W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Kara śmierci

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hezrox
    Świntuszek
    • Sep 2010
    • 96

    #91
    Ciekawe czy gdyby ludzie, których ktoś zamordował mieli wybór - albo ja, albo mój zabójca - zawahaliby się? A tak po prawdzie, taka osoba, która wykonałaby karę śmierci różni się od przykładowego Brejvika tym, że ma powód - nie "widzimisię" urojone w głowie, tylko powód chęci uśmiercenia tej osoby - ziomek jest wy****ny z butów i zabija ludzi tak po prostu, nie pasuje do społeczeństwa, bo może odstawić taką szopkę ponownie. Mamy go utrzymywać za to w wariatkowie? Skoro nie kojarzy, bo jest niepoczytalny, to po cholere? Inna sprawa to psychika ludzi, którzy wykonywaliby wyrok.

    Każdy jest kowalem swego losu, a według mnie, stare zasady ziomka Hammurabiego - oko za oko. Tak samo jestem za ucinaniem sprzętu pedofilom - jak się kogoś postrzeli, to mu się zabiera broń.

    Zasadniczo to delikatne tematy.
    Spójrz w niebo - jaka niewykorzystana przestrzeń...

    Skomentuj

    • Fender
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jun 2009
      • 197

      #92
      Ever to mnie różni, że ja zabiłbym z przyjemnością osobę, która zrobiła taki a nie inny czyn ( jaki już pisałem ) a on pozabijał przypadkowych, młodych, niewinnych ludzi. Taka to różnica, że przyjemność z zabójstwa takiej osoby czerpię tylko i wyłącznie z tego tytułu, że wiem że po tym drugi raz już czegoś takiego nie zrobi.

      I nie nazwałem Ciebie niemądrą dlatego, że się ze mną nie zgadzasz. Nazwałem Ciebie niemądrą dlatego, że twierdzisz że niehumanitarne jest poddanie karze śmierci osobę, która wcześniej zabiła 77 osób.
      Appetite for Destruction

      Skomentuj

      • Everready
        Ocieracz
        • Nov 2011
        • 135

        #93
        Czyli nazywasz mnie niemądrą bo mam inną opinię niż Ty.
        Poliż mnie, I'm Polish. Albo jeśli wolisz
        możesz mnie posolić, albo wy...miętolić.

        Skomentuj

        • Fender
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jun 2009
          • 197

          #94
          Ville gdyby tak rzeczywiście było, że do śmierci zapierd... w kopalni prawie o suchym pysku to jasne, że byłbym za takim rozwiązaniem. Póki co jednak takie alternatywy chyba nigdzie nie ma. Narazie jest tak, że taki zwyrodnialec siedzi w więzieniu dostaje żarcie za większą kasę niż Ty czy ja podczas pobytu w szpitalu...


          Ever... spróbuję jeszcze raz ale na prawdę ostatni...

          Nie chodzi o to że masz odmienne zdanie. Ville też a nie określam go mianem głupca bo tak jak myśli racjonalnie i wie, że taka osoba jak Breivik powinna mieć przejeb... do końca swoich dni. Z tym, że ja bym te dni maksymalnie skrócił Ty wyskakujesz z żółtymi papierami więc sorry, ale dla mnie to jest głupie.
          0statnio edytowany przez Fender; 01-12-11, 20:20.
          Appetite for Destruction

          Skomentuj

          • Ville
            Seksualnie Niewyżyty
            • Nov 2011
            • 237

            #95
            Napisał Fender
            Ville gdyby tak rzeczywiście było, że do śmierci zapierd... w kopalni prawie o suchym pysku to jasne, że byłbym za takim rozwiązaniem.
            Dlatego ja bym prawo karne odpowiednio zmienił.
            Bo też mnie krew zalewa, jak niektórzy skazańcy w wiezieniach maja lepiej niż ja... Ot takie darmowe wakacje, pełne wyżywienie, nie płacenie rachunków za nic.

            Jednak jak pisałem, śmierć jest nagrodą dla takiego... Nagrodą, bo choćby nie będzie musiał męczyć z podatkami do końca życia.

