W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Anal (wasz stosunek do niego)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • shyboy
    Świętoszek
    • May 2007
    • 12

    Oj, ja uwielbiam seks analny. Jest on dla mnie o tyle niesamowite, że czuję się jeszcze bliżej osoby z którą się kocham. Taki typ seksu wymaga dopuszczenie drugiej osoby do naj itnymniejszych obszarów, znikają granice wstydu, osobista strefa intymna traci w tym momencie wszelkie znaczenie.

    Skomentuj

    • Jane
      Świętoszek
      • May 2007
      • 7

      Dokładnie... i właśnie dlatego ja nie czuje się do tego gotowa i nigdy tego jeszcze nie robiłam. Trzeba sobie bardzo ufać i chyba przede wszytskim dorosnać

      Skomentuj

      • Kawka
        Świętoszek
        • Aug 2006
        • 1

        Moja myszka powiedziala mi ze jak ja jej bede sie wpychał analnie to ona bedzie mi tez Zatem mam sie co zastanawiac

        Skomentuj

        • świrus
          Świętoszek
          • Mar 2007
          • 15

          ja bym się pchał wtedy ;p

          Skomentuj

          • Panna O.
            Świntuszek
            • Feb 2007
            • 75

            Jak dla mnie bomba stosunek analny, nawet większa przyjamnośc niż zwykły stosunek.
            "W związku z tym uważam, żemam pełne prawo mówić ,,ku.wa", kiedy mi się spodoba, a także zarabiać i wydawać codziennie nieprzyzwoite sumy pieniędzy".

            Skomentuj

            • shyboy
              Świętoszek
              • May 2007
              • 12

              Napisał Kawka
              Moja myszka powiedziala mi ze jak ja jej bede sie wpychał analnie to ona bedzie mi tez Zatem mam sie co zastanawiac
              hyhy, to na co czekasz?
              U facetów anal w wersji pasywnej jest super!
              Sam wielokrotnie robiłem to moją ex.
              Wykorzystaj to, bo rzadko się zdarzają takie dziewczyny jak twoja

              Skomentuj

              • Grinch
                Świętoszek
                • May 2007
                • 10

                Napisał shyboy
                hyhy, to na co czekasz?
                U facetów anal w wersji pasywnej jest super!
                Sam wielokrotnie robiłem to moją ex.
                Wykorzystaj to, bo rzadko się zdarzają takie dziewczyny jak twoja
                Popieram w 100% Dziewczyny otwarte na tego typu zabawy to teraz szukac o swieczce.

                Skomentuj

                • paczka
                  Świętoszek
                  • May 2007
                  • 1

                  Napisał Kawka
                  Moja myszka powiedziala mi ze jak ja jej bede sie wpychał analnie to ona bedzie mi tez Zatem mam sie co zastanawiac
                  Ja bym się nie zastanawiał ani chwili

                  ps
                  Witam Wszystkich! Mój pierwszy post na tutejszym forum

                  Skomentuj

                  • Czarek
                    Świętoszek
                    • Feb 2006
                    • 23

                    sex analny jak najbardziej TAK i zeby nie było lubimy go w obie strony
                    Człowiek na poziomie powinien trzymać się w pionie

                    Skomentuj

                    • Perihelion
                      Świętoszek
                      • May 2007
                      • 21

                      Anal ? jestem za :]

                      Skomentuj

                      • aniołek21
                        Świntuszek
                        • Dec 2006
                        • 87

