W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ty się kochasz a ktoś patrzy.......??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jay
    Erotoman
    • May 2006
    • 456

    Ty się kochasz a ktoś patrzy.......??

    czy zdażały się wam takie akcje że kolaiście się a ktoś na to patrzył?? np byliście na jakiejś imprezie kochaliście się a tu do pokoju ktoś zaglądał?? albo byliście w jakimś klubie i tam ktoś was podglądnął przypadkiem, albo poprostu ktoś widział przez okno jak to robicie??
    .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5253

    #2
    Oto temat który może Ciebie zainteresować.

    A czy miałem z czymś takim do czynienia? Nie, jeśli przyjąć, że chciałem być obserwowanym. Bardziej chodziło mi po głowie, jak by tu zakombinować, żeby się dało a nikt nie widział

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • jay
      Erotoman
      • May 2006
      • 456

      #3
      temat ciekawy ale nie chodziło mi o to bardziej pytam czy ktoś miał akcje że był podglądany a nie czy poszedł szukać gdzieś wrażeń w publicznym miejscu ale dzięki za temat
      .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

      Skomentuj

      • Sasanka
        Ocieracz
        • Apr 2006
        • 132

        #4
        jasne, ze tak. bardzo nakrecajaca sytuacja. to bylo w lokalu zamknietym.
        ale w lato musze jeszcze czegos sprobowac: chodzi mi po glowie sex (i tu znowu pojawi sie to magiczne slowo ) na jakims fajnym Rynku, oczywiscie nie w samo poludnie, no bez przesady, ale wieczorkiem. zawsze sie kilku gapiow znajdzie.

        sex on the beach mam juz za soba, jasne ze ludzie sie gapia ale trzeba tak kombinowac, zeby sie jakies dzieci nie napatoczyly.

        sex w zbozu na wsi, na polu, rolnicy wkolo pracuja, to dopiero fajnie doznanie.

        Skomentuj

        • jay
          Erotoman
          • May 2006
          • 456

          #5
          dzięki za ten temat ale mi chodzi o coś innego tam piszą że poszli sobie szukać wrazeń a ja pytam się czy ktoś miał taką akcje bardziej przypadkiem coś koło tego

          we wrocławiu jest fajny rynek ale tam by ci się mogło znaleźć więcej gapiów.....
          0statnio edytowany przez sister_lu; 04-02-09, 23:54.
          .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

          Skomentuj

          • Sasanka
            Ocieracz
            • Apr 2006
            • 132

            #6
            masz na mysli podgladaczy??



            jasne, ze tak. ale polapalismy sie, ze ktos zaglada wiec podkrecilismy atmosferke.
            a potem niby w ramach zartu rzucilismy na forum wsrod znajomych, ze grasuje wsrod nas podgladacz namiotowy

            Napisał jay
            we wrocławiu jest fajny rynek ale tam by ci się mogło znaleźć więcej gapiów.....
            a bylam tam calkiem niedawno, w takie knajpce z czasow PRLu, potem spacer noca po Wrocku. fajne miasto, chetnie bym sie tam przeprowadzila.

            no i sex tez tam byl calkiem, calkiem wiec to dodatkowy plus.
            0statnio edytowany przez sister_lu; 04-02-09, 23:55.

            Skomentuj

            • jay
              Erotoman
              • May 2006
              • 456

              #7
              jest lepszy niż całkiem całkiem no to pewnie podczas tego spaceru nie zwiedziłaś za wiele miejsc a we wrocąłwiu jest co odwiedzić a wracając do tematu to można znaleźć fajne miejsca, niby bezludne ale jakiś podglądacz znaleźć się może.....
              .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

              Skomentuj

              • Sasanka
                Ocieracz
                • Apr 2006
                • 132

                #8
                pomysle nad tym...

                Skomentuj

                • LellyDivera
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • May 2006
                  • 291

                  #9
                  Zdarzyło mi się ostatnio bzykanie na parkingu, NA bagażniku auta. Wprawdzie w nocy, ale to nie przeszkodziło policji nadjechać w najmniej odpowiednim momencie. Strachu się najadłam co niemiara, więc od razu odkryłam, że nie znoszę jak ktoś patrzy. Szczególnie jak to jest policja. Blah..,
                  0statnio edytowany przez LellyDivera; 01-06-06, 10:14.

                  Skomentuj

                  • jay
                    Erotoman
                    • May 2006
                    • 456

                    #10
                    no to faktycznie troche nieprzyjemne przeżycie..... ale cóż policja pilnuje porządku tylko szkoda że nie takiego jak trzeba:/
                    .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

                    Skomentuj

                    • paffcio
                      Banned
                      • Mar 2006
                      • 2286

                      #11
                      kiedys byłem z dziewczyna w chorwacji na wczasach przyznam ,ze wtedy kochalismy sie po kilka godzin dziennie i to tak ostro ,że w pewnych momentach tracilismy panowanie więc czasem zapominalismy o tym,ze mamy wspolny balkon z innymi wczasowiczami(po prostu jeden dlugasny balkon na ktory mozna bylo wyjsc z dowolnych drzwi na danej kondygnacji) no i czasem tylko pamietam takie migawki gdy kilka głow z za firanki z ciekawoscia nam się przyglądało dodam jeszcze ,ze przewaznie drzwi balkonowe i okno było uchylone ale co tam było wspaniale wątpie zebym to kiedykolwiek jeszcze przezył

                      Skomentuj

                      • jay
                        Erotoman
                        • May 2006
                        • 456

                        #12
                        no to faktycznie masz o czym opowiadać....... robi wrażenie, a szczególnie robilo na tych co się wtedy patrzyli
                        .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

                        Skomentuj

                        • Enea
                          Perwers
                          • Dec 2005
                          • 1010

                          #13
                          nie zdazylo mi sie nigdy cos takiego ale nie mam nic przeciwko zey ktos patrzyl..

                          Skomentuj

                          • Mineciarz
                            Świętoszek
                            • Mar 2006
                            • 29

                            #14
                            Mi jak bylem na mazurach zdazylo sie kochac z dziewczyna na lace.Bylo nam tak dobrze ze swaiat wokol nas nie istnial.Gdy doszlismy zobaczylismy dwoch mlodych chlopakow zaraz za nami w krzakach z czlonkami w rekach przy czym widac bylo ze ..jeden doszedl.Zatkalo nas ale ich tez.Przez pare sekund patrzylismy na siebie po czym oni podcuiagneli portki i dali dyla.Hehe niezly mielismy ubaw

                            Skomentuj

                            • jay
                              Erotoman
                              • May 2006
                              • 456

                              #15
                              hehehe no to faktycznie dobre.... podzieli się ktoś jeszcze z nami jakaś opowieścią??
                              .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

                              Skomentuj

                              Working...