W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Czy mieliście takie przygody, że ktoś obcy widział was nago

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kotka85
    Świntuszek
    • Apr 2007
    • 58

    #46
    lekarze, koleżanki w internacie pod prysznicem, na basenie w przebieralni i to by było na tyle z obcych osób chyba.
    Ogólnie nie lubię paradowania nago przed nieznajomymi osobami, chociaż to jeszcze zależy od sytuacji bo co innego jak wszyscy są nago, a co innego jak tylko ja

    Skomentuj

    • wygłodniała84
      Świętoszek
      • Jan 2007
      • 35

      #47
      jak byłam na badaniach w szpitalu, musiała stać całkowicie nago przed ok 15 osobami, facetami w większości( traumatyczne przeżycie)
      nikomu nie polecam.
      Dlaczego piękne kobiety mają większe powodzenie u mężczyzn niż kobiety inteligentne.
      Ponieważ jest niewielu ślepych mężczyzn, a za to jest mnóstwo mężczyzn głupich"

      Skomentuj

      • ten pierwszy
        Świętoszek
        • May 2007
        • 3

        #48
        a mnie i babeczke widzial jakis koles z laska jak sie ten tegowalismy;p

        Skomentuj

        • lotnYk
          Świętoszek
          • May 2007
          • 16

          #49
          Napisał wygłodniała84
          jak byłam na badaniach w szpitalu, musiała stać całkowicie nago przed ok 15 osobami, facetami w większości( traumatyczne przeżycie)
          nikomu nie polecam.
          15? To był szpital przy AM i pokaz dla studentów?

          Skomentuj

          • lawlessness
            Erotoman
            • Aug 2006
            • 504

            #50
            Napisał lotnYk
            15? To był szpital przy AM i pokaz dla studentów?
            Neee raczej, bo na AM są głównie kobitki
            Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

            Skomentuj

            • carmen1978
              Świętoszek
              • May 2007
              • 16

              #51
              kiedyś na obozie harcerskim jak miałam może z 15 lat, jako że nie było tam łazienek normalnych to myłam się całkiem nago w misce - z jednej strony za małym parawanem, a z drugiej strony był las. w pewnym momencie zobaczyłam w krzakach wścibskie oczy chłopaków... nieźle się wtedy na nich wkurzyłam, ale w gruncie rzeczy teraz z perspektywu czasu to inaczej na to spoglądam

              Skomentuj

              • Akori
                Świętoszek
                • Apr 2007
                • 29

                #52
                Sylwester... obce miasto... obcy ludzie w tym była mojego ówczesnego. Sylwester trwał trzy dni W trakcie jednej z nocy, przypadła Nam szafa... taka wnęka spora w ścianie, bardziej garderoba, ciemno tam jak nie wiem, ale miękko i przytulnie. Zasnęlismy jak dzieci. Po przebudzeniu zaczeliśmy się całować, zaczeło się robić coraz namiętniej, rozebraliśmy się... i już mięliśmy się zaczac kochać... a tutaj dzrzwi garderoby się otworzyły... okazało się że już jest popłudnie, jasność wpłynęła do środka, Nas oślepiając, a kilku osobom (na przedzie ze wspomnianą wcześniej byłą) objawiając Nasze nage ciała...
                Było mi wstyd, ale skończyło się na nerwowym śmiechu, ja się ubrałam i mimio tego, że bylyśmy ze soba jeszcze jakiś czas nigdy między Nami do nieczego nie doszło...
                Bogini negocjowalnego afektu...

                Skomentuj

                • xxkarol
                  Świętoszek
                  • May 2007
                  • 17

                  #53
                  w sumie ekshibicjonistą nie jestem, ale alkohol dobre towarzystwo zdarzyło się robić stiptiz szczególnie na wakacjach z cyklu club med gdzie ludzi widzę 1 raz na oczy i tylko przez tydzień, więc co mi zależy .. heh nie mam się czego wstydzić

                  Skomentuj

                  • KrzysiekV
                    Ocieracz
                    • Jun 2006
                    • 150

                    #54
                    Dzis mialem takie przezycie. Po zaglach poszedlem sie przebrac i bylem goly. Pare innych facetow tez.

