W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • paffcio
    Banned
    • Mar 2006
    • 2286

    on tak pluje ,bo dietetyk mu zalecił na zbijanie wagi

    Skomentuj

    • Raine
      Administrator
      • Feb 2005
      • 5252

      Największe jaja, jak ta ślina kumulowała się w jednym miejscu i to właśnie ona przyczyniła się do piłczego podskoku

      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




      Regulamin Forum.

      Skomentuj

      • paffcio
        Banned
        • Mar 2006
        • 2286

        ciekawe kto stanie w bramce w srode?

        Skomentuj

        • anduk
          Koci administrator
          • Jan 2007
          • 3901

          Fabiański się nareperuje?

          Chodzą głosy, że przed Irlandią specjalnie na śniadanie zjadł frytki, konfiturę wiśniową o potem popił to wszystko ciepłym mlekiem prosto od krowy
          0statnio edytowany przez anduk; 31-03-09, 03:49.
          If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

          Skomentuj

          • ktos69
            Erotoman
            • May 2007
            • 757

            kozak - nie przeanalizuję taktyki i nie będę się wypowiadał na temat przebiegu meczu bo (wyjątkowo - i chyba dobrze...) go nie oglądałem z powodu wyjazdu do Stolicy.

            co do bramki Żewłakowa (akurat bramki miałem "przyjemność" oglądać) hmm można się tu zastanawiać, czy aby na pewno winę ponosi Boruc. Nie bronię go, to niby oczywiste, że to jego wina, błąd... ale czy aby na pewno? Po przeanalizowaniu powtórki miałem wątpliwości, czy nie większa wina Żewłakowa, który podaje dosyć silnie piłkę do bramkarza i co najgorsze w światło bramki. Czy to wina boruca, że piłka podskoczyła tuż przed jego nogą? Wielu powie, że mógł ją spokojnie przyjąć (sam też tak uważałem na początku). Ale czy gdyby murawa była prosta i boruc trafiłby w piłkę ktoś zastanawiał się dlaczego jej nie przyjął, albo że popełnił błąd próbując kopać piłkę 'z pierwszej'? Tak zdecydował i tu akurat był wg. mnie jednak pech niżeli wina naszego bramkarza...

            Reprezentacji i naszej gry nie oceniam ponieważ jak wyżej wspomniałem meczu nie oglądałem.

            Dodam jeszcze, że stoję murem tak jak piłkarze za Panem Beenhakkerem.

            I jedyny pozytyw po tym meczu to bramka Jelenia...

            Skomentuj

            • brzydki27

              Dodam jeszcze, że stoję murem tak jak piłkarze za Panem Beenhakkerem.

              I jedyny pozytyw po tym meczu to bramka Jelenia.

              a co on takiego robi poza kasowaniem 70 zł miesięcznie? nie chce mu sie jeździć co jest w jego obowiązku na Polską Lige? publicznie obraża nasza władze z PZPN (są jacy są ale to jego pracodawcy!) Capello w Anglii jak by coś krzywego powiedział na kopach tego samego dnia wrócił by do Italii a u nas?


              starzec nie mający ŻADNYCH znaczących sukcesów robi z siebie Boga, przyprawia nam rogi z Feyenoordem a my nic


              wywalić go i to jak najszybciej, Misiek powinien to zrobić już po Euro.


              specjalisto obejrzyj mecz nie wiem ściągnij z peb.pl, zobaczysz jaką wspaniałą taktyke na IV ligowych chłopców zastosował LEO


              Boróc? tak wina boiska, kret wyrył dziure to wszystko przez niego

              Skomentuj

              • paffcio
                Banned
                • Mar 2006
                • 2286

                brakuje,finezji,techniki,odwagi ****a my zawsze gramy z kontry licząc na cud,trza zaczynac od podstaw. lekcja pierwsza jak wycelowac w piłkę zeby ja wykopac daleko w ****...

                Skomentuj

                • brzydki27

                  stawiać włosy na żel umieją, sprzedawać kupwać mecz też, podawać do bramkarza to już w ogóle perfekt, nikt na świecie nie umie podawać do bramkarza tak jak nasi chłopcy


                  Pepsi Cola Cola Pepsi nasi chłopcy są najlepsi

                  Skomentuj

                  • AndreOo

                    moim zdaniem ładniejsza była bramka M. Saganowskiego niż Jelenia
                    a co do Boruca to szkoda słów... nawet nie musimy mówić o Kiksie z Żewłakowem wystarczy pierwsza bramka... ewidentny błąd Boruca a nie Słońca...

                    Skomentuj

                    • anduk
                      Koci administrator
                      • Jan 2007
                      • 3901

                      Napisał paffcio
                      lekcja pierwsza jak wycelowac w piłkę zeby ja wykopac daleko w ****...
                      Mnie się przypomina od razu wesoły duch reprezentacji - Hajto, który miał taką taktykę gry. Kop z całej siły przez całe boisko i modlitwa o cud by spadło komuś na głowę lub za kołnierz

                      Nomen omen bardziej skuteczny był w sprowadzaniu do parteru i bluzgania arbitra
                      If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                      Skomentuj

                      • ktos69
                        Erotoman
                        • May 2007
                        • 757

                        taa Hajto to był wesołek

                        andre przy pierwszej bramce widać że boruc miał pod słońce i patrzył w górę nie bronę go ale na pprawde tego nie dostrzegasz? :>
                        0statnio edytowany przez ktos69; 01-04-09, 05:22.

                        Skomentuj

                        • AndreOo

                          z tego co ja widziałem to w pewnym momencie tylko jego oślepic mogło ale nie jestem przekonany ... ale błędem było jego że krzyknął do Wawrzyniaka że jego i coś tam i Wawrzyniak tym sposobem odpuścił Irlandczykowi i tym sposobem odegrał wiec bład był boruca

                          Skomentuj

                          • ktos69
                            Erotoman
                            • May 2007
                            • 757

                            no ja nie słyszałem, żeby krzyknął "moja"

                            Skomentuj

                            • AndreOo

                              Wawrzyniak sie wypowiadał....
                              szczerze cały zespół grał do D.... :/
                              także nie ma co karać indywidualnie

                              Zobaczymy jak dzisiaj będzie

                              Skomentuj

                              • brzydki27

                                2-0 po męczarniach ale LEO zacznie mówic jakie u nas nie dziadostwo, nabluzga Piechniczkowi, a na koniec powie że zupa w hotelu nie była słona.

                                Skomentuj

                                Working...