W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Które miejsca na ciele partnerki/partnera Was fascynują?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sexy_man
    Perwers
    • Feb 2007
    • 1163

    Napisał hibiku
    A u kobiet - czysto pod względem estetycznym - kolce miedniczne ;]

    Przepraszam, a co to takiego? (google nic nie znajduje)
    Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

    Skomentuj

    • nuova
      Perwers
      • Aug 2009
      • 823

      Długo by wymieniać Najbardziej chyba tyłek, plecy, ramiona, dłonie, oczy, brzuch...Jak tak się zastanowić, to wszystko jest fajne u niego
      Ty kiedy ją mijasz w alejach Starówki
      Myślisz o jej czterech literach jakbyś pisał krzyżówki

      Skomentuj

      • hibiku
        Świntuszek
        • May 2010
        • 95

        dołeczki powyżej pośladków w sumie pełna nazwa to kolce biodrowe tylne górne, ale (przynajmniej w kręgach malarsko-rysowniczym) częściej używa się nazwy "kolce medniczne" i jakoś do tej nazwy przywykłam. przepraszam za zamieszanie

        Skomentuj

        • kornNelka
          Banned
          • Feb 2010
          • 43

          Dołeczki nad pupą to żadne kolce, kolce biodrowe znajdują się po stronie brzusznej (czyli "z przodu"), u szczupłych, czy wręcz chudych ludzi dosyć mocno odznaczają się pod skórą, trochę poniżej pasa (taka kanciasta miednica ). I przede wszystkim są wypukłe.

          Dołeczki po stronie grzbietowej, powstają za sprawą wyrostków poprzecznych chyba najbardziej masywnego kręgu w odcinku lędźwiowym, czyli w skrócie - to nie kości miednicy, ale kręgosłupa się do nich przyczyniają.

          Co to tematu: też je uwielbiam!! A poza nimi fascynuje mnie cała reszta, właściwie bez wyjątku.

          Skomentuj

          • chili...
            Świntuszek
            • Aug 2010
            • 58

            każdy centymetr jego ciała mnie fascynuje - wszystko jest suuuper...
            Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice, optymista nie jest tego zdania, ale ma nadzieję.
            Julian Tuwim

            Skomentuj

            • Woodland
              Banned
              • Jun 2010
              • 176

              Tyłeczek - No po prostu cudo. Kształtny, seksowny i niesamowicie uwydatniony(nie mylić z szeroką lub odstającą dupą ).

              Piersi - Najcudowniejsze, jakie widziałem. Odpowiedni rozmiar, odpowiednia jędrność zapewnia mi niepohamowaną żądzę tarmoszenia ich

              Talia - Świetnie uwydatniona. Uwielbiam to uczucie kiedy gładzę ją dłońmi wzdłuż talii i zagłębiam się w to wspaniałe wcięcie... Grrrah!

              Skomentuj

              • walid68
                Świętoszek
                • Jul 2010
                • 43

                cudowne jej ciało

                Hmmm.
                więc ciało kobiety jest cudowne. wszystkie szczegóły jej ciała.
                uwielbiam jej usta są cudowne, jej nos, szyja, piersi uwielbiam na nie patrzeć i je pieścić. brzuch i okolice pachwin i to połączenie z okolicą łonową i zaraz piękno pochwy i ud.
                plecy i ich kształty, oraz cudowne kształtem pośladki i szparka między nimi.mogę nimi długo cieszyć swój wzrok.
                stopy jej są przecudowne mogę je całować długo ( moja ukochana to uwielbia). długo by pisać

                Skomentuj

                • Epinephrine
                  Świntuszek
                  • Jul 2010
                  • 56

                  męskie szczupłe biodra i brzuszek zwłaszcza z tzw 'ścieżka/ dróżką miłości ' ;D
                  i 'wystające' obojczyki xD

                  Skomentuj

                  • Lilith.
                    Erotoman
                    • Feb 2010
                    • 439

                    Plecy, uda, szyja, brzuszek, dłonie, pupa, te części ciała chyba najbardziej i w tej kolejności Ogólnie wszystkie miejsca gdzie wyraźnie zarysowane są mięśnie (brzuszek) i te które najmocniej pachną (szyja).
                    No i każda zmarszczka na twarzy, usta, kurze łapki ze śmiechu przy kącikach oczu i oczy oczywiście
                    Zauważyłaś, że książka po kilkakrotnym przeczytaniu staje się o wiele grubsza, niż była? Jakby za każdym razem coś zostawało między kartkami: uczucia, myśli, odgłosy, zapachy... A gdy po latach zaczynamy ją kartkować, odnajdujemy w niej nas samych, młodszych, innych...

                    Skomentuj

                    • Piter L
                      Banned
                      • May 2009
                      • 124

                      Uwielbiam wędrówki językiem po brzuszkuAaa i zlizywanie słonego smaku potu z dłoni i stóp partnerki....

                      Skomentuj

                      • carmick
                        Świętoszek
                        • Jun 2011
                        • 4

                        rano, wieczorem, w nocy, w dni deszczowe czy słoneczne zawsze mnie fascynowały, fascynują i będą fascynować CYCUSZKI !!!

                        Skomentuj

                        • upocone jajka
                          Banned
                          • May 2009
                          • 5151

                          ja kocham jak kobieta ma fajny łeb

                          Skomentuj

                          • lessie
                            Świętoszek
                            • Jun 2011
                            • 17

                            rowek między sporymi piersiami. krągłość piersi. ich ciężar - baaardzo. nagie pośladki mojej śpiącej na brzuchu dziewczyny.

                            Skomentuj

                            • bad_romance.
                              Świętoszek
                              • Jun 2011
                              • 2

                              ramiona, pośladki i jądra

                              Skomentuj

                              • georginio
                                Świntuszek
                                • Apr 2011
                                • 77

                                dłonie, pośladki, płatki jej cipki, szyja, piersi.

                                Skomentuj

                                Working...