            I jeżeli mamy wprowadzać jakieś niehumanitarne prawo - to zamiast kary śmierci, niech to będzie kara przymusowych ciężkich robót na rzecz państwa!

            Skomentuj

            • Everready
              Ocieracz
              • Nov 2011
              • 135

              #96
              Fender, to nie ja wyskoczyłam z żółtymi papierami, tylko psychiatrzy, którzy Brejvika badali. Ja tylko usłyszałam o tym w TV czy przeczytałam w necie.

              I nie jestem jakąś tam świątobliwą naiwniaczką, która wszystkim wybacza grzechy i winy. Nie uznaję kary śmierci, brzydzę się, pogardzam katem tak samo jak zbrodniarzem. W dodatku myślę, że 30 - 40 lat w mamrze, zwłaszcza w izolatce jest duuuuużo gorszą karą niż śmierć. Ja w każdym razie wybrałabym to drugie.
              Poliż mnie, I'm Polish. Albo jeśli wolisz
              możesz mnie posolić, albo wy...miętolić.

              Skomentuj

              • Fender
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jun 2009
                • 197

                #97
                Dla mnie taki człowiek nie zasługuje na 5 sekund przyjemności. Powinien być tyrany do końca życia. A w pudle nawet w izolatce może jeść, pić, czytać książki a nawet konia walić. To zdecydowanie za wiele dla kogoś kto ma na sumieniu 77 ludzi.
                Jeśli nie ma alternatywy takiej o jakiej wspomniał Ville ( co byłoby całkiem dobrym rozwiązaniem. 16 godzinny dzień pracy, pokarmu i wody minimum do utrzymania przy życiu i zapierd... do końca swoich dni. A spanie nie w celi tylko w budzie po zdechłym psie. ) to jednak jestem za karą śmierci.

                Co do kata samego w sobie to grzeszysz gardząc takim człowiekiem. Kat to niekoniecznie koleś z wielgachnym toporem w masce który siedzi na pniu i ostrzy owy topór kiedy prowadzą skazanego uśmiechając się pod nosem na myśl o rozrywce. Obecnie kat to osoba która wciska jeden przycisk który rozpoczyna serie zastrzyków z trucizną. Taka osoba może mieć wykształcenie wyższe, wychowywać świetnie 3 dzieciaków i oczywiście pracować na codzień z własnego wyboru z najgorszymi bestiami chodzącymi po świecie. Przyrównując kata do mordercy tylko potwierdzasz trafność mojej oceny względem Twojej osoby.
                0statnio edytowany przez Fender; 01-12-11, 20:55.
                Appetite for Destruction

                Skomentuj

                • upocone jajka
                  Banned
                  • May 2009
                  • 5151

                  #98
                  Napisał Everready
                  Fender, to nie ja wyskoczyłam z żółtymi papierami, tylko psychiatrzy, którzy Brejvika badali. Ja tylko usłyszałam o tym w TV czy przeczytałam w necie.
                  łatwo jest udać świra przed komisją jakichś z dupy znachorów a jeszcze takich z Norwegii

                  od siebie z rodzimego miasta znam dwóch co po wyroku tak zaświrowali ze dostali żółte, w ZK krope miedzy oczy i śmiali sie wszystkim w pysk

                  Skomentuj

                  • anduk
                    Koci administrator
                    • Jan 2007
                    • 3902

                    #99
                    To całkiem sprytnie pomyślane - zamkną go do wariatkowa dzięki czemu dostanie dożywocie a nie XX lat max.
                    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                    Skomentuj

                    • Fender
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Jun 2009
                      • 197

                      Nie wiem czy jest coś takiego jak dożywocie bez szansy na wcześniejsze zwolnienie w wariatkowie. To nie tak, że trzymają go do wyleczenia choroby ? W takim przypadku, jeśli on rzeczywiście ściemnia, to nie ciężko o taki progres. Poudaje z 5 lat że jest świr i później chillout
                      Appetite for Destruction

                      Skomentuj

                      • upocone jajka
                        Banned
                        • May 2009
                        • 5151

