W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Spory kłopot w związku/kryzys

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rozmarzona
    Seksualnie Niewyżyty
    • May 2012
    • 203

    Napisał own3dhacking
    czekamy na drugi sezon bo jest to fascynujace. Powodzenia, jeszcze ze cztery oczka z lancucha zdejmij.
    A Ty czemu wiecznie kpisz ???

    Masz jakiś problem ?.....to napisz...Tobie też postaramy się pomóc.

    Skomentuj

    • Outlaws13
      Perwers
      • Oct 2011
      • 1332

      mi nie potrzeba pomocy. Nie kpie tylko pewne zachowania mnie bawia, miedzy innymi ukladanie sobie zycia wedlug planu podanego na forum.
      Jest tu kilka postaci ktorzy nazywaja cos po imieniu a reszta to takie same ciapy jak utorzy nie ktorych tematow. Nie ma to jak podcierac komus lezki i utwierdzac go ze jest biedaczkiem i to wszystko w kolo to zlo i inni. Jak ktos sie ****a urodzil to zdechnie ****a jesli wszystko za niego robia inni. Ja wole popelnic sam blad i wyciagnac lekcje niz ktos ma za mnie cos robic, decydowac
      0statnio edytowany przez Outlaws13; 03-09-13, 15:48.
      "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

      sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

      Skomentuj

      • Consor
        Ocieracz
        • Dec 2011
        • 187

        Aj tam own pieprzysz głupoty. Akurat u nas pozycja faceta w sytuacji Andrzeja jest bardzo niekorzystna. Spróbuj zgłosić na policję, że żona Cię bije/ znęca się. Wyśmieją Cię, żeś piz*a nie facet. Ale niech to samo zrobi kobieta to zaraz masz przerąbane.
        Facet szuka porady i tyle, po co wyważać otwarte drzwi, może ktoś przechodził przez takie sytuacje i może coś podpowiedzieć.

        P.S. Też czekam na 2 sezon

        Skomentuj

        • Andrzej18
          Seksualnie Niewyżyty
          • Dec 2012
          • 291



          Przeczytałem artykuł i wydało mi sie to takie znajome, czasem dochodze do wniosku,ze kobiecie to potrzeba takiego niepracującego pijaka co ją czasem obije wtedy jest ok.

          Ale u mnie powoli widac poprawe ciekawe co dalej.

          Skomentuj

          • precious
            Świntuszek
            • Jul 2010
            • 52

            Przeczytałam cały temat i ciekawa jestem, co oznacza ta poprawa. Nie wyobrażam sobie takiego traktowania - bycie kobietą nie ma nic wspólnego z byciem tyranem, który o każdy drobiazg zaczyna III wojnę światową. To się nazywa po prostu zryta bania...

            Skomentuj

            Working...