W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ktos69
    Erotoman
    • May 2007
    • 757

    rozwiń wypowiedz, podaj argument?

    od kilku lat nam idzie dużo lepiej niż kilka/naście lat wcześniej. Teraz się przynajmniej kwalifikujemy na wszystkie imprezy... nie to co za Wójcika i wcześniej... więc nie wiem o czym ty mowisz.

    Skomentuj

    • brzydki27

      eliminacje nic wielkiego, szkoda 3 punków ze Slowacji (cwe(L) Boruc jeden z najlepszych bramkarzy świata a gra w Celticu ) reszte wyników ujdzie.


      ktoś69 to nie jest kwestia wyników, w miarę każda licząca sie reprezentacja prezentują sobą jakiś styl, to coś co ludzie kojarzą ich na całym świecie, my jako ta 20-25 (ostatnio chyba niżej) siła na świecie nie pokazujemy konkretnie żadnego stylu, nawet jego namiastki.

      Skomentuj

      • ktos69
        Erotoman
        • May 2007
        • 757

        no z tym to się zgodzę... niestety Polacy grają nijak. Chociaż był okres, że mieli 'swój styl'. Grali szybko, odważnie, nie bali się iść w drybling i skutecznie... To było jakoś przed euro, mecze z Belgią Portugalią itp

        Skomentuj

        • toxicgirl
          Banned
          • May 2006
          • 783

          i tak wszyscy to dziady....

          Skomentuj

          • brzydki27

            toxic, Wisła Cracovia czy może Hutnik?

            Skomentuj

            • toxicgirl
              Banned
              • May 2006
              • 783

              chodze na mecze wszystkich i na********m sie ze wszystkimi

              Skomentuj

              • brzydki27

                Hutnik odpada bo już dawno byś sie pochwaliła, Wisła raczej też, zostaje Cracovia i to by do ciebie pasowało, tam więcej świrów

                Skomentuj

                • Morus26
                  Świętoszek
                  • May 2006
                  • 14

                  rany co Wy się tak napinacie ? to skąd jesteś to chyba nie rzutuje na to jakim człowiekiem jesteś ! Ja jestem z Zagłębia a jestem/byłem kibicem GKS Katowice. To czy jesteś ze stolicy pomorza czy Koluszek to mam w d...ważne co myślisz a nie gdzie mieszkasz

                  Skomentuj

                  • toxicgirl
                    Banned
                    • May 2006
                    • 783

                    szczerze?? to kibicem nie jestem zadnym. spedzialam najlesze lata swego zycia w szkole gdzie na slowo wisla dostawales w najlepszym wypadku po mordzie dlatego jakos tak Cracovia mi podpasowala.. aczkolwiek na meczu wisyly bylam kilka razy. dla jaj

                    a debile sa i tu i tu, i jak dla mnie najlepije zeby sie pozbiajali we wlasnym gornie

                    Skomentuj

                    • brzydki27

                      Koluszki? o w morde tam zawsze była komionka pociagu jak sie wjeżdżało od Warszawy, znaczy sie te chłopki z Widzewa cisneły czym popadnie


                      co do górnego Śląska to nie ma co gadać, co dzielnica to inny klimat

                      Skomentuj

                      • Morus26
                        Świętoszek
                        • May 2006
                        • 14

                        oo tak w moim regionie znam ludzi co kibicowali Widzewowi, Arce Gdynia jeździli na Wisłę K. Górnik, Ruch, GKS no i oczywiście na Zagłębie S. niezły miszmasz.
                        0statnio edytowany przez Dromader; 18-12-09, 13:04.

                        Skomentuj

                        • paffcio
                          Banned
                          • Mar 2006
                          • 2286

                          w Dąbrowie siatke macie mocną...

                          Skomentuj

                          • Morus26
                            Świętoszek
                            • May 2006
                            • 14

                            tak tak dziewczyny walczą całkiem nieźle, mają na to warunki jest kasa kilkuletnia hala więc nic tylko grać

                            Skomentuj

                            • AndreOo

                              ja sie ma sponsora jest dobra kasa to zazwyczaj długo nie trzeba czekać na dobre wyniki

                              Skomentuj

                              • Raine
                                Administrator
                                • Feb 2005
                                • 5252

                                Morus, świetny ten rysunek z ustawką, uśmiałem się jak wieprz

                                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                                Regulamin Forum.

                                Skomentuj

                                Working...