                        przeciez on w norweskim kryminale bedzie miał kwadrat lepiej urządzony niż niejeden nastolatek z BT PS Dziewięć, LEDowie szkiełko z 80 cali, intrenet tylko do przeglądania, jedyne co to nie napije sie wódki/piwa ale np bedzie mógł zaplić, bedzie mógł dziwke wynająć (pod warunkiem że bedzie miał hajs na żelaznej kasie)

                        w takim wiezieniu to i ja mógłbym dostać dożywocie

                        Skomentuj

                        • Burbon2009
                          Erotoman
                          • Jun 2009
                          • 571

                          Tam ktoś stronę wcześniej napisał do mnie czy bym wcielił się w postać kata ? hmmm to że jestem w 100% za karą śmierci nie znaczy że sam bym tą kare wykonał z przyjemnością ale uwierz mi gdyby z mojej rodziny ktoś padł ofiarą breivika bez mrugnięcia rozpie.... bym mu facjate toporkiem tacy jak on nie zasługują na chodzenie po ziemi.

                          Kara śmierci dla mnie powinna być ale zupełnie pod inna postacią niż dotychczas ( mowa o rozstrzelaniu lub złoty strzał ) dzisiejsza kara śmierci to jest przyjemność a nie śmierć, ja bym zbudował zakład gdzieś na odludziu gdzie bym umieścił wszystkich s****ie... następnie z najgorszych zakładów karnych zatrudniłbym największych zjebó... którzy mieliby za zadanie okaleczać stopniowo prowadząc do powolnej śmierci skazańca. Wykonawca w zamian za robotę dostałby wagon fajek,dodatkowy obiad cokolwiek .

                          ps. ostatnio czytałem śmieszny list do rosyjskich władz że ich system karny jest zbyt brutalny bo u nich skazany na dożywocie jest umieszczany w izolatce, nie jada z innymi więzniami tylko u siebie w cali nie ma prawa wyjść na spacerniak z innymi tylko sam generalnie jest odcięty od innych. Psycholodzy stwierdzili że takie postępowanie / izolacja nie wpływa dobrze na nich a kogo ***** obchodzi jak to na nich wpływa ? ziomek który zabił swoją rodzinę a następnie ją zjadł nie zasługuje nawet na miskę ryżu dziennie.
                          0statnio edytowany przez Burbon2009; 02-12-11, 00:24.

                          Skomentuj

                          • anduk
                            Koci administrator
                            • Jan 2007
                            • 3902

                            Napisał upocone jajka
                            przeciez on w norweskim kryminale bedzie miał kwadrat lepiej urządzony niż niejeden nastolatek z BT PS Dziewięć, LEDowie szkiełko z 80 cali, intrenet tylko do przeglądania, jedyne co to nie napije sie wódki/piwa ale np bedzie mógł zaplić, bedzie mógł dziwke wynająć (pod warunkiem że bedzie miał hajs na żelaznej kasie)

                            w takim wiezieniu to i ja mógłbym dostać dożywocie

                            Trochę *******, że wyjść na miasto nie można, ale pewnie da się załatwić u naczelnika
                            If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                            Skomentuj

                            • upocone jajka
                              Banned
                              • May 2009
                              • 5151

                              Napisał anduk
                              Trochę *******, że wyjść na miasto nie można, ale pewnie da się załatwić u naczelnika
                              wystarczy się na studia zapisać, i to wcale nie są żarty

                              Skomentuj

                              • Seryjniak
                                Świętoszek
                                • Sep 2011
                                • 24

                                Kara śmierci - jasne - tylko po co ? Nikogo kto popełnia czyn zagrożony nią nie da się odstraszyć bo nie kalkuluje że o złapią to raz a dwa naprawde ludzie są jeszcze na takim poziomie że za martwego syna trzeba komuś zabić dziecko ? Tych ludzi powinno się BADAĆ a nie zabijać. Zabijając nie uzyskasz informacji na temat mechanizmów jakie kierowały sprawcą bo ktoś skazany na KŚ ci ich zwyczajnie nie ujawni ...

                                A czy zwolennicy kary śmierci zgadzają się z torturowaniem ludzi podejrzanych o terroryzm ?

                                Skomentuj

                                Working...