W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Anal (wasz stosunek do niego)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Magiczna
    Świntuszek
    • Nov 2006
    • 65

    Nie, nie i jeszcze raz nie...

    Skomentuj

    • malinkaa7
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jun 2006
      • 242

      Kiedyś nie myślałam, ze kiedykolwiek będę uprawiać taki rodzaj seksu. Jednak z moim partnerem dogadujemy się świetnie w tych sprawach i od czasu do czasu zdarza się dla odmiany seksik w drugą dziurke Zamieniam się wtedy w totalną lwicę Nie wiem czemu to aż tak na mnie działa..

      Skomentuj

      • Adriano
        Ocieracz
        • Aug 2006
        • 91

        Fajna sprawa...Moja dziewczyna nie jest do tego przekonana. Szkoda. Ale próbujemy czasami.
        Bonificato...

        Skomentuj

        • Enea
          Perwers
          • Dec 2005
          • 1010

          Napisał Asiulek
          .
          Jezdziec i piesek to juz dla bardziej zaawansowanych.
          Nie zgodze sie.. Moj pierwszy raz analnie byl wlasnie na pieska i nie wyobrazam sobie lepszej pozycji.. wczesniej probowalismy wielu pozycji i nie pozwolilam partnerowi na kontynuowanie bo sprawialo mi to bol (chyba nie bylam gotowa)
          Kochalismy sie w pozycji na pieska i na poczatku moj facet nie ruszal sie , ja kontrolowalam pchniecia co jest moim zdaniem fantastyczne jak na pierwszy raz, zeby oswoic sie z obecnoscia penisa.... potem stopniowo przyspieszylam i kiedy moj facet wiedzial juz dokladnie jakie tempo i glebokosc mi odpowiada kontynuowal...

          Kolejne stosunki analne byly w pozycji na pieska, na jezdzca, odwrocony jezdziec glownie z powodu mozliwosci owej kontroli... dopiero potem przeszlismy do klasycznej (na lyzeczni nie cierpie !!) Ot to tak ode mnie kazdy ma inaczej chyba

          Skomentuj

          • netmens
            Świętoszek
            • Jun 2007
            • 1

            stymulacja analna

            Anal moze byc cwiczony za pomaca narzedzia zwanego aneros (www.aneros.pl). Wydaje sie to fajne dla obojga do cwiczeń chociaz głownie dla facetów do stymulacji prostaty i punktu G.
            Czy ktos to próbował ?

            Skomentuj

            • Karinka_88
              Świętoszek
              • Jun 2007
              • 32

              Jestem przeciwnikiem bo to raczej ból a nie przyjemnosc Ale jak kto woli

              Kolor "Red" jest tylko dla modów! A.
              0statnio edytowany przez Astraja; 17-06-07, 17:49.
              Karinka

              Skomentuj

              • Desdemona
                Ocieracz
                • Mar 2007
                • 190

                Napisał Karinka_88
                Jestem przeciwnikiem bo to raczej ból a nie przyjemnosc Ale jak kto woli
                Ja jestem za, mimo niezbyt miłego pierwszego razu (na przyszłość mam nauczkę, uważniej dobierać partnerów!), kolejne, z kimś innym, sprawiają mi dużo przyjemności i żadnego bólu.
                0statnio edytowany przez Astraja; 05-05-10, 11:30.
                ---Und was ich sah war Menschlichkeit---

                Skomentuj

                • heroes84
                  Świętoszek
                  • Apr 2007
                  • 30

                  Raz uprawiałem seks analny z byłą dziewczyną.
                  Teraz przygotowuję obecną do tego rodzaju seksu, ale musi jeszcze popracować nad mięśniem odbytu.
                  Ale trening czyni mistrza

                  Skomentuj

                  • anal-lover
                    Świętoszek
                    • Jun 2007
                    • 20

                    Analek jest fantastyczny i moja Kochana też go uwielbia, chociaż nie zawsze. A gdy jeszcze cipeczka jest pieszczona przez wibratorek, to to jest mega orgazm!!!

                    Skomentuj

                    • Esmael
                      Świntuszek
                      • Jun 2007
                      • 61

                      Ja bym chciał spróbować, ale z moją partnerką jest to wykluczone - choć bardzo lubi jak ją liże po kakaowym oczku
                      Ale nie jest to moje marzenie, jak sie przytrafi to spróbuję jak nie to płakać nie będę.
                      Nie ma ryzyka - nie ma zabawy ...

                      Skomentuj

                      • Poker
                        Świntuszek
                        • Sep 2006
                        • 67

                        próbowałem wraz z moją niunią , lecz jakoś specjalnie jej sie niespodobało wiec daliśy sobie spokój mi tam też jakoś za rewelacyjnie niebyło,jednak cipeczka to cipeczka i leprzej od niej niema

                        Skomentuj

                        • Pasjonat
                          Świętoszek
                          • Feb 2009
                          • 26

                          Narazie seks analny pozostaje w sferze moich niespełnionych fantazji =)
                          Bardzo pociąga mnie pieszczenie oczka i partnerki i mojego.
                          Niestety prtnerka nie wyraża takich chęci =)
                          Może kiedyś......
                          Związek bez seksu to jak wino bez winogron.
                          Adam Neustatter

                          Skomentuj

                          • Misiunia3
                            Erotoman
                            • Feb 2009
                            • 462

                            Uwielbiam seks analny, stałam się jego całkowita zwolenniczka. Nie wyobrazam sobie seksu bez niego
                            Grzesznica...

                            Skomentuj

                            • NapalonyBlondyn
                              Banned
                              • Feb 2009
                              • 14

                              Ogólnie niemam nic przeciwko. Jeżeli drugiej stronie sie podoba to czemu nie Wszystko jest dla ludzi.

                              Skomentuj

                              • *lea*
                                Świętoszek
                                • Feb 2009
                                • 10

                                Napisał damper
                                Jestem ze swoją partnerką dość długo. Mnie anal bardzo kręci, ona mówi że nie, choć kiedyś kochaliśmy się w ten sposób i miała orgazm. Zwykle słyszę że nie lubi, ze nie chce ale podczas seksu pozwala mi sie tam dotykać i czasem to jedyna droga do jej orgazmu, ale tylko palcem + łechtaczka. Chciałbym sie dowiedzieć jakie pozycje są najlepsze do uprawiania takiego seksu, jakich unikać? Uwielbiam jej pupkę

                                ja najbardziej lubię kiedy on klęczy między moimi nogami.Ja leże na plecach.Mogę kontrolować sytuację,chociaż szybko tracę kontrolę sama nad sobą

                                Skomentuj

                                Working...