W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks w aucie.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Łukaszek_1980
    Świętoszek
    • Nov 2011
    • 45

    Uwielbiam sex w aucie.. bo zawsze jest w nim nie planowany.. jest zawsze dziki.. ostry

    Skomentuj

    • marzenka5
      Banned
      • Jan 2011
      • 239

      Zgadzam się z Łukaszkiem

      Skomentuj

      • Ruda137
        Świntuszek
        • May 2012
        • 72

        Niestety jeszcze nigdy nie próbowałam...

        Ale mam nadzieję, że szybko się to zmieni

        Skomentuj

        • Amorous
          Świętoszek
          • Apr 2011
          • 19

          W malutkim Daihatsu (coś takiego), na tylnych siedzeniach, nocą w środku lasu. Było całkiem w porządku, choć mój chłopak jest raczej z tych "dużych". Ja za to jestem maleńka i daliśmy radę <3

          Skomentuj

          • bezetzny
            Świętoszek
            • May 2012
            • 43

            Swego czasu miałem pewną przygodę w aucie. Było to krótko po zdaniu prawka, miałem 18 lat, partnerka 16. Pojechalismy sobie w ustronne miejsce nad Wisłą. Przesiedlismy się na tylne siedzenie i zaczęlismy działac. Radio zostawiłem włączone, leciała muzyka - sex w rytm basu jest niesamowity. Zeszło nam z 45 minut. Cały czas włączone było radio. Po seksie słuchałem dalej muzyki i nagle mnie olsniło - AKUMULATOR! Szybko wyłaczyłem radio, próbowałem włączyć silnik - a tu nic. Dałem odpocząc samochodowi z godzinke, ale nadal nie zadziałało. Moja ówczesna dziewczyna musiała isc do domu, na szczescie miała niedaleko. Ja miałem z 8 kilometrów. Musiałem dzwonic do rodziców, przyjechali ze znajomymi, którzy innym samochodem ciągnęli nasze auto. Trochę był wstyd. W bajkę, że wybralismy się na wycieczkę, chyba nie uwierzyli.

            Skomentuj

            • Kolekcjoner

              Napisał bezetzny
              AKUMULATOR! Szybko wyłaczyłem radio, próbowałem włączyć silnik - a tu nic. Dałem odpocząc samochodowi z godzinke, ale nadal nie zadziałało.
              Czyli co myślałeś, że akumulator się zmęczył???

              Skomentuj

              • nictoo
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 37

                Napisał Kolekcjoner
                Czyli co myślałeś, że akumulator się zmęczył???
                Widać kolega nie uważał na fizyce. A przerwa jak najbardziej mogła akumulatorowi wyjść na dobre.
                Baby to są h.je, a jakby miały h.ja to by były gorsze od nas

                Skomentuj

                • bezetzny
                  Świętoszek
                  • May 2012
                  • 43

                  Napisał Kolekcjoner
                  Czyli co myślałeś, że akumulator się zmęczył???
                  Wątpiłem, że to pomoże, ale w tym momencie nic innego mi nie pozostawało. ;]

                  Skomentuj

                  • marzenka5
                    Banned
                    • Jan 2011
                    • 239

                    Było i aucie ostatnio...

                    Skomentuj

                    • robat
                      Świętoszek
                      • May 2012
                      • 12

                      Ja kiedyś w czasach licealnych miałem tico, i może trudno w to teraz uwierzyć ale 10-12 lat temu laski leciały też na tico Miałem okazje wtedy kochać się w tym aucie i nic w ty niezwykłego gdyby nie fakt, że mam 196 wzrostu a moja ówczesna partnerka też do krasnali nie należała bo miała ok 184, kurde ludzie nie szło się z tego auta wyplątać, był to chyba mój najniewygodniejszy seks w życiu. Powiedziałem sobie wtedy OSTATNI RAZ. Teraz moja narzeczona często próbuje mnie namówić na seks w samochodzie i choć warunki mamy już inne niż przed laty, to jednak ten obrazek z tico wciąż staje mi przed oczyma

                      Skomentuj

                      • Betina
                        Erotoman
                        • Mar 2011
                        • 596

                        Był czas, jak byłam jeszcze nastolatką, że w aucie było często. Ale, jak dla mnie, teraz to mało wygodne i komfortowe.
                        "Używajcie polskich znaków. Jest różnica czy komuś zrobisz ŁASKĘ czy LASKĘ." - prof. Bralczyk

                        Skomentuj

                        • SUPERKONESER
                          Świętoszek
                          • Jul 2011
                          • 28

                          seks w aucie, w lesie, superancki, moja zawsze się wtedy może drzeć, bo w domu różnie z tym bywa, choć mieszkamy we własnym domku, nie wiem czy wtedy wlaśnie to ją dodatkowo podnieca, że tak krzyczy,,,

                          Skomentuj

                          • sarritaa
                            Świętoszek
                            • May 2012
                            • 3

                            ja mam starą astre w Kombi rewelacja wszystko się da na luzie :p i najlepiej do tego jeszcze las i bajka

                            Skomentuj

                            • invict

                              Ja w aucie nie lubie, wole wyjsc na lono natury

                              Skomentuj

                              • marzenka5
                                Banned
                                • Jan 2011
                                • 239

                                Fajnie jest i w aucie i na łonie natury. Teraz to będą coraz częstsze tematy

                                Skomentuj

                                Working...