W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Mogłybyście zrobić loda swojemu partnerowi wspólnie z przyjaciółką?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bachanatka
    Ocieracz
    • Sep 2012
    • 130

    Ogólnie to nie miałabym z tym aż tak wielkiego problemu, pod warunkiem ze dostałabym stosowny rewanż .
    A co do partnerki - najlepiej gdybym mogla wybrać ja sama - jeśli miałabym zapraszać laskę do mojego łózka to musi mnie pociągać i muszę ja lubić. W końcu to nie ludzka seks-zabawka .

    Skomentuj

    • unthinkable
      Świętoszek
      • Aug 2011
      • 27

      jeżeli moja dziewczyna zaproponowałaby taką zabawę to byłbym w 7. niebie

      ale niestety realia mam takie, że mogę o tym póki co zapomnieć

      Skomentuj

      • mrroczna
        Świętoszek
        • Oct 2012
        • 9

        Jestem za bardzo zazdrosna i zaborcza mogę się starać za 2 ale się nie podzielę mój facet zresztą też powiedział mi że nie chce się nigdy bawić w żadnego typu trójkąty.

        Skomentuj

        • zielanna
          Świntuszek
          • Aug 2012
          • 60

          Nigdy w życiu. Na co dzień nie jestem typem zazdrośnicy, ale w łóżku nie akceptuję nikogo poza partnerem. Nie interesują mnie żadne wielokąty, ani z kobietą, ani z mężczyzną.

          Skomentuj

          • custodian
            Ocieracz
            • Jun 2012
            • 183

            Powtórzę mojego posta, którego już kiedyś tam pisałem, tak wiec: kiedyś moja pani podczas bzykania powiedziała ze chciała by zobaczyć inną panią, która robi mi loda. Ciekawe stwierdzenie, pytanie tylko czy dopuściła by do tego i czy by się przyłączyła. Niechce naciskać na nią dlaczego tak powiedziała by nie wzbudzać w niej podejrzeń. Po prostu poczekam niż będę miał ładną niespodziankę kiedyś tam w przyszłości. Dla ciekawskich podam ze gdy moja pan to mi wyszeptala moja wyobraźnia zadziałała i po kolejnych dwóch pchnieciach skończyłem.
            Kobieta jest jak gorączka - trzeba iść z nią do łóżka.

            Skomentuj

            • Malibu_Lady.25

              Ja taką sytuację miałam, była naprawde spontaniczna.Bardzo mi sie podobało i mysle ze mojemu facetowi też Nie powiem byłam trochę zazdrosna ale sprawialo mi przyjemnosc

              Skomentuj

              • VonKitty
                Banned
                • Oct 2012
                • 7

                A ja chętnie, tylko z odpowiednią osobą. Nie mówiąc już o tym, że na pewno! mojemu facetowi to by się spodobało!
                Oczywiście wszystko w zaufaniu i do faceta i do laski, bo inna sytuacja, gdybym laski nie znała, wtedy na pewno nie.
                Ale w innej sytuacji... czemu nie

                Skomentuj

                • EmilyWeed
                  Świętoszek
                  • Oct 2012
                  • 23

                  Hmm jakby to powiedzieć... Może z przyjaciółką czy znajomą to nie (jakoś nie zauważyłam, aby ludzie w moim otoczeniu mieli takie potrzeby). Ale z narzeczonym coraz częściej myślimy o wizycie w swingers club może wtedy z jakąś nieznajomą.

                  Skomentuj

                  • Malibu_Lady.25

                    z jednej strony lepiej ze znajomą bo się zna ale z drugiej strony lepiej z nieznajomą z która nie ma się kontaktu bo przyznam że po takiej zabawie miałam straszna myślówkę czy przypadkiem jemu za bardzo się nie spodobało jak ONA jemu robiła a to dlatego że znaliśmy sie dobrze i widziałam ze często sie widzimy razem i to sprawiało że byłam trochę zazdrosna bo inaczej by było jak bym wiedziała że jej już nigdy nie zobaczy

                    Skomentuj

                    • Monula
                      Ocieracz
                      • Dec 2005
                      • 154

                      W temacie jest napisane pytanie:czy mogłybyście zrobić loda z przyjaciółką/koleżanką ,ale w domyśle chodzi też o to,czy obciągnęłybyście z inną kobietą,nawet nieznajomą ?
                      Widzę,że spora grupa dziewczyn jest na TAK ,a kilka już stawiało laskę z drugą dziewczyną Gratulacje!

                      Skomentuj

                      • Szarotka
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Feb 2009
                        • 236

                        Ja bym się na coś takiego nie zgodziła, ale chętnie bym popatrzyła jak inna kobieta (najlepiej obca mi) robi mu loda.

                        Skomentuj

                        • Knchocolate
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • May 2012
                          • 210

                          Jeśli miałabym przyjaciółkę, to jasne. Nie chciałabym tego robić z obcą osobą.
                          "I'm short, fat & proud of that!"
                          Winnie the Pooh

                          Skomentuj

                          • Morticia
                            Świętoszek
                            • Aug 2012
                            • 5

                            nigdy w życiu zabiłabym gdyby jakaś kobieta dostawiałaby się do mojego faceta przy mnie a co dopiero coś więcej

                            Skomentuj

                            • dj-mac
                              Świętoszek
                              • Jun 2012
                              • 46

                              Moja nie miała przeciwwskazań

                              Skomentuj

                              • jaska81
                                Świętoszek
                                • Oct 2012
                                • 13

                                nie nie nie! dla mnie to nie do przyjecia, a panowie tacy mądrzy a jakby zastali wlasna kobiete z 3 meżczyznami to by sie za głowy chwycili
                                cukierena

                                Skomentuj

                                Working...