W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Panowie Wasze auta!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • paul_78
    Erotoman
    • Jul 2007
    • 470

    Napisał edufalaschi
    rc

    radio controlled?
    Non serviam

    Skomentuj

    • upocone jajka
      Banned
      • May 2009
      • 5151

      IP znowu filozofujesz typmi oklepanymi pierdołami z internetu a żes nawet w W211 nie siedział

      Skomentuj

      • edufalaschi

        Napisał paul_78
        radio controlled?
        powodzenia z kontrolowaniem przez radio 175 KM

        Skomentuj

        • ona i on69
          Świntuszek
          • Jan 2013
          • 73

          Napisał mahoni89
          Jak w temacie. Jakie posiadacie obecnie? Tylko bez ściemy. Dodatkowo jakieś informacje podstawowe. Model,silnik itp.

          Ja obecnie komunikacja miejska,ale jestem w trakcie poszukiwania Mercedesa W124 coupe,albo zwykły sedan,najlepiej w silniki 2.8,albo 3.2 24v.
          A może by tak temacik ...Panie wasze autka

          G*
          GOSIAK & ŁUCIU :*

          Skomentuj

          • 495f50
            Perwers
            • May 2011
            • 1118

            Napisał upocone jajka
            IP znowu filozofujesz typmi oklepanymi pierdołami z internetu a żes nawet w W211 nie siedział
            Siedziałem, a jakże. Nie sraczkuj się tak bo Ci żyłka pęknie

            Skomentuj

            • upocone jajka
              Banned
              • May 2009
              • 5151

              chyba w taksówce

              Ip że tobie sie jeszcze nie znudziło powielanie pierdoł z którymi nigdy nie miałeś styczności

              Skomentuj

              • 495f50
                Perwers
                • May 2011
                • 1118

                Te "pierdoły" o których piszesz podaje się od ładnych paru lat - jakby nie było powodu, to by się ich nie podawało. Poleć jeszcze komuś zakup VW z 2.0 TDI na pompowtryskiwaczach to będziemy w domu Do dodania mam tylko tyle, że w przypadku KAŻDEGO samochodu, od Rovera SD1 aż po, nie przymierzając, Hondę Legend, możesz trafić na doinwestowany, fajny samochód, w którym nic się dziać nie będzie, jak i na kompletnego trupa. Tyle że weźże człowieku znajdź w Polsce doinwestowane W211...

                Tak więc podsumowanie ode mnie: gadaj zdrów.

                Skomentuj

                • upocone jajka
                  Banned
                  • May 2009
                  • 5151

                  ciekawe czy ty chociaz umiał bys przy zakupie auta pokazać w którym miejscu są np te pompowtryskiwacze

                  znawca jak z ch**a młotek

                  Skomentuj

                  • 495f50
                    Perwers
                    • May 2011
                    • 1118

                    Umiałbym. Nie pytaj mnie więcej o zdanie, skoro Ci tak przeszkadza to co piszę, deklu

                    Skomentuj

                    • upocone jajka
                      Banned
                      • May 2009
                      • 5151

                      no tak w koncu od czego masz internet w telefonie

                      a co do zdań, to jest ich tyle ile samochodów na świecie i takich internetowych fachowców jak ty

                      kazdy ch**j na swój strój


                      radzić to powinien zawodowiec co co dzien ma łapy upaprane w smarach/oleju a ciebie teoretyków zza szkiełka to mozna co najwyzej spytac o spalanie żebyś nam tu skopiował to cos gdzieś wyczytał

                      nikt poważny nie bedzie sie radził kogoś kto nigdy na zywca nie grzebał w temacie. ale przecie tu to wiekszośc zwykłych pazi ktorym mozesz walić te pierdoły zaczytane gdzies po forach

                      Skomentuj

                      • 495f50
                        Perwers
                        • May 2011
                        • 1118

                        Nie korzystam z internetu w telefonie

                        Akurat jeśli chodzi o spalanie, to jest to kwestia, o której się nie lubię wypowiadać i na ogół tego nie robię, chyba że chodzi o mój samochód

