

    Wisla Krakow Mistrz!!!!

    Skomentuj

    • Xenon
      Perwers
      • Feb 2009
      • 1112

      Ty też nie masz wiarygodnych źródeł informacji. A może z "9" będzie grać dalej w MU? Hiszpańskie gazety coś tam sobie piszą, albo cytują na kandydata na prezesa Realu opowiadającego, kogo to on nie kupi i już wielka afera. Biorąc pod uwagę to zamieszanie i wkurzenie (a zawzięty potrafi być) Fergusona na Real prędzej puści Ronaldo (ma kontrakt z MU do 2012 r.) do FC Gnojnica niż do Realu Madryt. W MU to nie on trzyma kasę, ale żaden inny trener klubowy na świecie nie ma takiego wpływu, kto przychodzi i odchodzi z klubu jak ON.
      0statnio edytowany przez Xenon; 31-05-09, 01:12.
      A może po prostu będę... lamusę!

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5252

        He hee, oficjalna strona Górnika Zabrze nie działa
        Podobnie jak obrona w końcówce z Polonią

        Wiśle wypada pogratulować miażdżącego finiszu. Grali naprawdę nieźle, a pyraki niepotrzebnie w połowie sezonu odtrąbili mistrza, to się później zemściło.

        Można tylko dywagować, jak wyglądałaby sytuacja w tabeli, gdyby Chiny z Legii nie złapał kontuzji. Ale i tak zakończenie sezonu bardzo emocjonujące

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • Xenon
          Perwers
          • Feb 2009
          • 1112

          Można tylko dywagować co by było gdyby Chinyama wykorzystał setkę w meczu z Wisłą. Tytuł zawędrowałby pewnie na Łazienkowską.
          Teraz wypada jedynie pogratulować Wiślakom. Grali najrówniej.
          A może po prostu będę... lamusę!

          Skomentuj

          • ktos69
            Erotoman
            • May 2007
            • 757

            co do polskiej ligi to się z Tobą Xenon zgodzę. A co do transferów Realu. Powiem Ci tak: Perez jest kimś w rodzaju futbolowych Bogów. On może wszystko. I taki Ferguson przy nim na prawdę jest malutki. Jeśli Perez kogoś będzie chciał bardzo ściągnąć to nikt go nie powstrzyma. On jest w stanie ściągnąć KAŻDEGO. I nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Kiedyś niby Figo czy Zidane w swoich byłych klubach też niby nie byli na sprzedaż, i co? Później byli ikonami Realu. Także co się stanie w tym okienku to już niedługo się przekonamy

            Skomentuj

            • Xenon
              Perwers
              • Feb 2009
              • 1112

              Ferguson malutki? To chyba jakiś żart. Pokaż mi bardziej trenera/managera na świecie, będącego nie do ruszenia w klubie. Nawet gdyby spadł z Premiership (tfu!), to nikt by go nie zwolnił. W dodatku Fergie się wkurzył na Real ostatnio i chyba musieliby wyłożyć taką kasę, że aż zrobiliby z siebie idiotów płacąc za tylko jednego piłkarza a i bez tej kasy MU i tak są jednymi z najbogatszych.
              Perez może wszystko? To czemu nie zrobił z Realu drużyny zdolnej do wygrania z każdym w Europie. Zrobił z tego klubu cyrk, który największe sukcesy odnosi latem jeżdżąc po Azji czy USA i zarabiając tam ciężką kasę. Inni też jeżdżą, ale coś potem osiągają.
              Szastać kasą nie tylko on umie. Abramowicz potrafił zbudować solidną drużynę (zwłaszcza za Mourinho), która przez ostatnich 6 lat tylko raz nie była w półfinale. A Realu od paru lat nikt poważny nie zalicza ich do grona faworytów do wygrania LM, a jeśli już to bardziej ze względu na historię, bo to ciągle zlepek bardzo dobrych piłkarzy a nie drużyna. Na dodatek jPerez eszcze sam odszedł zamiast naprawić to, co zepsuł a teraz znowu obiecuje gruszki na wierzbie. Kogoś dużo znacząco pewnie ściągnie w tym roku, ale założe się, że to nie będzie C.Ronaldo.

              I jeszcze mały news z obozu MU:
              A może po prostu będę... lamusę!

              Skomentuj

              • echelon
                Ocieracz
                • Feb 2009
                • 120

                Mam pytanie: po co Realowi Xabi Alonso ?!

                Skomentuj

                • upocone jajka
                  Banned
                  • May 2009
                  • 5151

                  Real to taki burdel co każda ****e do pracy przyjmie, i już nie istotne czy jest potrzebna czy nie...


                  nie wiem kto tam odpowiada za transfery (ostatnio chyba Mijatović) 3/4 zakupów to zupełnie nie potrzebni ludzie..

