W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Które miejsca na ciele partnerki/partnera Was fascynują?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Edi&
    Świętoszek
    • Aug 2009
    • 29

    #61
    Kobiece ciało jest piękne, uwielbiam każdą część ciałka mojej kobiety, ale ostatnio dostałem kręćka na punkcie jej tyłeczeka, te jędrne pośladki, uch...

    Skomentuj

    • uther
      Świętoszek
      • Sep 2005
      • 4

      #62
      A czy to musi byc miejsce na ciele?

      Mnie fascynuja oczy... Najpierw takie lekko niesmiale. Uwielbiam patrzec w nie. Widziec jak rodzi sie w nich pozadanie. Jak z czasem wspolnych zabaw zmieniaja sie.

      Usta... lekko rozchylone, po ktorych, od czasu do czasu, bladzi niesmialo jezyczek. Ich miekkosc, delikatnosc. Zlaczenie dwojga ust jest czyms wspanialym. Jednak malo kto zwraca na to uwage. Pocalunki moga dac tyle radosci i przyjemnosci, zwlaszcza jesli prowadza do czegos wiecej. Kiedy z kazda chwila staja sie coraz bardziej swobodne, a moze nawet wyuzdane...

      Skora, jej cieplo, aksamit... Uczucie, ktore towarzyszy muskaniu opuszkami palcow skory rozgrzanej namietnoscia.

      Piersi, ktore faluja podczas oddechu, zdradzajac wewnetrzne kaskady emocji...

      Koncze, bo musialbym opisac cale piekno kobiecego ciala, a i tak malo kto to przeczyta

      Pozdrawiam
      Życie nie składa się z oddechów, ale z chwil, kiedy zapiera nam dech...

      Skomentuj

      • luker704
        Świętoszek
        • Apr 2009
        • 3

        #63
        mnie zawsze fascynowały i facynują dupki kobiet zawsze tam wciskam albo palce albo penisa

        Skomentuj

        • dooley
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 35

          #64
          dłonie, szyja i brzuch
          ______________________________
          Свобода - это то, что у меня внутри

          Skomentuj

          • mysiaa
            Świętoszek
            • Feb 2009
            • 22

            #65
            uwielbiam jego oczka <3
            uszka, dlonie, brzuszek i plecki

            Skomentuj

            • Stela7
              Tygryska
              • Aug 2009
              • 985

              #66
              Klatka piersiowa,koniecznie z wlosami...nie jakos mocno zarosnieta ale wlosy musza byc,kreci mnie to cholernie...uwielbiam dotykac i ocierac sie cycuszkami
              "Miłość mierzy się potrzebą obecności"

              Skomentuj

              • jakubbb
                Świętoszek
                • Jul 2007
                • 3

                #67
                małe piersi z dużymi rózowymi sutkami, małe stópki(35), niegolona przez pare dni myszka, pupa-->atrybuty mojej byłej która nadal mnie cholernie pociąga.

                Skomentuj

                • Kochana
                  Banned
                  • Jul 2005
                  • 249

                  #68
                  uwielbiam u mężczyzny wystające kości biodrowe czy tez lędźwie sama nie wiem jak się zwie to miejsce :/ piękna rzecz.. i jeszcze umięśnione ramiona, no i penis oczywiście fascynujący najmocniej!

                  Skomentuj

                  • anduk
                    Koci administrator
                    • Jan 2007
                    • 3902

                    #69
                    Fascynuje mnie jej twarz, mimika, uśmiech, oczy, tembr głosu.

                    Do tego fascynuje mnie jej świetny tyłek i piersi - obie rzeczy mógłbym miziać godzinami.

                    Boje się, że kiedyś pikawa mi wysiądzie z podniecenia
                    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                    Skomentuj

                    • abbie
                      Świętoszek
                      • Aug 2009
                      • 14

                      #70
                      U mojej byłej najbardziej podniecające były piersi (nieduże, ale też nie malutkie, dla mnie w sam raz, były bardzo krągłe i 'przyjemne w dotyku'), brzuszek (opalony, nie taki całkiem płaski, z kolczykiem w pępku) no i cipeczka (bardzo piękna, słodka, same plusy).
                      ...

                      Skomentuj

                      • Edi&
                        Świętoszek
                        • Aug 2009
                        • 29

                        #71
                        Abbie zgadzam się z tobą. Moja dziewczyna również ma nieduże piersi i muszę przyznać, że uwielbiam je dotykać, a oprócz tego jak już wcześniej pisałem ta słodka jędrna pupcia

                        Skomentuj

                        • drevni_kocur
                          Ocieracz
                          • Aug 2009
                          • 124

                          #72
                          usta - wykrój, barwa,miękkość - uwielbiam dotykać ich koniuszkiem palca, wodzić po nich językiem. a mój choleryk chyba też to bardzo lubi
                          pupa, kark, plecy - uwielbiam go masować, a on uwielbia być masowany. po takim masażu od razu skacze nam ciśnienie i właściwie prowadzi on tylko do jednego
                          "Serce niewiasty to labirynt subtelności stanowiący wyzwanie dla szulerskiego umysłu prostackiego samca."

                          Skomentuj

                          • panm

                            #73
                            Ja również uwielbiam koniec pleców/początek pośladków... Bardzo lubię plecy mojej żony - ma bardzo delikatną skórę. A poza tym, to piersi i pośladki.

                            Skomentuj

                            • upocone jajka
                              Banned
                              • May 2009
                              • 5151

                              #74
                              jej wąsy

                              Skomentuj

                              • xpreznyx

                                #75
                                jesli chodzi o mnie, to dla mnie najbardziej fascynujacym miejscem na ciele kobiety jest skora pomiedzy piersiami...skora w tym miejscu jest za******a no i jeszcze uda kobiety

                                Skomentuj

                                Working...