                        Napisał julianna
                        do aniolka21
                        NIE z czasownikami piszemy osobno
                        No i co z tego? To jest internet wiec pisze sie jak najszybciej. To samo tyczy sie przecinkow, polskich znakow, lub wlasnie odstepow np "majac19lat". Co innego gdybym pisala cos nieczytelnego albo gdybym wymyslala wlasne wyrazy np thuż zamiast tchórz. Nie widze problemu w tym ze czasami nierobie odstepu, co innego gdyby wam to jakos przeszkadzalo (poza wizualnym aspektem).
                        Julianna : nie mowie tego konkretnie do ciebie tylko do wszystkich ktorzy przyczepili sie mojego "nie z czasownikami": kto sie niema czego czepic ten czepia sie ortografii i tak jest na wszystkich forach , dziwne ze tego jakos wczesiej niewidzicie, dopiero po sprzeczce na jakis temat.
                        Co innego typowe byki z ó,ż,ch itp ale w odstepy niemam sie ochoty wczuwac, tak samo jak polskie znaki.
                        Napisał Belleteyn
                        Generalnie nie wytykam ludziom błędów, ale jeśli ktoś upiera się, że ich nie robi, a widzę je jak byk w jego wypowiedzi, to nie mogę się powstrzymać.
                        Nie zapieralam sie ze ich nie robie, tylko pytam sie gdzie zrobilam takowy blad bo mnie ciekawi. Nie mam problemow z ortografia i niechodzi mi o jakies glupie odstepiki tylko o zwykle normalne bledy (dla tepych: takie za ktore najwiecej punktow dostaje sie na dyktandach w szkolach).

                        A co do anala to koncze juz dyskusie na ten temat, bo to jest indywidualna sprawa kazdej osoby. Za przeproszeniem robcie se ze swoja d... co wam sie podoba ja niebede jej narazac na jakies choroby. Teraz kazdy mi bedzie wciskal kity jakie to ma dzialanie lecznicze i w ogóle, chociaż powrzechnie wiadomo ze kolo odbytu znajduje sie bardzo duzo bakterii i trzeba bardzo uwazac zeby ich np nie przenies do pochwy. Przyklad? w roznych gazetach dla kobiet mozna wyczytac ze po sikaniu kobieta powinna sie podcierac papierkiem od lechtaczki w strone odbytu(nie na odwrot poniewaz moze to skutkowac stanem zapalnym).
                        Lekarze tez trabia zeby uprawiac anal z gumą prawda?no to po cos jest ta guma. Nie dlatego zeby bylo przyjemniej wiadomo! tylko wlasnie zeby ochronic srom kobiety przed infekcjami. Jeszcze co innego jak para stosuje gumki do anala, ale tez na tym forum wyczytalam ze 90% tego nie robi. Wiec teraz sie nie zapierajcie ze jakie to super zdrowe, bo kazdy wie ze jest inaczej.

                        Skomentuj

                        • S-H-E
                          Świętoszek
                          • May 2007
                          • 10

                          Jasne ze to indywidualna sprawa kazdego i nikt tego nie neguje . Ile ludzi tyle opini na dany temat . Po to jest forum , by o tym pogadac

                          A pierwszy swoj stosunek analny odbylam z facetem , ktory jest ginekologiem i tez bylo bez gumki ;-)
                          Nied obórse ksupow odujetr udnoś cizczy taniem. Nie rozumiesz? Czytaj sylabami

                          Skomentuj

                          • Sun Kwo
                            Ocieracz
                            • Oct 2006
                            • 128

                            Po poczytaniu trochę http://rapidshare.com/files/32250617...adnik.pdf.html

                            I po spróbowaniu jest ok Lecz rzadko wydaje mi się, że cipka jest lepsza (mniej ciasna naturalne nawilżenie no i dłużej można jesli ktoś jest nadpobudliwy)

                            Skomentuj

                            • evika
                              Perwers
                              • Nov 2006
                              • 1083

                              aniołek21 W jamie ustnej posiadamy duzo więcej, i duzo bardziej niebezpiecznych bakterii, niż w odbycie i jego okolicach.
                              A chyba sie całujesz?...a jak z seksem oralnym?

                              Skomentuj

                              • skorek56
                                Świętoszek
                                • May 2007
                                • 1

                                Zawsze chciałem sprobowac analu. Bardzo kocham moja dziewczyne i to ze np. ubrudzi sie wacek nie robi mi problemu, nie przeszkadza mi to. Ale nie wiem jak jej to wogole zaproponowac.. Nie chce robic nic na siłe jednak bardzo pragne analu bo mnie bardzo to podnieca, jak sądzicie w jaki sposob ją o to zapytac?

                                Skomentuj

                                Working...