W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Anal (wasz stosunek do niego)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Misiunia3
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 462

    Ostre słówka bardzo mnie nakrecają podczas anala, lubie słyszec, ze bede zaraz zerznieta w tylke, ze jego suczka zaraz poczuje jego kutasa w sobie.
    Grzesznica...

    Skomentuj

    • SexTruskawka
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 19

      Anal jest ok, ale nie za często Bo się nudzi
      Ale tak na prawdę to bardzo lubię zaciskać fiuteczka tą dziurką

      Skomentuj

      • ktos69
        Erotoman
        • May 2007
        • 757

        jeszcze nie próbowałem, ale chętnie spróbuje chociaż nie sądze, aby przebił on pod jakimkolwiek względem tradycyjny seks

        Skomentuj

        • bi.girl
          Seksualnie Niewyżyty
          • Feb 2009
          • 380

          nie próbowałam i jakoś mnie nie ciągnie
          but if you gimme your love, you won't regret it.
          now gimme your touch, you won't forget it.

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            Napisał lukaszwpr
            Ja póki co jestem na etapie lekkiego nagabywania partnerki w kwestii takiego seksu. Nie pytam jej bezpośrednio o to czy chciałaby poczuć mnie w swojej pupie, bo wiem, że odparłaby mi czy przypadkiem nie mam ogórka w lodówce i może spróbowałbym to samo na swoim tyłku w wersji warzywnej Póki co czasami wędruję tam podczas seksu paluszkiem, lekko go wsuwam co potęguje jej orgazm, ale na dalsze kroki czekam...jak na razie utknąłem na linii frontu
            To może rozbudz jej fantazje czy nie chciała by doświadczyc tego uczucia pełnego wypełnienia jak jednoczesnie ty ja pieprzysz i dodatkowo mały wibratorek w tyłeczku.
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • lukaszwpr
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 27

              Wiesz wydaje mi się, że w tej kwestii będzie raczej ciężko, to nie przejdzie. Musiałbym raczej wyczekać wieczoru kiedy obydwoje będziemy lekko nabuzowani alkoholem, wtedy jakoś opory maleją

              Skomentuj

              • oobb
                Świntuszek
                • Apr 2007
                • 61

                Alkoholem jak alkoholem, kluczem tutaj jest maxymale podkręcenie podniecenia przy bardzo bardzo dużym można nawet obejść się bez nawilżaczy ( tj. wystarczy delikatne zwilżenie soczkami

                Skomentuj

                • mayka26
                  Świętoszek
                  • Feb 2009
                  • 10

                  Ja akurat bardzo to lubie, chociaż nei ukrywam że początki były ciężkie. Pierwszy raz mi się w ogóle nie podobał. Bolało mnie i nie było to przyjemne. Ale moje koleżanki mówiły mi że cos nie tak musiałam robić więc wzięłam się za ćwiczenie. I po kilku tygodniach ponownie sprobowalam z facetem i juz bylo cudownie. Naprawde polecam teraz kazdej dziewczynie sprobowac.

                  Skomentuj

                  • oobb
                    Świntuszek
                    • Apr 2007
                    • 61

                    Zgadzamy się nie ma co się przejmować "trudnymi początkami" warto się tego nauczyć oj warto ;P

                    Skomentuj

                    • Eveka"ka
                      Świętoszek
                      • Feb 2009
                      • 3

                      stosunek...jak najbardziej pozytywny

                      Skomentuj

                      • curious
                        Erotoman
                        • Feb 2009
                        • 562

                        Mój stosunek jest taki, ze mnie boli ale to dlatego, ze zwykle nie mamy czasu na długie pieszczoty, a ja bez tego ani rusz. Kiedyś nad tym porządnie popracujemy
                        ...I dobry Boże spraw...
                        żeby te wszystkie kalorie poszły mi w cycki..."

                        Skomentuj

                        • jacocha
                          Świętoszek
                          • Feb 2009
                          • 30

                          Taki sex zarezerwowany jest przede wszystkim dla związku.

                          A stosunek do niego mam jak najbardziej pozytywny.

                          Skomentuj

                          • lukaszwpr
                            Świętoszek
                            • Feb 2009
                            • 27

                            Widzę oobb, że masz spore doświadczenie w tym temacie...ja no cóż dzisiaj zweryfikowałem rzeczywistość i widzę, że masz rację, alkohol ma raczej niewiele w tej kwestii do gadania.Chyba po prostu poczekam na nastrojowy wieczór pełen seksu i powiem wprost jej o mojej fantazji i wierzę, że się zgodzi. Paluszek w pupie wprawia ją w nieziemski orgazm, więc czemu nie posunąć by się dalejA nieziemski seks jednak przenosi góry.

                            Skomentuj

                            • oobb
                              Świntuszek
                              • Apr 2007
                              • 61

                              lukaszwpr i tak będzie najlepiej w połączeniu ze stopniowym zwiększaniu intensywność pieszczot tyłka jeden paluszek, dwa, jakaś zabawka itd napewno przeniesie góry

                              Skomentuj

                              • lukaszwpr
                                Świętoszek
                                • Feb 2009
                                • 27

                                Powiem Ci, że to raczej koniec zabawyZostałem zbyty pytaniem czy ja przypadkiem też bym tak nie chciał hehe

                                Skomentuj

                                Working...