W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pytanie raczej dla panów: ogolone czy nie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arbder
    Ocieracz
    • Aug 2006
    • 108

    Napisał imbroken
    Ja sam nie pamiętam genezy swoich preferencji, kiedyś nawet chciałem tego dociec, ale się nie udało. Najprawdopodobniej uwarunkowane to jest genetycznie. Owłosienie w pewnych miejscach to trzeciorzędowe cechy płciowe i popęd seksualny jest kierowany na takie bodźce. Kiedy to owłosienie jest pełne, wtedy wiadomo że kobieta jest dojrzała bo niedojrzałe wyglądają inaczej.

    Zastanawia mnie tylko, dlaczego jestem nazywany fetyszystą?
    A fotki z naturalnymi paniami są przeważnie w takich działach.
    (W klasyfikacji APA fetyszyzm należy do kategorii zaburzeń preferencji seksualnych)
    Świat staje na głowie, kiedy to upodobanie do zdrowej dojrzałej i naturalnej cipki, przez ogół podciągane jest pod zaburzenia preferencji seksualnych
    Coś w tym jest, mimo że sam lubię ogolone, przystrzyżone itd. Obecne tendencje są takie, że niedługo seks hetero będzie uznawany za dewiację.

    Skomentuj

    • bezetzny
      Świętoszek
      • May 2012
      • 43

      Jakos nie wyobrażam sobie minety, gdyby moja partnerka miała zupełnie zarosniętą cipkę. Chociaż nigdy nie próbowałem - zawsze były wygolone

      Skomentuj

      • Zawada
        Świętoszek
        • Jul 2009
        • 16

        Minetka przy włochatej cipce to tragedia, za to seks klasyczny bez większych różnic. Raz spróbowałem z panną, która okazało się nie goli cipki i stwierdzam, że cipka musi być gładka, ewentualnie paseczek!

        Skomentuj

        • bezetzny
          Świętoszek
          • May 2012
          • 43

          Napisał Zawada
          Minetka przy włochatej cipce to tragedia, za to seks klasyczny bez większych różnic. Raz spróbowałem z panną, która okazało się nie goli cipki i stwierdzam, że cipka musi być gładka, ewentualnie paseczek!
          Denerwujące też jest, jak się robi minetę, a cipka była golona kilka dni wczesniej - odrastające włoski kłują w język.

          Skomentuj

          • imbroken
            Świntuszek
            • Feb 2012
            • 72

            Napisał Zawada
            Minetka przy włochatej cipce to tragedia!
            Eee tam, ja mam bloka na cipki a'la przedszkolak. Cipka musi być naturalna i wtedy uruchamia niesamowite pożądanie. Nie wiem jak można w tych kwestiach mówić o jakichś tragediach. Rozumiem że bez kosmetyków, po pewnym czasie, kobiety stałyby się dla większości aseksualne i tragiczne.
            To przykre, bo to ciągle ta sama ukochana kobieta.

            Skomentuj

            • TenderSugar
              Ocieracz
              • Feb 2012
              • 147

              Ogolona bądź przystrzyżona, za dużo włosów jest po prostu dla mnie...niewygodne, a w lato i średnio higieniczne. Tym nie mniej nie jest to coś, co by dyskwalifikowało partnerkę, bez przesady

              Skomentuj

              • krys1918
                Świętoszek
                • May 2012
                • 29

                z przewaga na ogolone... ale w końcu cipka to cipka jak pani zadba zawsze będzie smakowita!!
                Kobieta nigdy nie widzi, co się dla niej robi. Zawsze dostrzeże, czego się nie robi!

                Skomentuj

                • imbroken
                  Świntuszek
                  • Feb 2012
                  • 72

                  Napisał TenderSugar
                  a w lato i średnio higieniczne.
                  Nie wiem, ja się w ogóle nie golę i nie uważam się za brudasa, czy śmierdziela.
                  Nie rozumiem skąd ta niby zależność braku golenia z brakiem higieny.

                  W sumie to raz miałem do czynienia z wygoloną cipką żony i nie zauważyłem różnicy w czystości, ale rozumiem, że wygoloną można myć dwa razy rzadziej, albo trzy, czy może pięć?

                  Uwzględniając powyższe stwierdzenia każdy nieogolony facet jest również niehigieniczny (czy tyczy się to tylko kobiet?). Ile z Was, drogie Panie obcuje seksualnie z niehigienicznymi partnerami?

                  Skomentuj

                  • striptiserka
                    Świętoszek
                    • Apr 2012
                    • 22

                    czyli najlepiej jak golimy

                    Skomentuj

                    • Greedo
                      Banned
                      • Dec 2006
                      • 1657

                      W niektórych przypadkach to wszystko jedno

                      Skomentuj

                      • Kolekcjoner

                        też nie zdawałem sobie sprawy, że to te cholerne włosy są odpowiedzialne za brud, szeroko pojęty. Ogolimy włosy- cipka czysta. Są włosy- cipka brudna. W takim razie co z włosami na głowie, też tak brudzą?

                        Skomentuj

                        • krys1918
                          Świętoszek
                          • May 2012
                          • 29

                          ważne żeby kusiła, podniecała i na jej widok ma ślinka lecieć:-))
                          Kobieta nigdy nie widzi, co się dla niej robi. Zawsze dostrzeże, czego się nie robi!

                          Skomentuj

                          • TenderSugar
                            Ocieracz
                            • Feb 2012
                            • 147

                            Napisał imbroken
                            Nie wiem, ja się w ogóle nie golę i nie uważam się za brudasa, czy śmierdziela.
                            Nie rozumiem skąd ta niby zależność braku golenia z brakiem higieny.

                            W sumie to raz miałem do czynienia z wygoloną cipką żony i nie zauważyłem różnicy w czystości, ale rozumiem, że wygoloną można myć dwa razy rzadziej, albo trzy, czy może pięć?

                            Uwzględniając powyższe stwierdzenia każdy nieogolony facet jest również niehigieniczny (czy tyczy się to tylko kobiet?). Ile z Was, drogie Panie obcuje seksualnie z niehigienicznymi partnerami?
                            Rozumiem, że ciężko jest pojąć niektóre rzeczy więc postaram się wytłumaczyć. W lato, uwaga, ludzie się pocą. Włosy u niektórych (o ile nie wszystkich) potęgują ten efekt. Pot tam nie jest dla mnie niczym przyjemnym. Proste? Proste. Więc o co ten bulwers? Przecież do niczego nikogo nie zmuszam.
                            Wygoloną należy myć codziennie, tak jak i owłosioną, lekcja skończona.

                            Skomentuj

                            • toomeek24
                              Świętoszek
                              • Apr 2012
                              • 2

                              Ja lubie paseczek, delikatny, przystrzyzony. Sam sie tam gole, dlugie wlosy mnie raczej obrzydzaja.

                              Skomentuj

                              • Kolekcjoner

                                Napisał TenderSugar
                                Wygoloną należy myć codziennie, tak jak i owłosioną, lekcja skończona.
                                W takim razie nadal nie widzę sensu. Nie wmówisz mi, że przez włosy łono kobiety ocieka potem.... Poza tym nie spotakłem się nigdzie z wyznaczninkiem "brak włosów -większa higena", więc po co szerzyć ten mit. Owszem, możemy wypowiadać się pod względem estetycznym ale nie próbujmy wciskać ludziom bajek.

                                Skomentuj

                                Working...