                    Jesli o cos lepszego chodzilo, to ot prosze: Mieszkajac w niemczech, chodzilem czesto do sauny. Zwlaszcze po treningu na silowni, bo byla w osrodku sportowym. Wszystcy tam przychodzili, kobiety mezczyzni, molodziez. Nakaz rozebrnia sie i lezenia na reczniku. I dla mnie to tez bylo normalne i logiczne. ---- Ze dwa lata temu bylem w Zakopcu, poszedlem do sauny. Z przyzwyczajenia rozebralem sie, recznik do reki i wchodze do sauny. A tu szok, patrza sie na mnie jak na kosmite. Wszystcy ubrani w kostiumy kapielowe. No to wyszedlem, zalozylem majtki do plywnia i wrocilem.
                    Prosze nie pisac mi o bledach ortograficznych.

                    Skomentuj

                    • bridget_jones
                      Świętoszek
                      • May 2006
                      • 13

                      #55
                      ja często chodzę nago po mieszkaniu a nie mam firanek w oknach, więc pewnie wielu sąsiadów z naprzeciwka często mnie ogląda - jednak nie przypominam sobie takiej sytuacji, zebym wiedziała, że ktoś patrzy.
                      oczywiście w saunie (często ze znajomymi, kolegami męża), na plaży.

                      nie mam kompleksów

                      Skomentuj

                      • wygłodniała84
                        Świętoszek
                        • Jan 2007
                        • 35

                        #56
                        Napisał lawlessness
                        Neee raczej, bo na AM są głównie kobitki

                        szpital kliniczny na polnej, więcej facetów niż kobitek, a ci moi to byli w dodatku studenci z zagranicy, może to i dobrze...
                        Dlaczego piękne kobiety mają większe powodzenie u mężczyzn niż kobiety inteligentne.
                        Ponieważ jest niewielu ślepych mężczyzn, a za to jest mnóstwo mężczyzn głupich"

                        Skomentuj

                        • piotrus18a
                          Świętoszek
                          • Jun 2007
                          • 15

                          #57
                          Pamietam....pare lat temu obudzilem sie i myslame ze nie ma nikogo w domq umylem sie i przeszlem po domq nago i poszlem na pietro do drugiej łazienki weszlem nago a tam moja ciocia (28 lat miala) stala cala nago MmmMmm fajny widok byl....zasłonila piersi ale cipke cala widzialem byl taki paseczek... odrazu chciala pozrozmawiac o tym...nawet sie nie ubralismy tylko zaczelismy gadac...ja sie przygladam i ona to widziala ;] a ona tez zobaczyla na mojeg ptaka (widzialem to) mialem wtedy 15 lat ;] pozniej mi stanol i koniec rozmowy ;] podniecila mnie pare razy sie nawet masturbowalem i przypominalem sobie ten widok pozniej jeszcze pare razy ją widzialem ale to juz sie mnie krepowala....nie raz byla siku a ja bylem w WC ale to widzialem tylko wloski ;] tez fajnie

                          Skomentuj

                          • KrzysiekV
                            Ocieracz
                            • Jun 2006
                            • 150

                            #58
                            Ale ciocia to nie osoba obca. W rodzinie nic nie ginie. Widze, ze cie podnieca ciocia, Piotrusiu...
                            Prosze nie pisac mi o bledach ortograficznych.

                            Skomentuj

                            • C.O.Para
                              Ocieracz
                              • Nov 2006
                              • 154

                              #59
                              Oprocz lekarzy?
                              Kolezanki w szatni na silowni, pod prysznicem ( z pewna kolezanka mylysmuy sie pod natryskami), kilka lat temu ze znajomymi plywalismy nago w zalewie, W Niemczech na plazy, saunie,pod natryskami( niemcow golizna nie gorszy,)
                              I raz z zaskoczenia ,pewna osoba z rodziny, wlazla bez pukania do pokoju......daaawno temu.

                              Skomentuj

                              • Enea
                                Perwers
                                • Dec 2005
                                • 1010

                                #60
                                Kilka razy.... Ostatni raz kiedy mi sie przytrafilo bylo w Nowy rok...

                                Po sylwestrowym szlenstwie mocno spici wrocilismy do domu..... Rano w Nowy rok poniewaz musialam isc do pracy, mocno skacowana (jeszcze pijana chyba z reszta) Weszlam nago do salonu, w poszukiwaniu wody mineralnej... na kanapie spal najlepszy przyjaciel mojego narzeczonego... Oczywiscie obudzil sie jak tylko weszlam do pokoju...

                                Kompletnie zapomnialam, ze zaoferowalismy mu zeby zostal na noc u nas zamiast wydawal kase na taxe.... Nie mila sytuacja, kolega natomiast za kazdym razem kiedy wpada do miasta z Londynu i wychodzi z nami na imprezke, pyta czy moze zostac na noc bo zapewniamy fantastyczna obsluge...

                                Skomentuj

                                Working...