W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Odczucia porównywalne do/lepsze niż seks ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • imbroken
    Świntuszek
    • Feb 2012
    • 72

    Napisał lucas21
    jazda motorem z prędkością 260kmh... bądź stunt, minimalnie lepsze uczucie niż orgazm, adrenalina maksymalna.

    Ze stuntem to się zgodzę, ale nie wiem co może być z adrenaliny przy jeździe z takimi prędkościami (chyba że na kole, albo po torze), na pewno jak diabli urywa łeb a hałas powoduje mdłości. Jedziesz silnik wyje i oprócz wiru w baku nic się nie dzieje nuuudaaa bleee.

    Skomentuj

    • Hurri
      Świntuszek
      • Apr 2012
      • 75

      Dogfight tak zacięty że pot leci po oczach, serce wali jak oszalałe a joy staje się częścią Ciebie. Ale trzeba Kochać Ił2 Sturmovik a nade wszystko latanie :-).

      Skomentuj

      • Junona
        Erotoman
        • Aug 2007
        • 468

        Goracy prysznic, pyszne zarcie i papierosek tuz potem, znalezienie fajnego ciucha na miescie a nie kolejnego kompromisu pomiedzy tym, o czym marzylam a brutalna rzeczywistoscia z cekinami i innymi duperelami..Ale seks to oddzielna kategoria. Jesli udany to nic go nie przebije, jesli mniej udany to lepszy jest goracy prysznic, pyszne zarcie i papierosek tuz potem...
        Pain is an unavoidable side-effect of life.

        Skomentuj

        • Robinson
          Erotoman
          • Sep 2011
          • 515

          Jazda na rowerze... samotna, dluga trasa... ze srednia predkoscia i ogromna iloscia wylanego potu... W pelnym sloncu latem

          Skomentuj

          • basior

            Chłodna kąpiel nago w jeziorze podczas gorącego lata, ewentualnie śmiganie po torze motocyklem (szczególnie w Brnie).

            Skomentuj

            • Lex31
              Seksualnie Niewyżyty
              • Nov 2009
              • 395

              Lepsze nie, ale może porównywalne - faktycznie "motoryzacyjne zabawy" takie być potrafią. W moim przypadku nie dwuślad, ale fajne auto ze sportowym zacięciem i okazja żeby pojeździć trochę szybciej. A żeby zaleciało seksem, wybieram Alfę - ta marka ma coś w sobie. Ciasno, niewygodnie, dużo pali - ale who cares...?
              friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

              Skomentuj

              • Burbon2009
                Erotoman
                • Jun 2009
                • 571

                zwiedzanie jakiegoś grobowca w Egipcie i ten moment wejścia po zwiedzaniu do autokaru i pierwszy łyk wody

                Skomentuj

                • Robinson
                  Erotoman
                  • Sep 2011
                  • 515

                  lot nad skrzyżowaniem... Szkoda ze nic nie pamiętam...

                  Skomentuj

                  • imbroken
                    Świntuszek
                    • Feb 2012
                    • 72

                    nie dwuślad?? to ile śladów zostawia ta Twoja alfa

                    Skomentuj

                    • Bóg Zegarów
                      Świętoszek
                      • Dec 2010
                      • 15

                      Coś porównywalnego do seksu, hmm... Trudno to porównywać ale dał mnie zrobienie sobie tatuażu było super i bardzo uzależniając (chce więcej8-)). No i szybka jazda autem daje mocnego kopa.

                      Skomentuj

                      • Annuszka901
                        Świętoszek
                        • Aug 2011
                        • 9

                        Moj Chlopak mowi,i tu cytuje"to co jest lepsze od seksu....to jeszcze wiecej seksu"
                        Moim skromnym zdaniem lepsze sa zakupy!
                        "Mądra dziewczyna całuje, ale się nie zakoc***e, słucha, ale nie wierzy, odchodzi, zanim zostanie porzucona."

                        Skomentuj

                        • veritas
                          Świętoszek
                          • Sep 2009
                          • 21

                          Pamiętam jak kiedyś jechałem autobusem i zachciało mi się... srać...
                          Do mojego przystanku 40 km, a wcześniej ani jednego... przeżyłem horror, a gdy dojechaliśmy na dworzec i wpadłem do kibla to wtedy poczułem wieeelką ulgę, która była przyjemniejsza niż seks ;D

                          Skomentuj

                          • Lilith.
                            Erotoman
                            • Feb 2010
                            • 439

                            Mizianko po pleckach gdy jest się wygodnie wyciągniętym na czystej pościeli i zmęczonym po całym aktywnie spędzonym dniu
                            Nie jest to porównywalne uczucie, ale czasem gdy jestem zmęczona to chwilowo lepsze od seksu pełen relaks.
                            Zauważyłaś, że książka po kilkakrotnym przeczytaniu staje się o wiele grubsza, niż była? Jakby za każdym razem coś zostawało między kartkami: uczucia, myśli, odgłosy, zapachy... A gdy po latach zaczynamy ją kartkować, odnajdujemy w niej nas samych, młodszych, innych...

                            Skomentuj

                            • TenderSugar
                              Ocieracz
                              • Feb 2012
                              • 147

                              Szczere i niesmaczne ale faktycznie, miałem kiedyś podobnie i ta ulga, ten pełen relaks

                              Skomentuj

                              • marzenka5
                                Banned
                                • Jan 2011
                                • 239

                                Chyba jednak nie ma...

                                Skomentuj

                                Working...