W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Męskie stringi

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anduk
    Koci administrator
    • Jan 2007
    • 3902

    nie noszę i nie zamierzam jakoś sobie nie wyobrażam... hmm może jestem za mało wyzwolony
    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

    Skomentuj

    • fix
      Świętoszek
      • Jun 2006
      • 35

      Napisał anduk
      nie noszę i nie zamierzam jakoś sobie nie wyobrażam... hmm może jestem za mało wyzwolony
      "Żałuj synu, żałuj... " (oczywiście żartuje bo to prywatna sprawa ) POZDRAWIAM

      Skomentuj

      • Niebieskooki
        Świętoszek
        • Mar 2007
        • 5

        Osobiscie nisic stringów nie lubie ale musze przyznac..........moja druga polowka kupila mi w prezencie stringolce (czerwone dodam) poprosila bym je ubral i szczerze.............po calej chacie mnie ganiała i tyłek sobie klepała;-) co wy na to? podobno mam sexy tyleczek (potrafie to zrozumiec) hehe ale to jest maniaczka, kobiety lubia facetow w stringach chociaz sie nie przyznaja ..tak jak my faceci lubimy kochamy i co tylko sie da nasze sexi kobitki w tych jak zmyslowych majteczkach;-) ale pamietajcie noszenie stringow przez 7 dni w tygodniu potrafi zaszkodzić;-) heh

        Skomentuj

        • ashleyyy
          Seksualnie Niewyżyty
          • Apr 2007
          • 182

          yy no raczej nieubóstwiam facetów w stringach Jakieś to dla mnie mało męskie... Teraz jeszcze takie robią te stringi, że jakby mój facet takie założyłto chyba bym sie posikała ze śmiechu
          To nie jest kolejna komedia dla kretynów !!

          Kto pozna miłość raz
          A potem straci ją
          Inaczej patrzy na życie

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            Mój facet ma wystarczająco ładną dupcię żeby w stringach wygladać korzystnie. Przymierzam się do kupienia mu następnej pary, tym razem mniej sportowej a bardziej sexy.
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • Grinch
              Świętoszek
              • May 2007
              • 10

              Kiedys moja byla kupila mi takie cos i w dodatku z zameczkiem... efektem tej zabawy bylo przyskrzynienie mi jajek przez ten pier.... "rozporek". W zyciu tego wiecej nie wcisne na siebie

              Skomentuj

              • CzarnY_2000
                Erotoman
                • Nov 2006
                • 342

                Napisał ashleyyy
                Teraz jeszcze takie robią te stringi, że jakby mój facet takie założyłto chyba bym sie posikała ze śmiechu
                Ashleyyy.
                Dokładnie. Żeby dzis kupic sobie ładne i na dodatek sexowne stringi, trzeba sie sporo naszukać. Ale jak juz sie je kupi, to druga połowa jest bardzo zadowolona, przynajmniej moja dziewczyna taka jest.

                Skomentuj

                • fix
                  Świętoszek
                  • Jun 2006
                  • 35

                  To prawda, ja np. ostatnio sobie takie sprawiłem i są za****ste



                  Właśnie takie są fajne, bo to normalne majtki Bardzo fajne i szalenie rozciągliwe
                  Poza tym denerwuje mnie że (chyba się powtarzam, ale cóż skleroza nie boli ) stringi męskie ogólnie są traktowane jako te ze słonikami :/ rozporkiem i ze skóry :/. Dla mnie to obrzydliwe i głupie, a takie normalne są seksowne i jeszcze do tego wygodne. I niech sobie mówią co chcą ale moim zdanie naprawdę są wygodne i komfortowe A przy okazji spełniają rolę "pobudzacza" dla mojej miłej.

                  Skomentuj

                  • rafal2914
                    Świętoszek
                    • May 2007
                    • 13

                    Zgadzam się w 100% z FIX. Jestem facetem i od kilku lat noszę stringi. Oczywiście - normalne majtki, a nie wynalazki ze "słoniem". Zwłaszcz na upały to rewelacyjny rodzaj bielizny. Trzeba pamiętać, żeby kupić właściwy rozmiar - problem "wcinania w pupę" - to nie tyle krój co za małe majtki. I jeszcze ciekawostka - kilka razy nosiłem majtki żony (zwykłe i stringi - takie bawełniane, w sumie wyglądające jak męskie) - awaryjnie, gdy moje "wyszły". Konkluzja - damskie wykonywane są z 10x lepszych materiałów. Mięciutkie i idealnie uładające się, nie czuje się ich w ogóle. Czy naprawdę producenci rozumują że mężczyżni mają skórę jak u nosorożca? Najlepsze marki stringów dla mężczyzn to Triumph i Bellinda. Rewelacyjnie noszą się też damskie stringi triumpha :http://biust.pl/pasaz/foto_duze/slog...ing_czarny.htm , trzeba tylko kupić odpowiedni rozmiar, żeby "wszystko" się zmieściło. Polecam.

