W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Czy dziewczyny wola wieksze penisy czy mniejsze? Jaki jest standard??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • extasylove
    Ocieracz
    • Feb 2009
    • 129

    Przede wszystkim technika.
    Nie wiem skad taka legenda,ze dziewczyny lubia duze penisy.Pewnie niektore tak,ale zapewniam,ze wiekszosci kobiet sprawia bol penetracja taką maczugą... Ja mialam kiedys przygode z facetem naprawde "dobrze" wyposazonym. Jedyne co pozostalo we wspomnieniach to ból i ciagłe powtarzanie,zeby nie wpychal do konca. Zdecydowanie wole standard (swoja droga musze zmierzyc mojego B., bo nawet nie jestem w stanie podac jego wymiarow hihi. Przynajmniej moj facet moze pchac do same jajka. A to uwielbiam
    "Każdy biały anioł jest w dziesiątej części PROSTYTUTKĄ..."
    Bolesław Prus

    Skomentuj

    • vicky
      Świętoszek
      • May 2009
      • 2

      Zgadzam się, że nie rozmiar najważniejszy. Nie każdy "dobrze" wyposażony jest lepszy od tego mniej. Czasem z tym "mniejszym" lepsza przygoda. Technika przede wszystkim.
      Szachy są miarą intelektu.

      nie linkujemy w podpisie!

      Skomentuj

      • kokain666
        Banned
        • Aug 2006
        • 179

        Napisał extasylove
        moze pchac do same jajka.
        "maczuga" jest dumą każdego posiadacza, ale właśnie po same jajka nie można wsadzić

        Skomentuj

        • kwozniak1989
          Świętoszek
          • Aug 2007
          • 1

          ja 15/16 ale nie za gruby jest i to mnie troche nurtuje

          Skomentuj

          • napalona18
            Banned
            • Aug 2009
            • 28

            Mówią, że znaczenie ma tylko technika. Ja uważam, że większym problemem niż długość jest grubość. Jak mam problem z objęciem go wargami to wiem, że i między nóżkami napotka opór.

            Skomentuj

            • kumpelvacek
              Świętoszek
              • Dec 2009
              • 8

              Mój vacek ma 16cm w obwodzie i 21 cm długości. Niewiem czy to duzo czy mało. Dla mnie i tak liczy sie technika i wole doprowadzić partnerke przed penetracja kilka razy.

              Skomentuj

              • Stela7
                Tygryska
                • Aug 2009
                • 985

                Wolałabym większego niż mniejszego.. mam do czynienia z idealnym dla mnie
                "Miłość mierzy się potrzebą obecności"

                Skomentuj

                • lady_mysterious
                  Erotoman
                  • Jun 2009
                  • 550

                  mój ma idealnego.
                  gdyby był mniejszy musiałby się bardziej nastarać.
                  1 + 1 daje 69
                  ale to już wyższa matematyka

                  Skomentuj

                  • lovelornee

                    mysle ze na ten temat powinny dyskutowac przede wszystkim panie panowie SHUT THE FUCK UP i sluchac co mamy do pwoeidzenia jak dla mnie nie rozmiar jest wazny ale umiejetnosci. Mialam partnera ktory rozmiarem nie grzeszyl ale potrafil konkretnie wykorzystac swoj sprzet. Byl tez taki co mial ze 20 ale niczym mnie nie zachwycil. wialo nuda :/ trzeba wiedziec jak podejsc do kobiety, jak sie z nia obejsc i co zrobic zeby dotarla do bram wielkiego O

                    Skomentuj

                    • 2099
                      Świntuszek
                      • Oct 2009
                      • 62

                      Napisał OMFG
                      Moj ma 16 dlugosci a w obwodzie nie miezylem bo nie mam czym [...]
                      Tak na przyszłość dla was...
                      Proponuję choćby miarkę papierową z IKEI. Za darmo są, więc nie musicie się martwić o koszty
                      "Żyć dobrze znaczy niewiele z życia pamiętać"
                      Lew Ashby

                      Skomentuj

                      • brzoskwineczka
                        Perwers
                        • Sep 2009
                        • 824

                        Był i taki i taki a z tego wszystkiego uważam, że dobrze we mnie leżą grubsze penisy Obecnie jeden grubszy penis Nawet wibrator mam skromniejszych rozmiarów niż ptaszka mojego chłopaka
                        ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

                        "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

                        Skomentuj

                        • fogi
                          Świętoszek
                          • Jan 2010
                          • 1

                          pytanie skierowane do pań odnosnie dlugosci penisa..

                          witam mam 18 lat i jestem prawiczkiem, wspolnie z dziewczyna zdecydowalismy sie na pierwszy stosunek, mam ogromnego stresa bo nie wiem czy moj penis jej sie spodoba i czy bedzie w stanie ja zaspokoic pomocy

                          Skomentuj

                          • Holy inquisitor
                            Erotoman
                            • Aug 2009
                            • 756

                            Takich tematów tu na pęczki, se poszukaj. Ale np ten powinien zawierać odpowiedź

                            Skomentuj

                            • alibaba.45
                              Świętoszek
                              • Feb 2009
                              • 36

                              fogi myśl o zadowoleniu partnerki a nie o wielkości... Języczek jaki mały a jak potrafi zadowolić...

                              Skomentuj

                              • Adalbert27
                                Świntuszek
                                • Dec 2009
                                • 88

                                to jak, ona nie widziała jeszcze Twojego penisa ? ? ? a macie się kochać ? no są też takie przypadki, ale zazwyczaj w tradycyjnym związku, jak się czeka na to i w końcu się na to ktoś zdecyduje to przed pierwszym razem zazwyczaj są już jakieś inne zabawy podczas których powinna go zauważyć.

                                Skomentuj

                                Working...