W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Finisz na twarz - dlaczego to tak kręci nas?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ankka84
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 491

    O_O HAHA
    no wiec żona miewa fantazje takze-my dwie jeden penis itp.se se se

    Skomentuj

    • syrenka24
      Banned
      • Jun 2009
      • 129

      mnie to nie kręci

      Skomentuj

      • brzoskwineczka
        Perwers
        • Sep 2009
        • 824

        Mnie to nie kreci. Kreci mnie co najwyzej widok mojego partnera jak widok kreci go rownie mocno co sam swoj orgazm.
        Ja musze mieć humorek i "zaplecze sanitarne" na tego typu zabawy. Przyjemnie bylo jak bawilismy się w kąpieli i od razu mi buźkę ładnie rączką wymył. Alkohol też jest mile widziany. Wszak nie robie tego dla siebie, lecz dla widoku mojegopartnera tak zadowolonego z siebie i swoich poczynan
        ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

        "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

        Skomentuj

        • Princessa
          Świętoszek
          • Oct 2009
          • 44

          mnie także wogóle to nie kręci ;l

          Skomentuj

          • karolp
            Świętoszek
            • Oct 2009
            • 36

            Wytrysk na twarz ukochanej to coś pięknego. Wygląda tak słodko umazana nasieniem. I ta odrobina strachu w jej oczach (czy aby na włosy nie poleciało). Potem obowiązkowo wszystko zlizuje na moich oczach. W nagrodę dostaje buziaka

            Skomentuj

            • padma
              Świntuszek
              • Sep 2009
              • 52

              Jestem w stanie zgodzić się na naprawdę wiele wiel wiele rzeczy. Nie trzeba mnie namawiać na anal, lodzika (z końcem w buzi), na finish na ciało, ale nie na twarz. Wszystko tylko nie twarz. Nie wiem czemu ale poprostu NIE NIE NIE. Piersi, brzuszek, dupcia to i owszem byle nie buzia. Na szczęście jeszcze żaden z moich niewielu partnerów mi tego nie zaproponował

              Skomentuj

              • upocone jajka
                Banned
                • May 2009
                • 5151

                zeszmacić zdominować poniżyć ach ale ale jestem zakochany uwielbiam strzelać na fejs z końcówki

                Skomentuj

                • tadzio69
                  Świntuszek
                  • Aug 2009
                  • 62

                  Napisał holly
                  to ja go musiałam namawiać
                  Mam dokładnie tak samo, mogę tryskać w cztery strony świata i na każdy centymetr ciała partnerki tylko nie na twarz. Mam jakąś blokade niby mnie to kręci i oboje chcemy to zrobić ale w jakiś dziwny i nieokreślony sposób mi jej szkoda.

                  Skomentuj

                  • Astor
                    Świętoszek
                    • Aug 2009
                    • 40

                    Mnie nikt nie namawia i sam tez nie nalegam bo mnie to nie kreci Nawet gdyby chciała to podobnie jak koledzy raczej nie zrobił bym tego.

                    Skomentuj

                    • Misieq87
                      Świętoszek
                      • Feb 2009
                      • 4

                      Osobiście, jeszcze nie miałem przyjemności skończyć dziewczynie na twarzy, ale przyznam się szczerze że to mnie kręci. Dlaczego? To już ciężej wytłumaczyć. Sam widok jest niezwykle seksowny. Może to takie podniecające dlatego, że mamy jeden z wielu widocznych dowodów miłości i oddania naszej kobiety. W końcu kobieta, zapewne musi się przemóc żeby nam na to pozwolić. Moze to odrobina męskiej dominacji? A może wszystkiego po trochu?

                      Skomentuj

                      • lovelornee

                        hmmm ja osobiscie wole finisz w mojej buzi niz na niej. A jak sperma faceta ma milutki smak to palce lizac

                        Skomentuj

                        • Dyktator
                          Ocieracz
                          • Dec 2009
                          • 184

                          wg mnie upodobanie do wszelkich form pissingu ma swoje korzenie w ludzkiej psychice, a dokoładniej niektórzy lubią czuć się trochę upodleni, poczuc sie jak zabawka. stad i podnieta u niektórych co do takich form spustu
                          tam gdzie kończy się zabawa zaczyna się gra
                          tam gdzie kończy się seks zaczyna się orgazm

                          Skomentuj

                          • Dyktator
                            Ocieracz
                            • Dec 2009
                            • 184

                            Napisał holly
                            Czuję się jak perwersyjna bogini seksu
                            polejcie Tej Pani


                            Napisał holly
                            plan na następny rok, przekonać go do anala ;-)
                            jak żyję pierwszy raz słyszę aby to kobieta faceta do anala namawiała a nie odwrotnie być nie może
                            tam gdzie kończy się zabawa zaczyna się gra
                            tam gdzie kończy się seks zaczyna się orgazm

                            Skomentuj

                            • Dyktator
                              Ocieracz
                              • Dec 2009
                              • 184

                              Napisał holly
                              To dodaj do tego że kiedy zaczynaliśmy być razem rok temu - ja byłam świętą dziewicą a on bądź co bądź doświadczonym 24letnim facetem. Ot, życie, nie przewidzisz kto cię do czego będzie namawiał :-)
                              a teraz nie jesteś ani świętą ani dziewicą
                              HELLL YESS!
                              tam gdzie kończy się zabawa zaczyna się gra
                              tam gdzie kończy się seks zaczyna się orgazm

                              Skomentuj

                              • Nolaan

                                Pewnie mi to z wiekiem przejdzie, ale póki co wylewanie własnych soków kobiecie na twarz nie napawa mnie jakoś specjalnie radochą. Jakos tak... Nie za zbytnio.

                                Skomentuj

                                Working...