W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak zapomnieć?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Arkhan
    Erotoman
    • Nov 2012
    • 557

    #76
    Ile będzie trzeba aż przetłumaczę, zrozumieją i ogarną.

    Margo odpisałem ci na priva, żeby nie robić offtopu..
    Państwo policyjne, państwo wyznaniowe
    Masz tu wolność słowa, lecz uważaj na swą mowę..

    Skomentuj

    • SweetChocolatte
      Erotoman
      • Jan 2014
      • 392

      #77
      Napisał Arkhan
      A co do wartości to właśnie będące dziewicami są wartościowe
      Mylisz się. Kobieta może być dziewicą, a niewiele mieć wartości, zaś kobieta wartościowa dziewicą być nie musi. Powinieneś to zrozumieć.

      A co w przypadku, gdyby z kobietą było jak z Tobą: straciła dziewictwo z mężczyzną, z którym chciała być do końca życia, a on ją zostawił?
      Nie oglądaj si za siebie, bo Ci z przodu ktoś przy****e

      Skomentuj

      • paffcio
        Banned
        • Mar 2006
        • 2286

        #78
        Napisał Deicide
        Chodziłem kiedyś z dziewczyną i dziś wiem, że chciała mi dać, było mnóstwo znaków, ale wtedy byłem bardzo naiwny i zupełnie nie wiedziałem, jak to wykorzystać, chociaż bardzo tego pragnąłem. W końcu ona zrezygnowała. Była piękna i codziennie myślę o tym, że nie wykorzystałem okazji, bo nie sądzę, abym spotkał jeszcze taką dziewczynę. Z wiekiem spotykam coraz brzydsze partnerki, nie coraz ładniejsze i to chyba reguła między ludźmi. Ona nie chce już ze mną kontaktu. Co dzień dopada mnie żal, bo szczęście było na wyciągnięcie ręki. Chciałbym jakoś wyrzucić ją z pamięci, ale nie potrafię.
        Masz doła tylko dlatego, że nie wyruchałeś "pięknej"?
        Skąd wiesz, ze to naiwność, może podświadomość podpowiadała " nie ruszaj jej bo ma w reformach ukrytego fiuta"?
        Piękno przemija, nawet najzacniejsza piękność to i tak zwykła qpa gdy ma w bani nicość. Piękno to intelekt, osobowość płaczliwy mule .
        Rozpiska typowego gimnazjalisty który miał na wyciągnięcie ręki sterczące suty a szlocha bo odeszły.

        Skomentuj

        • Deicide
          Seksualnie Niewyżyty
          • Mar 2012
          • 232

          #79
          Napisał paffcio
          Piękno przemija (...)
          Rozpiska typowego gimnazjalisty
          Tak zaraz nie przemija. Kiedy ja byłem w tym wieku, o gimnazjum nikt jeszcze nie słyszał.
          Napisał paffcio
          płaczliwy mule
          Jak Ty się do ludzi odzywasz? Mam dołączyć do 99% mężczyzn, którzy uważają, że negatywne emocje jak smutek albo żal są niemęskie i chodzić wiecznie uchachany i z uśmiechniętą gębą, bo to takie męskie? Poczułem coś i postanowiłem podzielić się tym. Chcesz czegoś innego, idź w pewne miejsca, gdzie znajdziesz masę panów, którzy opowiadają "jak to fajnie, bo piję i dymam", a faktycznie to tylko poza.
          0statnio edytowany przez Deicide; 17-06-14, 03:31.

          Skomentuj

          • DSD
            Perwers
            • Jan 2010
            • 1275

            #80
            Napisał Deicide
            Tak zaraz nie przemija. Kiedy ja byłem w tym wieku, o gimnazjum nikt jeszcze nie słyszał.
            Jeżeli jesteś taki dorosły to powinieneś wiedzieć że nie da się zapomnieć.
            'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

            Skomentuj

            • Deicide
              Seksualnie Niewyżyty
              • Mar 2012
              • 232

              #81
              Napisał DSD
              nie da się zapomnieć.
              Taka wybiórcza amnezja by się przydała.
              Napisał paffcio
              nawet najzacniejsza piękność to i tak zwykła qpa gdy ma w bani nicość. Piękno to intelekt, osobowość
              Dlaczego tyle osób zakłada, że jak piękna to głupia, a jak brzydka, to czuła i mądra? Tak jakby przy narodzeniu ktoś dziewczynom to suwakiem na konsolecie ustawiał? Znam masę brzydkich, wrednych, głupich ludzi i urodziwych, mądrych, czułych itd.

              Gadałem dziś z moją byłą (ale nie tą, o której zapomnieć nie mogę), która nadal jest moją dobrą przyjaciółką i ona twierdzi, że na pewno nie chodzi o tę konkretną dziewczynę, to tylko objaw tego, co dzieje się w moim życiu. Stawiam na to, że chociaż włosy już siwieją i życie erotyczne miałem bogate, to jakościowo mizerne i stąd to obsesyjne rozmyślanie o utraconych pięknościach.
              0statnio edytowany przez Deicide; 18-06-14, 02:15.

              Skomentuj

              Working...