W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Po kim odziedziczyliście tę "beztabowość"

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • 495f50
    Perwers
    • May 2011
    • 1118

    #91
    Po nikim. Tak jak u Astrai, u mnie w domu się o takich tematach nie rozmawiało.

    Skomentuj

    • MsMisska
      Perwers
      • Jan 2012
      • 1409

      #92
      Napisał Invisible_Penguin
      Po nikim. Tak jak u Astrai, u mnie w domu się o takich tematach nie rozmawiało.
      Jak wyżej.

      Skomentuj

      • Maryja_dziewica
        Perwers
        • Nov 2011
        • 902

        #93
        Po listonoszu.

        Ten puknął tylko raz. Farciarz.
        0statnio edytowany przez sister_lu; 25-10-16, 16:03.
        "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

        Skomentuj

        • cosmic_girl
          Świętoszek
          • Jan 2011
          • 34

          #94
          oboje są zboczeni. ale akurat ta cecha to chyba bardziej wpływ środowiska

          Skomentuj

          • camma2
            Seksualnie Niewyżyty
            • Dec 2012
            • 231

            #95
            mi się wydaje że takich cech się nie dziedziczy, a nabywa z wiekiem doświadczeń.
            Kobieta nie goni za mężczyzną, bo kto widział,żeby pułapka goniła mysz

            Skomentuj

            • .brunetka..
              Świętoszek
              • Mar 2013
              • 30

              #96
              Mama jest zdecydowanie otwarta na ten i inne tematy. Nigdy tego nie ukrywała. Swoją drogą, ojciec wygląda na niewiniątko, a czasem mu się wymsknie i pokazuje swoje prawdziwe oblicze
              Chociaż dużo i tak nauczyłam się sama
              -Cześć, jestem Ewelina i lubię seks..


              Każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką.

              Skomentuj

              • Sollat
                Erotoman
                • Feb 2010
                • 629

                #97
                Beztabowości w zachowaniach seksualnych wiadomo nie mam. Ale w rozmawianiu o tym i kojarzeniu chyba mam po ojcu, bo on to żarty z podteskstem wiecznie rzuca. Paradoksalnie, brak doświadczeńseksualnych też mi w rozmowach pomaga, bo powoduje "problem" z ustaleniem granic.
                https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

                Skomentuj

                • Raija
                  Erotoman
                  • Jan 2013
                  • 416

                  #98
                  Po nikim. Moja matka jest osoba skrajnie pruderyjną. Ojca prawie nie znam, wiec nie wiem jakie mial podejscie do seksu. Brat uwaza, ze go seks w ogole nie interesuje, ostatnio stwierdzil ze jest chyba aseksualny.
                  Ale wbrew pozorm zawdzieczam to wlasnie mamie. Przez to, ze caly czas robila z seksu wielka tajemnice i wielki temat tabu to tym bardziej ja na przekor jej sie tym interesowanym i złapałam bakcyla.
                  A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję.

                  Skomentuj

                  • stvari
                    Ocieracz
                    • Feb 2013
                    • 187

                    #99
                    Zdecydowanie po ojcu.

                    Skomentuj

                    • Innka
                      Ocieracz
                      • Mar 2013
                      • 141

                      No właśnie nie wiem. Rodzice to gorliwi katolicy i tematu seksu się u mnie w domu nie poruszało. Możliwe, że właśnie to mnie tak nakręciło, zakazany owoc
                      Dobre jest to, do czego dąży pragnienie.

                      Skomentuj

                      • zyzia
                        Świętoszek
                        • May 2013
                        • 14

                        zdecydowanie po ojcu
                        Zapomnij o popełnionych błędach, teraz czas na nowe.

                        Skomentuj

                        • olunia27
                          Ocieracz
                          • Jun 2010
                          • 109

                          Ja też po tatusiu
                          It's strange what desire will make foolish people do.

                          Skomentuj

                          • silencefarm.gs
                            Świętoszek
                            • May 2013
                            • 6

                            Jej się nie dziedziczy, tak przynajmniej ja uważam. Otoczenie w którym dorastalismy kształtuje nasze zainteresowania, życie w czasach dostępu do "wszystkiego" rozbudza nasza ciekawość, ta natomiast działa zgodnie z zasadą apetytu, który rośnie w miarę jedzenia.

                            Skomentuj

                            • przyjaciel40
                              Perwers
                              • Jul 2010
                              • 1116

                              a ja odziedziczyłem po sobie kocham perwersję i podejście do tematu beztabu
                              Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

                              Skomentuj

                              • alice25
                                Świntuszek
                                • Jul 2013
                                • 94

                                Wystarczy że aktorzy zaczęli się niewinnie całować, a moi rodzice przełączali na inny kanał, mówiąc przy tym "świństwa", albo do mnie, czy do brata "co to za zboczone filmy oglądacie?", przy równie niewinnym pocałunku aktorów, co nie przeszkadzało im uprawiać seksu na jednym wielkim łożu np. ze mną gdy miałam już 8 lat (myśleli że śpię) . Oczywiście było ciemno, nie widziałam, ale za to słyszałam wieele razy . Słyszałam też rozmowy między nimi (mysleli że nie rozumiemy z bratem) podczas których ojciec denerwował się że mama mu odmawia, widziałam też jak ją zaczepiał, a raz mając z 7 lat wprost ojciec do mamy: " jak ja mam bez seksu tyle wytrzymać".
                                Co do reszty rodziny, to dziadek lubiał rzucać żartami na temat seksu, a starszy brat sam próbował mnie zachęcić żebym "spróbowala już z jakimś kolesiem"

                                Skomentuj

                                Working...