                  Skomentuj

                  • Raine
                    Administrator
                    • Feb 2005
                    • 5252

                    Mijatovicia zwolnili jakoś w ostatnim tygodniu, hłe hłe...

                    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                    Regulamin Forum.

                    Skomentuj

                    • echelon
                      Ocieracz
                      • Feb 2009
                      • 120

                      powinno być tak jak na wyspach: o transferach decyduje trener a nie zarząd
                      a teraz prezesem jest Perez

                      Skomentuj

                      • upocone jajka
                        Banned
                        • May 2009
                        • 5151

                        taaaaa nie mozliwe


                        troche wieści z włoskiego Calcio

                        Quagliarella na pięć lat w Napoli

                        Napastnik Udinese Calcio Fabio Quagliarella od nowego sezonu będzie występował w Napoli. Zawodnik podpisał już pięcioletni kontrakt z klubem z Neapolu - poinformowały włoskie media. - Jestem szczęśliwy. Uzyskałem to co chciałem i spełniają się moje marzenia - powiedział Quagliarella.

                        W zakończonym sezonie Quagliarella zdobył dla Udinese 13 bramek w meczach ligowych.


                        Napoli sie zbroi, może w tym sezonie chłopaki coś lepiej powalczą, bo runda wiosenna to totalna kiszka..

                        Skomentuj

                        • ktos69
                          Erotoman
                          • May 2007
                          • 757

                          Napisał Xenon
                          Ferguson malutki? To chyba jakiś żart. Pokaż mi bardziej trenera/managera na świecie, będącego nie do ruszenia w klubie. Nawet gdyby spadł z Premiership (tfu!), to nikt by go nie zwolnił.
                          W porównaniu z Florentino jest malutki. I nie wiem co ma do tego kwestia poparcia w klubie/zarządzie. I głupoty gadasz, że Ferguson nie zostałby zwolniony gdyby spadli. Wystarczy, że zajęliby 10. miejsce w lidze i raz dwa by poleciał. Jest tak długo tam, ponieważ póki co bronią go wyniki. Zawsze jest w czołówce angielskiej Premiership i stworzył stabilną, bardzo dobrą drużynę która zawsze gra o wszystko.


                          edit: odpisałem na wszystkie posty dotyczące Realu, jednak coś mi padło i wszystko poszło w pi**u i wybaczcie ale nie chce mi się drugi raz tego pisać
                          0statnio edytowany przez ktos69; 03-06-09, 05:29.

                          Skomentuj

                          • Xenon
                            Perwers
                            • Feb 2009
                            • 1112

                            Nie wiem, w czym widzisz tą wielkość Pereza? Sprowadził kilku słynnych grajków, aby zarobili dla klubu kasę i stało się, ale w małym stopniu wynikało to z ich wyczynów na boisku (jedno mistrzostwo Hiszpanii i jedna LM, poza tym klęski to mało jak na rzekomo najlepszy klub na świecie) , tylko ze względu na skuteczne chwyty marketingowe. Perez bardziej by się nadawał na prezesa jakiegoś upadającego amerykańskiego banku (może sprzedaż koszulek z logo banku by w czymś pomogła) niż na szefa klubu piłkarskiego.
                            Osobiście pod tym względem wyżej cenię Abramowicza, bo kupując znanych piłkarzy zbudował drużynę, która od kilku lat stoi na wyższym poziomie sportowym niż Real.

                            Ferguson nie zawsze był w czołówce w lidze (pierwszy tytuł zdobył po 7 latach pracy), ale przez ostatnie naście lat, stał się w MU egendą i to on zadecyduje kiedy odejdzie niezależnie od wyników. W Anglii mają większą cierpliwość do managerów (sporo przypadków pracy dłuższej niż 10 lat) i nie wymieniają ich tak często jak w Realach, czy innych Barcelonach.
                            A może po prostu będę... lamusę!

                            Skomentuj

                            • paffcio
                              Banned
                              • Mar 2006
                              • 2286

                              Kaka podobno juz w Realu

                              Skomentuj

                              • upocone jajka
                                Banned
                                • May 2009
                                • 5151

                                taki **** jak Maryny nos, póki co oficjalnie nic nie potwierdzone


                                zastanawia mnie czy w przyszłym sezonie Milan bedzie sie cokolwiek liczył

                                nie ma Ancelottiego, pewnie nie bedzie Kaki, nie ma już Maldiniego, ponoć Pirko za 25 euro idzie do Chelsea dziadek Seedorf też, znajomy kumpel Włoch milanista, normalnie ryczy jak dziecko i ciagle mówi 'Berlusconi pezzo di merda'

                                Skomentuj

                                Working...