W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Ty się kochasz a ktoś patrzy.......??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ponczoszka
    Świętoszek
    • Jan 2010
    • 18

    #46
    Ja tak samo,impreza seks z chłopakiem inni niby nie patrzą ;p

    Skomentuj

    • kapitanORGAZMO!
      Świętoszek
      • Jan 2010
      • 13

      #47
      zdażało sie ze współlokator obok na łóżku zapytany czy śpi odpowiedział że tak jak posuwałem kolezanke z roku

      Skomentuj

      • Mniszek
        Świntuszek
        • Jun 2009
        • 78

        #48
        Kieeeedyś dawno temu ze swoją ówczesną dziewczyną kochaliśmy się w lesie. W pewnym momencie połapaliśmy się, że obok nas biega jakiś pies : ] Jak się rozejrzeliśmy to okazało się, że całkiem niedaleko szedł sobie właściciel tego psa. Widział co robimy więc tylko zawołał psa i poszedł w druga stronę. A my dalej zajęliśmy się sobą : ]

        Skomentuj

        • brzoskwineczka
          Perwers
          • Sep 2009
          • 824

          #49
          Chciałabym się pobawić w seks z obserwatorem. Na razye wystarcza oko kamery. Podnieca mnie myśl, że ktoś mogłby być obok i się przyglądać.
          ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

          "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

          Skomentuj

          • suchy2
            Ocieracz
            • Oct 2009
            • 124

            #50
            Fajna sprawa takie coś. Ja mógłbym byćm chętny, (moje gg 89 47 317)

            Skomentuj

            • manius
              Świętoszek
              • Sep 2009
              • 13

              #51
              Miałem dwie podobne sytuacje. Jedna zdażyła się niedawno gdy byłem u kolegi na małej imprezce sylwestrowej. Było to tak że poszłem na sylwestra do dobrego kolegi. miałtam być tylko on i jego dziewczyna i jeszcze jakaś przyjaciółka jego dziewczyny. Na spontanie, po alkoholu zrobiła mi dobrze przed kumplem. Póxniej poszliśmy do pokoju ale i tak głośniej było w pokoju kolegi
              Druga sytuacja już dawniej zdazyła sie dość dawno z moją byłą dziewczyn a. Zrobiliśmy we wakacje ognisko na którym była paczka z naszego liceum. Niestety polało się zadużo alkoholu dla niektórych wiec postanowiliśmy że się na chwile oderwiemy. Poszliśmy w uboczne miejsce gdy już się dobrze rozkręciliśmy usłyszeliśmy cichy smiech i tekst "oo mamy was!"

              Skomentuj

              • kapitanORGAZMO!
                Świętoszek
                • Jan 2010
                • 13

                #52
                Miałem kiedyś taką sytuacje:
                Zawinąłem z imprezki klajentke do pokoju kumpla który mieszkał w akademiku sunąłem ją na łóźku na którym spał kumpel po jakiejs pół godziny bzykanka zapytany czy śpi odpowiedział "tak..."

                Skomentuj

                Working...