W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Predyspozycje kobiety do zdrady

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ewelina26

    #16
    To zle wg ciebie? Ja stawiam na jakosc nie ilosc:p
    0statnio edytowany przez Gość; 28-08-12, 22:00.

    Skomentuj

    • upocone jajka
      Banned
      • May 2009
      • 5151

      #17
      nie no dobre ale z deka obciachowe

      Skomentuj

      • Ewelina26

        #18
        Najglupsza rzecz jaka w zyciu slyszalam, poza tym skad wiesz jak wyglada nasze zycie seksualne hm? Jakby bylo nieudane to nie bylibysmy tyle lat razem, bo oboje uwazamy, ze za******y sex to jedna z podstaw zwiazku. Moge byc obciachowa, najwazniejsze, ze jestem z nim szczesliwa.

        Skomentuj

        • Hurri
          Świntuszek
          • Apr 2012
          • 75

          #19
          Myślę że analizy kobiecej psychiki zrobić się nie da, a nawet jak da, to nikt się nie odważy. Na podstawie własnych obserwacj najbardziej przypomina mi to teorię chaosu. Wnioskując dalej można stwierdzić że powodów zdrady u kobiety może być tyle ile kobiet. Ładna bo ma powodzenie i może sobie wybrać atrakcyjnego partnera, brzydka bo ktoś na nią poleciał i miała okazję... Myślę że przy odrobinie czasu można by tak wymieniać i wymieniać. I nie sądzę żeby można było wskazać jakiekolwiek cechy które by jednoznacznie wskazywały że ta zdradzi a ta nie, zapewne dla tego że kobiety są z natury nieobliczalne. Z nami facetami jest dużo prościej, ładna kobieta plus neutralizacja hamulców moralnych i po sprawie.

          Skomentuj

          • Motywatore
            Erotoman
            • Jun 2006
            • 639

            #20
            Faceta kręci cuckold i wymyśla.

            Najlepiej od początku określić że związek jest dla realizacji czyiś pragnień i laska wie w co wchodzi.

            Szukać kobiet które lubią kluby dla swingersów itp.

            Najlepiej szukać dziewczyn/kobiet wydziaranych.
            Wyniki badań potwierdzają że takie łatwiej zaciągnąć do łóżka.
            Osobiście też się z tym zgadzam. Jak szukać na szybki sex to od razu doczepić się do wydziaranej.
            Tatuaż to zawsze pretekst do zagadania.



            Oczywiście wydziarane mogą mieć inne wyobrażenie związku.

            Skomentuj

            • MatadorPOL
              Świętoszek
              • Aug 2012
              • 8

              #21
              No dokładnie,wydaje mi się jednak że tutaj nie ma złotej zasady i wszystko zależy od charakteru danej osoby i jej wyobrażeniu na temat związku czy to jaki ma temperament seksualny. To bardzo ważne.

              Skomentuj

              Working...