W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Anal (wasz stosunek do niego)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Badangel

    Napisał Prawiczątko
    Jestem prawiczkiem i nie próbowałem, ale mam sceptycznie nastawienie do kobiet, które mają anal za sobą. Takie kobiety wydają mi się wulgarne, frywolne, wyuzdane, wyniosłe. Kojarzą mi się z takimi ostrymi suczkami
    A To źle? Pożyjemy zobaczymy, jeszcze będziesz chciał mieć taką suczkę

    Skomentuj

    • Prawiczątko
      Banned
      • Aug 2010
      • 10

      Kobiety, które jadły chleb z niejednego pieca nie są mi do niczego potrzebne. Niech się takie wiążą z leśnymi ****kami, a nie prawiczkami

      Skomentuj

      • gakusei
        Świętoszek
        • Jun 2010
        • 6

        Ja jeszcze nie robiłem tego ze swoją partnerką, ale chciałbym kiedyś spróbować seksu analnego, ale tylko wtedy kiedy oboje będziemy naprawdę na to gotowi. Nie uważam natomiast, żeby takie dziewczyny były wyuzdane lub "suczkami". Tutaj chodzi o doznania i obopólną przyjemność z seksu dwojga ludzi, spełnienia jakiś fantazji. Dlaczego kobieta lub mężczyzna ma odmawiać sobie przyjemności z drugą osobą jeżeli obie wyrażają na to zgodę ? Jeżeli kiedyś robiła to z kimś i miała ochotę na seks analny to co w tym złego ?

        Skomentuj

        • Badangel

          ?Swiństwa lol .Powiem tak "Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce" hahaha niewinne nastolatki w dzisiejszych czasach Marzyciel

          Skomentuj

          • Prawiczątko
            Banned
            • Aug 2010
            • 10

            Ja bym nie mógł być z dziewczyną, która ma anal za sobą. Nie dla mnie takie. To okropne, że młode dziewczyny dają sobie grzebać również paluchami w tyłku

            Skomentuj

            • gakusei
              Świętoszek
              • Jun 2010
              • 6

              Powinny być niewinne i słodkie i czekać tylko na Ciebie żebyś Ty mógł pogrzebać ?

              Skomentuj

              • Prawiczątko
                Banned
                • Aug 2010
                • 10

                Nie zamierzałbym żadnej kobiecie grzebać w tyłku, a słodkie i niewinne kobiety są najlepsze. Nie jestem babiarzem by wiązać się z jakąś kobietą, która jadła chleb z niejednego pieca

                Skomentuj

                • Qusso
                  Świętoszek
                  • Jul 2010
                  • 23

                  Chwilowo czuje się czytając powyższy post jak zbereźnik. Uważam, że to fajna strona sexu móc poeksperymentować. Jeśli partnerka jest dobrze przygotowana do sexu analnego, mam tu na myśli podniecona, nawilżona czy po wcześniejszej zabawie palcami, ustami i nie sprawia jest to bólu i dla obojga jest to duże przeżycie i dobrze się z tym czuja to jest to zdecydowanie na tak

                  Skomentuj

                  • Badangel

                    Prawiczątko ile Ty masz lat? Bo z tego co mówisz to mogę uznać że 16., jeśli tak to nie mam więcej pytań

                    Skomentuj

                    • Prawiczątko
                      Banned
                      • Aug 2010
                      • 10

                      Mam ponad 20 lat

                      Skomentuj

                      • cocalover
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jul 2010
                        • 207

                        Napisał Prawiczątko
                        Ja bym nie mógł być z dziewczyną, która ma anal za sobą. Nie dla mnie takie. To okropne, że młode dziewczyny dają sobie grzebać również paluchami w tyłku
                        Seks analny nie polega na grzebaniu paluchami. Lol! To jest rimming i też jest zaj<cenzura>sty
                        A tak swoją drogą to poczytam Ci bajkę o "słoneczku", w gimnazjach. Za moich czasów nie było takich gierek... zresztą nie było też gimnazjów

                        Skomentuj

                        • gakusei
                          Świętoszek
                          • Jun 2010
                          • 6

                          Od kiedy różne potrzeby seksualne to wyuzdanie ? A co jeżeli poznasz kiedyś słodką niewinną dziewicę i ona pewnego dnia po tradycyjnych stosunkach powie Ci, że dzisiaj chce spróbować seksu analnego ? Co będzie w tym złego ? Po to jest seks, związek dwojga ludzi, żeby eksperymentować i doznawać różnych przyjemności .

                          Skomentuj

                          • Xenon
                            Perwers
                            • Feb 2009
                            • 1112

                            Nie traćcie sił i nerwów. Nie karmcie trolla.
                            A może po prostu będę... lamusę!

                            Skomentuj

                            • Badangel

                              Aha, to myślę że po pierwszym razie szybko zaczniesz zmieniać zdanie i podejście do seksu. Bo seks to nie tylko mechaniczne wpychanie penisa do dziurki, a pasja, eksperymetowanie, poznawanie siebie i partnera, odkrywanie nowych doznań i reakcji na bodźce to czerpanie przyjemności z bliskości I uwierz mi, że jeśli będziesz uprawiał anala z ukochana dziewczyną to zmienisz zdanie już nie będzie ona dla Ciebie laską która daje sobie grzebać w dupie

                              Skomentuj

                              • Prawiczątko
                                Banned
                                • Aug 2010
                                • 10

                                Nie zamierzam się wiązać z dziewczyną, której ktoś wkładał już do tyłka. Jestem prawiczkiem i nie chcę takiej, co już robiła wszystko co się da

                                Skomentuj

                                Working...