W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Przyjaźń damsko-męska

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dozymetr

    czyli mówisz, że związku z przyjaciółką lepiej nie próbować?

    Skomentuj

    • hezrox
      Świntuszek
      • Sep 2010
      • 96

      Tego nie powiedziałem, zasadniczo to zdrowy związek według mnie nawet powinien bazować na przyjaźni. Mowię, że na pewno przyjaźń rodzi się z zainteresowania kobietą jako potencjalną 'zdobyczą' Przynajmniej ja to tak widzę i tłumaczę.
      Spójrz w niebo - jaka niewykorzystana przestrzeń...

      Skomentuj

      • janko_muzykant
        Seksualnie Niewyżyty
        • Sep 2010
        • 314

        Napisał hezrox
        przyjaźń rodzi się z zainteresowania kobietą jako potencjalną 'zdobyczą'.
        też pod tym się podpisuję. U mnie tak było, koleżanka z klasa ładna, fajna, mądra i na początku patrzyłem na nią jako materiał na dziewczynę. Nigdy nie spróbowaliśmy związku, chodź była taka myśl z jej strony ale teraz wiemy że jesteśmy bardziej jak rodzeństwo
        Kto wie może kiedyś się okaże że świetnie do siebie pasujemy i wgl ale ja pod takim kątem nie patrzę na nią. Stała się dla mnie już aseksualna troszkę

        Skomentuj

        • HansB
          Ocieracz
          • Jul 2011
          • 116

          Miałam przyjaciela, bardzo dobrego, dogadywaliśmy się po prostu jak zwyczajni kumple. Potrafiliśmy śmiać się do łez. Niestety przyjaźń skończyła się przez pewną kłótnię.
          Da się przyjaźnić z facetem, mimo, że są z Marsa ; )

          Skomentuj

          • janko_muzykant
            Seksualnie Niewyżyty
            • Sep 2010
            • 314

            to albo nie był przyjacielem bardzo dobrym albo kłótnia była no kurde sam nie wiem o co mogłaby być kłótnia żeby zniszczyć przyjaźń...

            Skomentuj

            • hezrox
              Świntuszek
              • Sep 2010
              • 96

              Kłótnia niszcząca przyjaźń może być tylko o innego przyjaciela tudzież partnera..

              No ale zgodzę się z Janko i trochę oklepanie powiem, że "przyjaźń przezwycięży wszystko..". Widocznie to nie była przyjaźń.
              Spójrz w niebo - jaka niewykorzystana przestrzeń...

              Skomentuj

              • Chalky
                Świętoszek
                • Jul 2011
                • 34

                Moje zdanie w tej kwestii jest jasne:
                NIE ISTNIEJE przyjaźń damsko męska. ZAWSZE będzie coś więcej z jednej lub drugiej strony. Jeśli nie dzisiaj, to za kilka miesięcy/lat. Tak już jesteśmy 'skonstruowani'. Pomijam margines błędu w postaci osób o orientacji homoseksualnej.

                Nie ma co kusić losu. Kolega/koleżanka to jedno, ale przyjaciel...

                Skomentuj

                • Nolaan

                  Pieprzenie. Nie ma czegoś takiego jak 'zawsze' i 'nigdy'.

                  Skomentuj

                  • Chalky
                    Świętoszek
                    • Jul 2011
                    • 34

                    Może i pieprzenie, ale zaznaczyłem że jest to MOJE zdanie. Na razie niestety od prawie 30 lat się sprawdza.

                    Skomentuj

                    • Alexandra
                      Banned
                      • Mar 2011
                      • 382

                      Jeśli orientacja to by była jedyna przeszkoda, to ludzie którzy są w związkach, by nie mogli się z nikim innym spotykać, tak? (Znaczy by nie mogli mieć przyjaciół) Skoro prędzej czy później i tak to do czegoś doprowadzi...
                      0statnio edytowany przez Alexandra; 22-07-11, 23:01.

