W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks w aucie.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Zwyczajnie
    Erotoman
    • Jun 2009
    • 412

    Jedno wiem na pewno, sportowy samochód jest zupełnie nieprzystosowany do tego typu zabaw
    Forever young.

    Złe języki obgadują,
    dobre dają orgazmy.

    Skomentuj

    • b00m
      Świntuszek
      • Jul 2005
      • 64

      audi 80 - z tyłu, honda civic 3d - z przodu i z tylu, honda crx - tylko z przodu
      Seksualny n00b

      Skomentuj

      • Niechciany__
        Seksualnie Niewyżyty
        • May 2009
        • 282

        Najlepiej w taki, gdzie fotele rozkładają się na płask
        * * * * * * * *
        Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa - nie zmienia to jednak faktu, że inteligencja idzie często w parze z chamstwem i nietolerancją.

        Skomentuj

        • anduk
          Koci administrator
          • Jan 2007
          • 3902

          Mi się marzy seks na jeźdźca na tylnym siedzeniu oraz lodzik/minetka
          If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

          Skomentuj

          • Raine
            Administrator
            • Feb 2005
            • 5252

            To na przednim już tego jeźdźca robiłeś?
            Masa guzów u biednej kobity już po fakcie - chyba, że ktoś ma automatyczną skrzynię biegów.

            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




            Regulamin Forum.

            Skomentuj

            • martyna19
              Świętoszek
              • Oct 2009
              • 0

              Już trochę czasu wytrzymałam bez seksu w aucie, ale mam z tym bardzo dobre skojarzenia i przyznam, że mam na to ostatnio straszną ochotę. Zazdroszczę Aśce tego "bardzo często w ostatnim czasie".

              Skomentuj

              • Stela7
                Tygryska
                • Aug 2009
                • 985

                Chyba powinnam się zarumienić spoglądając na tylne siedzenie w moim aucie
                "Miłość mierzy się potrzebą obecności"

                Skomentuj

                • Raine
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 5252

                  Wiesz, ja nie mówię o seksie delikatnym, bo przy takim to ja co najwyżej zasypiam.

                  A przy projekcji dzieła "Matrix: Ewolucje" () łatwo o odniesienie obrażeń, na ogół miażdżonych. Wiele osób nie docenia potęgi drążka do zmiany biegów, a potem się dziwią już po fakcie i zastanawiają, jak tu cholera nałożyć puder maskujący na uda.
                  Heh.

                  To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                  Regulamin Forum.

                  Skomentuj

                  • wrongWay
                    Świętoszek
                    • Sep 2006
                    • 9

                    Kolega miał Forda Mondeo i bardzo sobie chwalił Kładł tylne oparcia, przestrzeń bagażnika (na nogi) + cały tył były dla niego i panny. A ponieważ tylna szyba była wielka, to mogli poleżeć i podziwiać gwiazdy jak już było po wszystkim
                    a od siebie dodam, że osobiście bardziej mnie pociaga seks w aucie niż w łóżku.. kilka razy pod blokiem i pustym parkingu zaliczyliśmy z dziewczyną

                    Skomentuj

                    • Misiunia3
                      Erotoman
                      • Feb 2009
                      • 462

                      Ja tam Raine nigdy nie miałam takiego problemu aby po seksie zastanawiać sie jak tu tego czy tamtego siniaka ukryć, drążek wcale tak nie przeszkadza, ja osobiście nienawidziłam klaksonu, bo zawsze jakoś tak pechowo go "uruchomiłam". Dodam, że nawet na fotelu kierowcy można sie ostro bzykać bez żadnych obrażeń (najlepiej wychodzą wszelkie kombinacje jeźdzca i lody)... Albo widocznie nie tak łatwo zrobić mi siniaka.
                      Grzesznica...

                      Skomentuj

                      • psipp

                        hehe yyy.... opel vectra 1 mojego starszego cos pozniej zartował ze znalazł tam jakies włosy,, nie tylko z głowy
                        autko juz było tak opracowane ze masakra

                        Skomentuj

                        • sziszah
                          Świętoszek
                          • Oct 2009
                          • 29

                          ojj, mega mega mega mega.
                          jakaś nieduża mazda, cudów w kwestii zapamiętania nazwy nie wymagajcie, proszę.
                          jeden z lepszych w moim życiu, polecam, tylne siedzenie...

                          Skomentuj

                          • tadzio69
                            Świntuszek
                            • Aug 2009
                            • 62

                            Ja mialem niezly patent w terenowce, tylne oparcie rozkladalo sie do tylu i powstawalo niezle loże Ale uważajcie wszyscy zmotoryzowani bo nawet w najbardziej skrytych miejscówkach może was ktoś zaskoczyć

                            Skomentuj

                            • brzoskwineczka
                              Perwers
                              • Sep 2009
                              • 824

                              Terenówka typu Uaz?
                              ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

                              "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

                              Skomentuj

                              • PinkStore
                                Świętoszek
                                • Oct 2009
                                • 10

                                W sumie to nie ważne w jakim aucie,ale ważne z kim. Moje zdanie jest takie,że w mniejszym może nie jest komfortowo,ale pozostają piękne wspomnienia.

                                Skomentuj

                                Working...