W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks w aucie.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tadzio69
    Świntuszek
    • Aug 2009
    • 62

    Napisał brzoskwineczka
    Terenówka typu Uaz?
    Nie no chyba wolałbym poparzyć rewers w pokrzywach niż wylądować z jakąś wajchą albo inna sprężyną w anusie, ale dla fetyszystów czemu nie

    Skomentuj

    • alibaba.45
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 36

      Nie ma co sie wstydzić wszędze można, z ostrożna...

      A wiekszość przyzwyczajona do wygód....

      Ponoc jak przyjdzie ochota....

      Skomentuj

      • Kachaaa
        Świętoszek
        • May 2009
        • 24

        Mi się zdarzało ale nie seks ale pieszczoty i oralny bo w domu nie można hehe rodzinka
        Kocham Cię Mati :*

        Skomentuj

        • Marekk
          Ocieracz
          • Sep 2009
          • 142

          Przyznam, że w aucie to się jeszcze nie kochaliśmy, ale mi się też coś takiego marzy. Chciałbym spróbować też coś takiego, że jadę powiedzmy autostradą a ukochana pieści mnie oralnie albo ręcznie, ale to raczej fantazja, bo może być niebezpiecznie na drodze.
          Pończochy to mój fetysz

          Skomentuj

          • ankka84
            Erotoman
            • Feb 2009
            • 491

            u nas to moze byc tylko i wylacznie fantazja bo zadna z nas nie ma samochodu

            Skomentuj

            • Marekk
              Ocieracz
              • Sep 2009
              • 142

              hehe no nie wiem. Nawet jeśli się da, a powyżej widać że się da w czasie jazdy, to czemu by nie, ale moja ukochana raczej by za tym nie była. Kiedyś może przy okazji poruszę ten temat jak będziemy w jakiejś trasie, a kto wie może sama mnie zaskoczy
              Pończochy to mój fetysz

              Skomentuj

              • Piter L
                Banned
                • May 2009
                • 124

                Kiedyś jadąc autostradą w Niemczech(pierwszy zjazd za 400 coś tam)zaczęliśmy masturbować się patrząc na siebie z moją partnerką...gorzej było przy końcu bo musiałem zwolnić do 80
                Ale ogólnie mam ochcotę na taki spotaniczny sex w samochodzie na terenie Wielkiej Brytanii na jakimś poboczu albo przydrożnym motelu...Lizanie...ssanie...and more
                0statnio edytowany przez Kata; 29-10-09, 09:32. Powód: Anons

                Skomentuj

                • kiziamizia
                  Świętoszek
                  • Oct 2009
                  • 8

                  Sex w aucie, podobnie jak w parku czy innym miejscu, gdzie inni mogą łatwo was dojrzeć - jest bajeczny . Kiedyś kochałam się z facetem na masce jego samochodu - leśny parking, ciemno, a w odległości 15-20 metrów droga, którą sunęły auta. Przygoda ryzykowna ze względu na to, iż w każdej chwili ktoś mógł nas oświetlić reflektorami, wjeżdżając na parking . Poza tym, z ówczesnym partnerem lubiliśmy bawić się w aucie w taki sposób, że podczas gdy on zabawiał się w kierownika kierownicy, ja kładłam oparcie fotela pasażera, rozbierałam się a mój misio nurkował paluszkami w mojej dziurce. Podniecające było to jeszcze bardziej, gdy mijaliśmy się z tirami, gdzie kierowcy zapewne mogli coś zauważyć

                  Skomentuj

                  • Inni
                    Świntuszek
                    • Feb 2009
                    • 55

                    Tylne siedzenia, Toyota Carina (5 drzwiowy sedan) ona plecami oparta na rogu drzwi i oparcia a ja jednym kolanem na podlodze a drugim na siedzeniu, wmiare wygodnie.
                    Dawniej CzemuTakJest & Freundin69

                    Skomentuj

                    • Andrzej012
                      Świętoszek
                      • Sep 2009
                      • 19

                      kiziamizia kiedy pirwszy raz widzialem taka akcje z gory bylem zaskoczony teraz wiem ze ludzie maja jeszcze bardziej wyuzdana fantazje i robia rozne rzeczy w aucie podzczas jazdy,na parkingu czy na skrzyzowaniu

                      Skomentuj

                      • Lalunia_90
                        Świętoszek
                        • Oct 2009
                        • 10

                        Ja osobiście jeszcze w aucie nie probowałam ale może kiedyś

                        Skomentuj

                        • CzarnaRosa
                          Świntuszek
                          • Apr 2009
                          • 90

                          Volkswagen Polo i Ford Fusion bardzo przyjemnie

                          Skomentuj

                          • iksior_x
                            Świntuszek
                            • Jul 2009
                            • 54

                            ja "zawsze" na tylnych siedzeniach przynajmniej tak było w Mitsubishi Colt Audi 80 Mazda 626 i Toyota Carina ale jeszcze na przednich w VW Transporterze - i tak nawiasem to był chyba najlepszy "autosex" jakoś tak wtedy wyszło dobrze - myślę ze to ten brak miejsca i bliskość to sprawiły

                            Skomentuj

                            • verone12
                              Świętoszek
                              • Nov 2009
                              • 2

                              jestem za, ale przede wszystkim latem i mimo wszystko wygodniej w większym aucie, gdzie jest komfort. W kombi np bagażnik jak tutaj... ciach!
                              0statnio edytowany przez Kata; 12-11-09, 17:13.

                              Skomentuj

                              • toxicgirl
                                Banned
                                • May 2006
                                • 783

                                probówalma nie raz, w roznych modelach (w zaleznosci jaki chłopak miał) jednakze preferuje wygodniejsze miesce

                                Skomentuj

                                Working...