                      Skomentuj

                      • janko_muzykant
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Sep 2010
                        • 314

                        kłócić się możecie w innym wątku ;p Przyjaciółmi to wy raczej nie zostaniecie. Alex to Ty go zablokuj i będzie git -.-
                        No właśnie nie ma czegoś takiego jak 'nigdy' i 'zawsze'. Może poznasz takiego przyjaciela z którym będzie łączyła was tylko przyjaźń. Jeszcze nikt nie powiedział ostatniego słowa więc nie wykluczaj że kogoś takiego poznasz

                        Skomentuj

                        • Chalky
                          Świętoszek
                          • Jul 2011
                          • 34

                          Przydałby się jakiś moderator w akcji...

                          Ale żeby nie było totalnego spamu, odniosę się do konkretnego pytania:
                          Jeśli orientacja to by była jedyna przeszkoda, to ludzie którzy są w związkach, by nie mogli się z nikim innym spotykać, tak? (Znaczy by nie mogli mieć przyjaciół) Skoro prędzej czy później i tak to do czegoś doprowadzi...
                          Żeby nikogo nie spotykać, trzeba by zamieszkać na bezludnej wyspie. Mylnie utożsamiłaś przyjaźń z koleżeństwem i znajomością, a między tymi pojęciami jest przepaść.

                          Skomentuj

                          • Beti_O
                            Ocieracz
                            • Nov 2009
                            • 138

                            Ja przykładowo mam przyjaciela faceta - jeszcze z czasów podstawówki - razem przeżywaliśmy pierwsze miłości i rozstania, razem przeżywaliśmy buntowniczy okres itd. Po ukończeniu gimnazjum wyjechalismy grupą znajomych pod namioty - ja miałam dwuosobowy namiot i spaliśmy w nim razem i żadnemu z nas do głowy nie przyszło nic poza spaniem.

                            On był gościem na moim ślubie a potem ja na jego - jego żona jest moją dobrą kumpelą on razem z moim chodzą na piwko - i może przy takim pobieżnym opisie wygląda to jak utopia no ale tak w skrócie jest.

                            Były momenty kłótni czy jakiś napięć miedzy nami ale jakoś zawsze samo się prostowało - nasze relacje nieco się rozluźniły kiedy pozakładaliśmy rodziny no ale to jest naturalna kolej rzeczy

                            Może my jesteśmy tylko wyjątkiem potwierdzającym regułę??

                            Loveshe napisała o przyjaźni w związku - no ale czy może istnieć udany związek bez wzajemnego zaufania, bez szczerości czyli bez przyjaźni??
                            Grzeczne dziewczynki chodzą do nieba, niegrzeczne chodzą tam gdzie chcą

                            Skomentuj

                            • pannaanastazja
                              Erotoman
                              • Jul 2011
                              • 396

                              Napisał Niesmialek
                              Czesc...chcialbym wiedziec jakie sa wasze poglady na temat Przyjazni damsko-meskiej...?? Czy myslicie ze jest cos takiego mozliwe i czy To moze byc na dluzsza mete...

                              Myślę iż nie istnieje coś takiego jak przyjaźń między dwojgiem het*******ualnych ludzi różnej płci. Zawsze, ale to zawsze jedna strona zacznie czuć pociąg fizyczny albo odczuwać uczucia które mogą być głębsze niż przyjaźń.
                              „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

                              Skomentuj

                              • Beti_O
                                Ocieracz
                                • Nov 2009
                                • 138

                                Dlaczego - czy przy dłuższym poznaniu zaczynamy odczuwać pociąg do każdej osoby odmiennej płci (zakładając że jesteśmy hetero)

                                Lub czy może celowo nie wchodzimy w głębsze relacje bojąc się tego że może się tak stać?
                                Grzeczne dziewczynki chodzą do nieba, niegrzeczne chodzą tam gdzie chcą

                                Skomentuj

                                Working...