W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nie jest gotowa na związek - tęskni za byłym

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rafi1989
    Świętoszek
    • Aug 2014
    • 25

    #16
    Napisał Skinheads_Front
    Margo82, wiem po sobie że niefajne i nieco upokarzające jest latanie za kobietą, która chyba nadal kocha byłego...
    Dokładnie on stanie na głowie, a ona będzie rozkminiała jak by było w danej chwili z tym 2...
    Tez to kiedyś przerabiałem.
    OK nie musi zrywać kontaktu całkowicie, Bo chodzi o to żeby była zdecydowana, ale ona przecież dalej myśli o nim jako o potencjalnym partnerze nie przyjacielu.

    Skomentuj

    • Brandy
      Świętoszek
      • Aug 2014
      • 6

      #17
      wiem po sobie że niefajne i nieco upokarzające jest latanie za kobietą, która chyba nadal kocha byłego
      Dokładnie. Ja nie utrzymuje kontaktów z byłymi partnerkami bo nie widziałem w tym żadnego sensu. Wydaje mi się, że ona z nim pisze również z powodu przyzwyczajenia.

      Załóżmy, że przestaje się tak starać jak to robiłem wcześniej, ona to wyczuje i zapyta co jest, co wtedy odpowiedzieć?

      Skomentuj

      • rafi1989
        Świętoszek
        • Aug 2014
        • 25

        #18
        Napisał Brandy

        Załóżmy, że przestaje się tak starać jak to robiłem wcześniej, ona to wyczuje i zapyta co jest, co wtedy odpowiedzieć?
        Prawdę? W pojedynkę nic nie zdziałasz albo oboje chcecie iść dalej albo stoicie w punkcie bez wyjścia.

        Skomentuj

        • rimmingator
          Perwers
          • Apr 2009
          • 967

          #19
          Zaruchaj a pozniej odeslij ja do.eksa. Moze jak.mu zaserwuje cream-pie niespodzianke to do siebie wroca

          Te tematy zwiazkowe to niezle gowno. Problemy z dupy i pseudo eksperci

          Skomentuj

          • Arkhan
            Erotoman
            • Nov 2012
            • 557

            #20
            A w ogóle to mówiła co było nie tak że zerwała z tym chłopakiem? Bo skoro nadal piszą i ona mówi że coś do niego czuje to zastanawia mnie jaka była przyczyna zerwania .. I zależy też ile była z tym chłopakiem, może być tak jak piszą przedmówcy, tylko przyzwyczajenie.
            Państwo policyjne, państwo wyznaniowe
            Masz tu wolność słowa, lecz uważaj na swą mowę..

            Skomentuj

            • Brandy
              Świętoszek
              • Aug 2014
              • 6

              #21
              Arkhan - ponad półtora roku, mniej niż 2 lata. Tak, mówiła mi - między innymi, że przestało mu na niej zależeć i zakochał się w innej kobiecie. Lecz przypuszczam, że obecnie jak z nią pisze to jest miły i w ogóle love.

              Po całym dniu nie odpisywania na moje smsy, napisała, że potrzebuje czasu. Odpisałem jej "bez komentarza, cześć". To by był chyba koniec .
              0statnio edytowany przez Brandy; 01-09-14, 17:11.

              Skomentuj

              Working...