                        Ciekawi mnie, co TY żeś na żywca grzebał w temacie. Naprawiałeś 50 sztuk W211 zapewne? Dajże spokój, bo dla mnie z tymi swoimi bulwersami jesteś podobnie śmieszny jak ja dla Ciebie I nie spinaj się tak, zawsze to lepiej jak potencjalny kupujący ma do wyboru kilka opinii a nie jedną. A to, czy za kijową poradę uzna Twoje słowa czy też moje, to już zależy tylko od kupującego. Nigdzie nie stwierdziłem, że W211 to jakiś rzęch, i nie odradzam go tak jak odradziłbym W210 - ale już znam Cię na tyle że wiem, że poczułbyś się źle bez prób pojechania mi

                        Skomentuj

                        • upocone jajka
                          Banned
                          • May 2009
                          • 5151

                          jeździłem w211 dość długo i jak by mi ktoś powiedził jak ty że ch***o dzialał tam jakis exp esp abn czy inna pierdoła to wyłapałby liścia

                          zresztą ja nie zaden specjalista, specjalistą to moge byc T Y L K O w tym z czym miałem wiekszą styczność

                          zresztą jakbym kiedyś był modem to zbanowałbym cie za trollowanie

                          wypowiadaj sie na temat tego z czym miałes kontakt, tak bedzie uczciwie dla wszystkich no chyba że tu takie same lejwody jak ty to milej zabawy dzieciaki

                          Skomentuj

                          • 495f50
                            Perwers
                            • May 2011
                            • 1118

                            SBC, młocie

                            I ja się za żadnego specjalistę nie podaję, ale to, że Ty jeździłeś W211 przez jakiś czas i miałeś o nim dobre zdanie nie musi oznaczać, że wszyscy mają mieć o nim dobre zdanie - choćby z tego względu, że jeździłeś zapewne jedną czy tam dwoma wersjami silnikowymi, a nie całą gamą. Ja jeżdżę Mondeo i jestem z niego bardzo zadowolony, ale znam osoby, które najchętniej by zrzuciły pianino na podobne lub identyczne (w sensie, z tymi samymi silnikami itd.) samochody.

                            Modem na szczęście nie zostaniesz, podobnie jak ja - a też już wielokrotnie w myślach dawałem Ci bana Obawiam się, że będę pisać o tym o czym chcę - zawsze pozostaje Ci opcja wrzucenia mnie na listę ignorowanych

                            EDIT:

                            Ciekawi mnie jeszcze, jajek, po jaką cholerę chciałeś ostatnio link do forum traktującego o W202, skoro i tak, według tego co piszesz, wszystko na takich forach jest ***** warte
                            0statnio edytowany przez 495f50; 16-02-13, 13:59.

                            Skomentuj

                            • upocone jajka
                              Banned
                              • May 2009
                              • 5151

                              a mi zawsze pozostaje opcja krytykowanie (nie)twoich wypowiedzi

                              edit.


                              Ciekawi mnie jeszcze, jajek, po jaką cholerę chciałeś ostatnio link do forum traktującego o W202, skoro i tak, według tego co piszesz, wszystko na takich forach jest ***** warte
                              dowiedzieć to sie tam moge gdzie w Pl są konkretne warsztaty bo kminy że powyzej 3 tys rpm moj silnik głośno pracuje definitywnie skreślił to lamusiarskie towarzystwo
                              0statnio edytowany przez upocone jajka; 16-02-13, 14:10.

                              Skomentuj

                              • Arkhan
                                Erotoman
                                • Nov 2012
                                • 557

                                Napisał upocone jajka
                                dowiedzieć to sie tam moge gdzie w Pl są konkretne warsztaty bo kminy że powyzej 3 tys rpm moj silnik głośno pracuje definitywnie skreślił to lamusiarskie towarzystwo
                                Mógłbyś się martwić jak by głośno nie pracował, albo jak by coś szeleściło pewnie masz diesla, skoro o 3 tyś wspominasz, więc od 3 tyś w górę warkot maluje uśmiech jockera na mojej twarzy, w moim 1.9 TDI turbo 110 km I tak być powinno też u ciebie
                                Państwo policyjne, państwo wyznaniowe
                                Masz tu wolność słowa, lecz uważaj na swą mowę..

                                Skomentuj

                                Working...