W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pytanie o stringi.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • angel
    Seksualnie Niewyżyty
    • Aug 2006
    • 189

    Napisał CzarnY_2000
    On być moze doznał jakiegoś urazu i ma do nich wstręt. Byc moze zobaczył starą kobietę w stringach lub tłuste dupsko i juz mu tak pozostało. Poczekajmy aż sam sie wypowie co do urazu. Jeśli taki miał.
    Z tym tłustym dupskiem to nie powiem...całkiem mozliwe
    Właśnie, krzysiudr wyjaśnij nam czy faktycznie coś Cię takiego przykrego w życiu spotkało

    Skomentuj

    • Narcyza
      Świętoszek
      • Jan 2007
      • 18

      Wiesz, jaki odsetek kobiet chodzi w stringach?Ogromny. Skąd więc w ogóle myśl, że jak Twoja dziewczyna będzie się schylać, to od razu wszyscy będą się na nią patrzeć. Przecież stringi można nosić normalnie-tak, że kiedy się schylasz, wcale nie widać Ci całego tyłka. Mój Pan nie lubi stringów, nie dlatego, że jest zazdrosny, ale po prostu mu się nie podobają. W sumie mi też nie

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        Napisał krzysiudr
        zapewne te skorzane czarno-czerwone.ja tam wole nie
        Nie, bo akurat bawełniane niebieskie z diabełkiem.
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • krzysiudr
          Świntuszek
          • Dec 2006
          • 82

          tu nie chodzi o jakies doswiadczenie z przeszlosci. po prostu mam taka psyche czy to moja wina? a tak apropos rojze gdzie on je kupil??;> moze by kupic zeby dziewczynie w nocke walentynkowa sie w nich pokazac

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            Ja mu je kupiłam. W SNC.
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • Rick Blaine
              Świntuszek
              • Jul 2006
              • 43

              Nie da się przekonać go do zmiany zdania to go utwardźmy w jego przekonaniach.


              ja jestem oczywiście skrajnie innego zdania niż krzysiudr
              Załączone Pliki
              BLOG

              Skomentuj

              • krzysiudr
                Świntuszek
                • Dec 2006
                • 82

                co to fajnego jak tak dziewczyna siedzi.ja bym tak z moja nie mogl na publicznie;./

                Skomentuj

                • DarkAngel
                  Perwers
                  • Nov 2006
                  • 1020

                  Napisał krzysiudr
                  co to fajnego jak tak dziewczyna siedzi.ja bym tak z moja nie mogl na publicznie;./
                  Z tą po prawej - ja również nie chciałbym się pokazywać .
                  Ta po lewej ok - choć i tak jak dla mnie widać za dużo .

                  Lubię, gdy widać "kawałek" + materiał. To, że to nie są figi tylko stringi.. Ot co .

                  Tak czy siak - różne gusta.. A wszystko można robić z wyczuciem .
                  >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                  Skomentuj

                  • CzarnY_2000
                    Erotoman
                    • Nov 2006
                    • 342

                    Napisał DarkAngel
                    Z tą po prawej - ja również nie chciałbym się pokazywać .
                    Ta po lewej ok - choć i tak jak dla mnie widać za dużo .

                    Lubię, gdy widać "kawałek" + materiał. To, że to nie są figi tylko stringi.. Ot co .

                    Tak czy siak - różne gusta.. A wszystko można robić z wyczuciem .
                    Mam pytanie dlaczego nie chciałbyś się z nia pokazywać? Dlatego iz widać jej stringi?


                    Do krzysiudr i innych forumowiczów którym nie podobaja sie stringi wystajace spod spodni.

                    Czy chcielibyście aby dziewczyny zamiast stringów nosiły np figi? I żeby te figi wystawały ze spodni, tak jak jest to pokazane na zdjeciu które dodał Rick Blaine, tyle ze byłyby pokazane figi.
                    Ja wolę aby dziwczyny nosiły stringi i zeby to one wystawały ze spodni, a nie figi.
                    A jakie jest Wasze zdanie?

                    Skomentuj

                    • krzysiudr
                      Świntuszek
                      • Dec 2006
                      • 82

                      osobiscie innym niech wystaja ale nie mojej.jakby to byla moja dziewczynka to bym wolal figi

                      Skomentuj

                      • rumcajs01
                        Świntuszek
                        • Jan 2007
                        • 65

                        krzysiudr, odpowiedz sobie na pytanie, czy jej łzy są warte ciebie. Jeśli tak, to niech cierpi i płacze, a będziecie ze sobą szczęśliwi...

                        Skomentuj

                        • krzysiudr
                          Świntuszek
                          • Dec 2006
                          • 82

                          temat uwazam za przymkniety,jezeli ktos chce niech sei wypowie.co jakis czas bede zagladal zeby wiedziec co i jak.pozdrawiam.dzieki wszystkim do tej pory

                          Skomentuj

                          Working...