                    Skomentuj

                    • Rojza Genendel

                      Pani od biologii
                      • May 2005
                      • 7704

                      Napisał rafal2914
                      Rewelacyjnie noszą się też damskie stringi triumpha :http://biust.pl/pasaz/foto_duze/slog...ing_czarny.htm , trzeba tylko kupić odpowiedni rozmiar, żeby "wszystko" się zmieściło. Polecam.
                      Takie to bym sama nosiła... Szyk i prostota, a nie jakieś badziewne koronki i falbanki jak w hiszpańskim burdelu.
                      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                      Skomentuj

                      • szatyneczka
                        Ocieracz
                        • Oct 2005
                        • 119

                        Podobają mi sie mężczyżni w stringach Ale jakos nie wyobrazam sobie mojego miśka tak ubranego
                        Nadzieja to cierpliwość czekania,aż spełnią sie wszystkie pragnienia
                        Czasem marze...zamykam wtedy oczy i nie chcę już ich otwierać

                        Skomentuj

                        • fix
                          Świętoszek
                          • Jun 2006
                          • 35

                          Masz rację Rafał. Generalnie męska bielizna jest wykonywana z twardych i bardzo mało delikatnych materiałów, i to mówię o wszystkich jej rodzajach, nie o stringach. Normalne boksie też trudno jest zdobyć inne niż bawełniane, a jak są to kosztują 50 zł za sztukę jak np DIM. Niestety większość facetów uważa bieliznę za coś normalnego i nie przejmują się nią, bo ona po prostu jest i tyle. Oczywiście nie mówię o Panach którzy rzadko ogólnie zmieniają majtki ale to już inny temat.
                          Ogólnie to bielizna męska jest droższa, bo trudno kupić fajne boksie za mniej niż 20-30 zł, a stringi to można niby, ale tylko bawełniane atlantica, a nie tak jak babeczki, na allegro, z takich miękkich materiałów miłych w dotyku, za góra 15-20 zł za 10 sztuk!!

                          Taka to sprawidliwość na tym nasdzym świecie :-)

                          Pozdrówka :-)

                          Skomentuj

                          • sołtys
                            Świętoszek
                            • Mar 2007
                            • 31

                            Ja tam bardzo lubie nosic stringi, sa bardzo wygodne i praktyczne... mojej dziewczynie tez sie to podoba, nawet sprezentowala mi kilka par... szkoda tylko ze mamy jeszcze takie czasy ze czlowiek nie moze sie w nich swobodnie pokazac poza domem bo naraza sie na wymiewanie i obgadywanie... ale grunt to sie tym nie przejmowac

                            Skomentuj

                            • renq
                              Świętoszek
                              • Apr 2007
                              • 1

                              fix, dobrze mówisz. Popieram Ciebie w 100%.

                              Apropos letnich upałów, ostatnio kupiłem sobie Hanna Style 05-9. Majtki są zrobione z mikrofibry i są świetne na lato. O wiele lepsze niż bawełniane.

                              Skomentuj

                              • bodyguard
                                Świętoszek
                                • Aug 2007
                                • 1

                                Napisał sołtys
                                Ja tam bardzo lubie nosic stringi, sa bardzo wygodne i praktyczne... mojej dziewczynie tez sie to podoba, nawet sprezentowala mi kilka par... szkoda tylko ze mamy jeszcze takie czasy ze czlowiek nie moze sie w nich swobodnie pokazac poza domem bo naraza sie na wymiewanie i obgadywanie... ale grunt to sie tym nie przejmowac
                                Dosłownie to samo moge napisać, może pozatym, że mi porezentuje bokserki
                                Jeśli chodzi o stringi to czuje się w nich rewelacyjnie, lepiej niż w bokserkach. I rzeczywiście u nas jest jeszcze taka mentalność, że jak facet łazi w stringach to jest anormalny (czyt. gej, ***** itp.), chodź pod jeansami nie widać to już w lecie ubierając lekkie białe bawełniane spodnie ciężko poparadować w takich majtach od taki mamy kraj.

                                Skomentuj

                                Working...